Petrol Ofisi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden birisi olan Petrol ofisi İnsan kaynaklarından yapılan bildiriye göre işe alımların başladığını söyledi. Personel alımı yapılacağını açıklayan Petrol ofisi bir çok ilinde bulunan akaryakıt istasyonlarına pompacı, market görevlisi, temizlik görevlisi gibi personeller alacak. Gerekli bilgileri yazımızın devamından  edinebilir Petrol Ofisine iş başvurusu yapabilirsiniz.

Petrol ofisi Personel Alımı Ve İş İlanları

Türkiye’nin en büyük ve güçlü şirketlerinden biri olan Petrol Ofisi her yıl bünyesine kattığı yeni çalışanlarla günden güne daha da güçlenmektedir. Petrol Ofisi, eleman alımı esnasında işin şekline göre başvuran kişilerde farklı kriterler aramaktadır. Bazı işlerde özellikle İngilizce bilme şartı konmaktadır. Pek çok büyük kuruluş gibi ilanlarını internet üzerinden duyuran firma, ihtiyaç duyduğu personel sayısı ve işin pozisyonunu da bu şekilde belirtmektedir. Petrol Ofisi bünyesinde pek çok departman bulundurur. Bunlara uygun olarak, personel alımlarında da işletme personeli, saha müdürlükleri, planlama müdürlükleri ve lojistik müdürlükleri gibi pozisyonlarını açarak eleman alımı yapacağını duyurur. İlan yayınlandığında kişiler bu şekilde detaylı bilgiyi alıp başvuruda bulunabilirler.

2014 yılında 33 milyar TL satış geliri elde eden OMV Petrol Ofisi, Türkiye’nin en büyük ikinci özel sektör şirketi konumundadır. OMV Petrol Ofisi, yaklaşık 2.000 akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 11 akaryakıt, 3 LPG dolum terminali, 19 havaalanı ikmal ünitesi ve yaklaşık 1,17 milyon metreküpü aşan depolama kapasitesiyle Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketidir.

Petrol ofisi İnsan Kaynakları

Türkiye’nin en büyük ve güçlü şirketlerinden biri olan Petrol Ofisi her yıl bünyesine kattığı yeni çalışanlarla günden güne daha da güçlenmektedir. Petrol Ofisi, eleman alımı esnasında işin şekline göre başvuran kişilerde farklı kriterler aramaktadır. Bazı işlerde özellikle İngilizce bilme şartı konmaktadır. Pek çok büyük kuruluş gibi ilanlarını internet üzerinden duyuran firma, ihtiyaç duyduğu personel sayısı ve işin pozisyonunu da bu şekilde belirtmektedir.

Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Çalışma Saatleri 

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 – 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 00.00 – 00.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 00.00 – 00.00

Petrol Ofisi İş başvurusu ve Açık Pozisyonlar

İş başvurusu yapacağınız departman hakkında ki bilgi ve birikiminiz iş başvurusu esnasında ve mülakat esnasında çok önemlidir. Mülakat esnasında sorulacak sorulara doğru cevap verme ve çalışma isteğinizi hissettirmekte fayda var. Açık pozisyon olarak Market görevlisi, Pompacı, Kasiyer, Temizlik görevlisi, Depocu gibi pozisyonlar bulunmaktadır.

Petrol Ofisi Personel Alımı İş Başvurusu Yapılır ?

Ülkemizde insanların kaliteli hizmete değer vermesiyle hizmet kalitesini arttıran Petrol ofisi tuvalet temizliği, market güvenliği gibi konularda kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmakta. Personellerinin müşterilerine duyarlı bir şekilde davranmaya yönelik eğitimler vermektedir. Migros Jet ile anlaşma yapması ile her Petrol Ofisinde Migros sayesinde kaliteli marketler kurulmuştur. Pompacı, kasiyer, Market görevlisi ve temizlikçi gibi personeller alacağını duyuran Petrol ofisine iş başvurusu yapmak ve Petrol ofisi iş başvuru formunu doldurmak için Tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/petrol-ofisi-personel-alimi/

Yorum Yaz