Pronet Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Pronet Personel Alımı yapmaya devam ediyor. Pronet geniş ölçekli güvenlik hizmeti veren bir şirkettir. Bireysel ve Kurumsal abonelikler ile ev ve iş yerlerine veya ihtiyacınız olan bir çok alanda yüksek güvenlik önlemi sağlamaktadır. Pronet insan kaynakları yayımladığı yeni iş ilanları ile bir çok pozisyonda personel alımı yapacak. İş başvuru formu dolduran adaylar işe alım sürecinden geçerek iş sahibi olabilirler. Peki Pronet ne zaman kuruldu? Pronet firmasının tarihi nedir? Pronet ne gibi çözümler sağlar? İşe alım olanakları nelerdir? İş İlanlarına nasıl iş başvurusu yapılır? Bu ilanımızda bu soruların hepsine cevap vererek iş başvuru yapmanızı sağlayacağız…

Pronet Güvenlik

Pronet Türkiye’de küçük ve büyük ölçekli güvenlik sistemleri hizmeti sağlamak amacı ile 1995 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren bir yandan abone kazanmak bir yandan da teknolojiye uygun çözümler ile kendisini geliştirmeyi hedef edinmiştir. İlk etapta sabit telefonlar ile verilen hizmet daha sonra Gsm operatörleri ile anlaşılması ile data hattı ile verilmesi gelişime en büyük örneklerden birisidir. Türkiye’nin ilk akıllı güvenlik hizmetini sağlamayı başaran Pronet, alarm merkezi ile acil durumlarda ambulans çağırma gibi çağdaş hizmetleri devreye aldı.

Firmanın kamera ve alarm sistemleri üzerinde geliştirmesi sonucunda kullanıcılara hitap edecek farklı çözümler sunmuştur. Pronet alarm ve çağrı merkezi desteği ile gelen sinyalleri 10 saniye içerisinde karşılayarak ev ve iş yerlerinde bulunan tehlikelerden müşterileri haberdar edip, Ambulans veya polis çağırmaktadır. Özellikle değerli malları bulunan iş yerleri için 10 saniye gibi kısa bir süre büyük önem taşımaktadır.

Şirketin değerleri arasında Açık İletişim kurmak, İş birliği yapmak ve Dayanışma göstermek, Taraftar Müşteri kazanmak, Girişimci Ruh ile hareket etmek gibi geliştirilebilir değerlere sahiptir. Türkiye’nin bir çok ilinde bulunan Saha Satış Ekibi Kadrosu ve Bayilikler ile kalıcı çözümler sunmaktadır. Bölge müdürlükleri sayesinde ulaşılabilir ve erişilebilir bir strateji izlemektedir. Hem satın almada hem de teknik konuda göz önünde olmayı seçmektedir.

Pronet Personel Alımı ve İş İlanları

Şirket dönem dönem çeşitli pozisyonlarda iş ilanları yayımlamakta ve işe alım yapmaktadır. Özellikle çok fazla sirkülasyon olan Saha Satış Ekibi için ilanlar yayımlamaktadır. Bunun yanında Teknik Personel, Çağrı merkezi personeli ve insan kaynakları gibi birimler için işe alım yapabilmektedir. Pronet çalışanlarını geliştirmek için düzenli olarak eğitimler vermektedir. Eğitime büyük önem vermesi sayesinde çalışanlarda Pronet Güvenlik sistemleri ve hizmetleri konusunda tam bilgi sahibi olabilmektedir.

Terfi şansı bulabileceğiniz bu şirkette özellikle satış konusunda başarılı olmanız halinde ekip liderliği, Müdür yardımcılığı ve Müdürlüğe kadar bir çok yönetim kadrosuna terfi edebilirsiniz. Kariyer yapabileceğiniz şirketler arasında bulunan Pronet çalışanlarına değer vermekte ve bu doğrultuda motivasyon için yarışmalar ve ödüllendirmeler yapmaktadır. Hedefler doğrultusunda yıl içerisinde düzenlediği organizasyonlar ile ”Kahramanlar” diye tabir ettiği çalışanlarını motive etmektedir.

Şirket ürünlerini geliştirirken aynı zamanda çalışanları için geleceğe yönelik çalışmalar yapmaktadır. Pronet çalışan sayısı 2000’in üzerindedir. 200.000’den fazla aboneye sahip olan şirket abone sayısını arttırma ve en çok tercih edilen işveren olma vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Çalışanlarını ”Pronet Kahramanları” olarak adlandırmaktadır. Çalışan maaşları mevcut piyasa koşulları ile rekabet içerisinde olacak şekilde belirlenmektedir. Sosyal haklar konusunda da iyi bir izlenim veren firma çalışanlarına hayat sigortası, Evlilik yardımı, Çocuk yardımı gibi destek paketleri sağlanmaktadır.

Personel Alımı yapılan departmanlar

Satış, Bilgi Teknolojileri, Çağrı Merkezi, Teknik Servis olarak belirlenmiştir. Firma aynı zamanda Staj yapmak isteyen öğrenciler içinde kapılarını açmaktadır.

Pronet İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

 • Portföy Yöneticisi – Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, İstanbul, Sakarya, Kocaeli
 • İç Denetim Uzmanı – İstanbul Avrupa Yakası
 • Mobil Yazılım Uzmanı
 • Montaj Teknisyeni – Bursa, İstanbul, Tekirdağ
 • Tahsilat Müşteri Temsilcisi
 • Veri Analiz Uzmanı
 • Tele-Satış Uzmanı
 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
 • Veritabanı Uzmanı
 • İş Zekası Uzmanı
 • Müşteri Temsilcisi
 • Teknik Eleman

Pronet İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firma kolay iş başvurusu yapabileceğiniz şirketlerden birisidir. Çeşitli kariyer siteleri ile anlaşmalı ilanlar yayımlasa da, her zaman başvuru yapabileceğiniz bir başvuru formu bulunmaktadır. Bu nedenle kariyer sitelerinden başvurmak yerine direkt olarak şirketin insan kaynaklarına iş başvuru formu doldurup iletebilirsiniz. İnsan kaynakları size geri dönüş yaparak iş ile ilgili kısa bilgiler vererek mülakata çağırmaktadır. Mülakat aşamasında pozisyona göre Kişilik envanteri uygulaması, Genel yetenek testi gibi standart uygulamalardan geçirerek başarılı olmanız durumunda iş teklifi yapmaktadır. Bağlantıya tıkladığınızda karşınıza bir form çıkacaktır. İstediğiniz Pozisyonu seçerek veya Genel Başvuruya tıklayarak istenilen bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. İş başvuru formu doldurmak için Genel Başvuru linki; Pronet İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/pronet-personel-alimi/

Yorum Yaz