Rönesans İşkur İnşaat İş İlanları 2023

Ülkemizin lider inşaat firmalarından olan Rönesans inşaat mevcutta gerçekleşmekte olan projesi için 100 inşaat işçisi alacak! İstanbul Başakşehir Şehir hastahanesi inşaatında çalışacak işçiler başvurularını iletebilirler. Rönesans inşaat Başakşehir işçi alımı için yazımızın devamını okuyunuz.

RMİ RÖNESANS MEDİKAL TAAHHÜT İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ (İSTANBUL ŞEHİR HASTANESİ İNŞAATI)

İstanbul İkitelli Şehir Hastanesi Projesi, Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel İşbirliği modeli ile yapılan Türkiye’nin en büyük 3. sağlık yatırım projesi olup, İstanbul ve çevre illere hizmet verecek. 23.600 hastaya hizmet verecek proje, 2020 yılında tamamlanacak.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi, 2.354 yatak kapasiteli Ana Hastane, 200 yatak kapasiteli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ve 128 yatak kapasiteli Psikiyatri Hastanesi’nden oluşacak. Ana hastane, ortak bir çekirdek yapı etrafına kurulu 6 adet bloktan oluşurken, içinde şu birimleri barındıracak.

Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : BAŞAKSEHIR MH. G-432 BLV. NO:2/B (İSTANBUL ŞEHİR HASTANESİ İNŞAATI – BAŞAKŞEHİR KAYAŞEHİR YOLU)
BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL / TÜRKİYE
  • 469 yatak kapasiteli Genel Hastane
  • 327 yatak kapasiteli Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi
  • 311 yatak kapasiteli Ortopedi ve Nöroloji Hastanesi
  • 521 yatak kapasiteli Çocuk Hastanesi
  • 359 yatak kapasiteli Kadın Hastanesi
  • 367 yatak kapasiteli Onkoloji Hastanesi
  • 128 yatak kapasiteli Psikiyatri Hastanesi
  • 200 yatak kapasiteli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Personel Alımı için inşaatta çalışacak inşaat işçisi ve Beden işçisi arayan Rönesans inşaat başvuruları işkur aracılığı ile kabul etmekte. Vereceğimiz link ile işkur üzerinden üye girişi yaparak başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca mevcutta bulunan Rönesans inşaat Personel Alımı yazımızdan Direkt Rönesans inşaat insan kaynaklarına başvuru formunu gönderebilirsiniz. Tıklayın >>> Rönesans İnşaat Personel Alımı İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ronesans-iskur-insaat-is-ilanlari/

Yorum Yaz