Petkim Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Petkim Şirketi insan kaynakları vasıtası ile kendi bünyesi tarafından personel alımı yapılacağını duyurdu. Personel alımlarında bir çok ilde çalışacak iş arkadaşları arayan Petkim iş başvurularını izmir’de mülakatlar yaparak değerlendirmekte. Sizde Petkim eleman alımlarına başvurmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Petkim işçi alımı, Petkim İş ilanları, Petkim eleman alımı, Petkim iş başvurusu ile ilgili bilgileri sitemizden öğrenebilir ve Petkim iş başvuru formunu sitemizden doldurabilirsiniz.

PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş.

Petro kimya holding A.Ş kuruluşu kısaca PETKİM olarak bilinmektedir. Beş yıllık kalkınma süreci olarak gerçekleştirilmeye çalışan organizasyonda yerini alan PETKİM Türkiye’de sanayi kuruluşu düşüncesini benimseyen ve bununla beraber Türkiye tarafından benimsenen bir şirket olmuştur. Kimyanın eski toprağı olarak bilinen PETKİM 1971 yılında Çanakkale’de plastik üretimine başlamıştır. Otomobil sanayisinin gelişmesine paralel olarak harekete geçen PETKİM, PETLAS olarak otomobil lastiği üretimine başlamıştır. Personel zenginliğiyle bilinen PETLAS 4,132,846 çalışanıyla Tüm dünyaya hizmet vermektedir. Fortune 500 sıralamasında da 31 sırada yerini alan PETLAS kalitesini ve iş güvenirliğini devam ettirmektedir.

Petkim Socar Firması Ne Üretiyor ?

Petkim Şirketi Modern üretimi destekleyen kimyasal üretimler yaparak modern üretimde kullanılabilecek ham maddeleri işleyerek kullanıma uygun hale getirmektedir. Hayatımızın her alanında kullandığımız ürünlerin bir çoğunda katkısı olan Petkim Otomotiv, elektrik, elektronik, Tarım, ambalaj, Tekstil, Boya, Deterjan ve kozmetik gibi alanlarda Petro kimyasal ürünler üreterek üretimi desteklemekte ve yurt dışına önemli derecede ihracat yapmaktadır.

Petkim İnsan Kaynaklarından Personel Alımları İle İlgili Açıklama

Petkim Personel alımları ile alakalı yakın zamanda bir açıklama yayınladı. Personel alımlarında iş başvurusunun ücretsiz olduğunu hiç bir ücret talep edilmediğini ve bütün personellerin @petkim.com uzantılı mail adresleri kullandığını belirtti. Ücret talep eden ve sizi Petkim Firmasında işe alacağını belirten hiç kimseyle muhatap olmayınız. Petkim iş başvurularını internet üzerinden yayınlamakta ve Mülakatları ise İzmir ilinde yapmaktadır. İşe alım süreçleri sadece Petkim’in Bünyesinde olan Petkim İnsan Kaynakları tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Petkim PetroKimya (SOCAR) Hangi illere Personel Alımı Yapıyor ?

Petkim firmasının bir çok ilde personel ihtiyacı olmakta ve bir çok ilimizde personel alımı yapmaktadır. İş arayan adayların çalışmak istediği büyük şirketler arasındadır. Bu nedenle yoğun bir iş başvurusu trafiği bulunmaktadır. Yine de Petkim firması özgeçmişleri kabul ederek insan kaynakları havuzunda saklamaktadır.

Petkim Personel alımı yapılacak iller; İstanbul, İzmir, Ankara, Bakü, Bursa, Kayseri, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), Kars, Kastamonu, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Petkim Grup Şirketleri; Star Rafine, Socar Terminal, Socar Dağıtım, Socar Depolama, SCR, Socar Fiber olarak hizmet vermektedir. Petkim iş ilanları arasında bu şirketlerde de iş imkanı bulmanız mümkün.

Misyon ve Vizyon

  • Müşteriye değer katmak
  • Çalışan odaklılık
  • Yaratıcılık ve yenileşim
  • İş sağlığı ve güvenliği
  • Sürdürülebilir gelecek için sorumluluk almak
  • Ürün kalitesi ve sürekliliği
  • İşbirlikleri ile değer yaratmak

Petkim İş başvurusu Nasıl Yapılır ?

Socar Petkim Firması kariyer.net , yenibiris.com gibi sitelerden de zaman zaman iş ilanı yayınlamaktadır. Fakat kendi bünyesinde de online başvuru sitesi ile ilanları yayınlamaktadır. Diğer sitelerde başvurular aralıklarla incelenmekte ve işe alım süreci daha yavaş olmaktadır. Bu yüzden Petkim Personel Alımlarına başvurmak için Petkim insan kaynaklarına direk başvurunuzu iletmeniz daha mantıklı olacaktır. Özgeçmişiniz daha hızlı incelenebilir ve işe alım süreciniz hız kazanabilir. Sizde Petkim firmasında çalışmak Personel Alımı için başvurmak ve İş başvuru formunu doldurmak istiyorsanız online başvuru linki; Petkim İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/petkim-personel-alimi/

Yorum Yaz