Pınar Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Pınar Personel Alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye de gıda sektörünün öncüsü olan Pınar firması yeni iş ilanları yayınladı. Pınar insan kaynaklarından yapılan bildiri ile yeni personel alımı yapılacağını açıklayan Pınar bir çok ilde eleman alımı yapacak. Yazımızdan Pınar şirketine nasıl iş başvurusu yapacağınızı, Pınar açık pozisyonları ve departman bilgileri gibi bir çok bilgiye ulaşabilir, Pınar iş ilanları için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için ”Pınar Personel Alımı” yazımızı okuyabilirsiniz.

Pınar Süt ve Süt Ürünleri

Gıda sektöründe süt ve süt ürünleri ile faaliyetine başlayan Pınar 1973 yılında kurulmuştur. Ülkemizin Gıda sektöründe istihdam sağlayan firmaların başında gelen Pınar Yaşar holdinge bağlıdır. Güçlü bir marka yaratma çabası güden ve bu konuda başarılı olmuş olan Pınar süt ve süt ürünleri aynı zamanda Pınar Et, Pınar Su, Pınar Food ve Pınar Süt gibi şirketlerle farklı sektörlerde de varlığını sürdürmektedir. Sağlıklı süt ürünleri üretme ve tüketiciye ulaştırmak amacı ile her geçen gün kalitesini arttırmaya çalışan Pınar Süt bu alanda bir çok firmayı gerisinde bırakmıştır.

Lezzetli, sağlıklı ve yenilikçi yapısı ile insanların tercih edilen markası olmayı amaç edinmiştir. Tüketicilerin Süt, Et ve su ürünlerinde en çok tercih ettiği marka olmasına gayret etmektedir. Bu alanda bir çok ödül kazanan Pınar şirketi çalışanlarını da her zaman geleceğe yönelik eğitimler vererek geliştirme gayesindedir. İlklerin şirketi olmayı başaran Pınar Süt ve Süt ürünleri farklı gıda alanlarında bir çok ilki gerçekleştirmiştir. Uzun ömürlü Sütü ilk üreten firma olmasına nazaran ilk krem peyniri ilk mayonezi de üreten firma olmayı başarmıştır.

Pınar Personel Alımı ve İş İlanları

Kurulduğu yıllardan bu yana bir çok çalışana ev sahipliği yapmış olan Pınar şirketi istihdamı arttırmaya yönelik çalışmalar yapmakta ve ürün yelpazesini genişletmeyi hedeflemektedir. Her zaman yeni hedefler belirleyen ve bu hedefler doğrultusunda çalışan dinamik ve mücadeleci bir ekibe sahip olan Pınar Sütte çalışmak sorumlulukları da beraberinde getirmektedir.

4 farklı kuşaktan çalışanları ile doğru işe doğru insan vererek başarıya ulaşmayı hedeflemektedir. İş olanakları bir çok farklı departmanı içerisinde barındırmaktadır. Mağazadan fabrikaya, Fabrikadan sahaya kadar bir çok farklı iş kolu ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri olması da Kariyer hayatınızda size daha fazla katkı yapacağı anlamına gelmektedir.

Yaşar Holding’e bağlı olan şirket bir holding çatısı olmasından dolayı kurumsal yapısıyla terfi şansı bulabileceğiniz şirketlerden birisi konumundadır. Pınar şirketinin iş ilanları yayımladığı şirketler içerisinde Pınar Süt, Pınar Su, Pınar Et ve Et ürünleri gibi farklı kategorilerde çalışabileceğiniz departmanlara personel alımı yapılmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Pınar firması personel alımı yapmaya devam ediyor. Pınar şirketinde açık pozisyonlar başlıca Bakım mühendisi, Vardiya mühendisi, Ürün yöneticisi, Satış personeli, Kasiyer, Depo sorumlusu, stok sorumlusu, ambalaj elemanı, mörş, ürün tedarikçisi, market sorumlusu gibi bir çok departman bulunmakta ve ayrıca Genel başvuru imkanı da sağlanmaktadır. Aynı zamanda eğitimine devam edenler için Pınar Süt staj olanağı da sunulmaktadır.

Güncel İş İlanları

  • Süt Alım Sorumlusu
  • Satış Sorumlusu
  • Bakım Teknisyeni
  • Fabrika Elemanı
  • Forklift Operatörü

Pınar İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pınar firmasında çalışmak için hazır bir iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Yaşar Holding insan kaynakları arracılığı ile aynı zamanda mevcutta #cv var ise bunu da Pınar İnsan kaynaklarına iletebilirsiniz. Başvurular pınar insan kaynaklarında depolanarak ihtiyaç anında başvurunuz uygun ise aranarak mülakata çağrılırsınız. Pınar firmasında çalışmak için iş başvuru formunda doldurmanız gereken alanları doldurarak daha önceki deneyimlerinizi aktarmanız da fayda var. Pınar Süt firmasına iş başvurusu yaparak İş başvuru formunu doldurmak için Pınar İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/pinar-personel-alimi/

Yorum Yaz