Tümosan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tümosan Personel Alımı için çeşitli pozisyonlarda iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Tümosan İnsan Kaynakları duyulan personel ihtiyacını yayımladığı iş ilanları ile gidermeyi hedefliyor. Türkiye’nin ilk dizel motor üreticisi olan Tümosan işçi, eleman ve personel alımı ile ilgili detaylı bilgileri ilanımızdan edinebileceksiniz. Tümosan tarihi, iş ilanları ve iş başvurusu için ilanımızın devamından bilgi edinebilirsiniz.

TÜMOSAN Motor ve Traktör Sanayi A.Ş.

İlk olarak motor, motor parçaları temini ithalatı ve ihracatı için kurulan şirket, faaliyetlerini dizel motor ve traktör üretimine doğru yönlendirmiştir. 1976 yılında faaliyete başlayan şirket büyük bir üretim adımı atarak Türkiye’nin ilk Dizel Motor üretici TÜMOSAN olmuştur. Türk Traktör içinde uzun bir süre Traktör üretimi gerçekleştirmiştir.

Üretim tesisleri Konya ilinde bulunan Tümosan, teknolojik gelişmeleri takip ederek tesislerine entegre etmekte ve sürekli gelişmeyi hedeflemektedir. Üretim kapasitesi hayli yüksek olan Tümosan firması üç vardiya sistemi ile 75.000 adet dizel motor ve 45.000 adet Traktör üretimine sahiptir. Şirket 1.600.000 m2 büyüklükte ki fabrikası ile faaliyet yürütmektedir.

Türkiye’nin Traktör üretimi yapan şirketlerden birisi olan TÜMOSAN, Albayrak Holding Çatısı altında tarım sektörüne verdiği katkı ile de adından söz ettirmektedir. Sektörde küresel bir şirket olma vizyonu ile faaliyetlerine bugünde devam etmektedir. Doğru zamanda doğru ürünler üreterek, teknolojiyle uyumlu ve gelişmiş ürünleri savunma sanayi ve tarım sektörüne entegre etme misyonu ile çalışmaktadır.

Tümosan Personel Alımı ve İş İlanları

İnsan kaynakları şirketin personel ihtiyacı bulunan birimlerini tespit ederek, ihtiyaç duyulan insan kaynağını yayımladığı iş ilanları ile duyurarak, personel alımı yapmaktadır. Kariyer hedefi bulunan ve kendini geliştirmek isteyen adayların tercih edebileceği şirketler arasındadır. Bunun yanı sıra staj yapmak isteyen öğrenciler içinde Tümosan Staj başvurusu kabul etmektedir.

İstanbul ilinde bulunan merkez ofis ve Konya Fabrikası için açık pozisyon oluştuğunda işe alım yapabilmektedir. TÜMOSAN Konya Fabrikası işçi, eleman ve personel alımı için online iş başvurusu kabul etmektedir. Kariyer hedefleyen ve kendini geliştirmek isteyen adaylar şirket bünyesinde yer edinebilirler.

Üretim tesislerinde gösterdiği faaliyetler neticesinde ithalat ve ihracat konusunda kendini geliştirmeye devam eden firma; şirketi ileriye taşıyabilecek yenilikçi, dinamik, girişimci ve katılımcı adayları şirket bünyesine kazandırmayı hedeflemektedir.

Kariyer Gelişimi

Kariyer hayatında gelişmek ve geliştirmek isteyen adaylardan istenilen performans, şirketi bir ileri noktaya taşıyabilecek nitelikte olmalıdır. Buna göre şirket, çalışanlar için düzenli olarak eğitimler verilerek yetkinliği arttırılmaktadır. Nitelik bir ekip oluşturma amacı ile hizmet veren insan kaynakları, oluşturmuş olduğu ekibe yeni nitelikli adaylar katmaktadır.

İş İlanları ve Çalışabileceğiniz Pozisyonlar
 • Makine Mühendisi
 • AR-GE Mühendisi
 • Elektrik Elektronik Mühendisi
 • Teknik Uzman
 • Satış Temsilcisi
 • İnsan Kaynakları
 • Muhasebe
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
 • Marka Uzmanı
 • Tasarım Mühendisi
 • Üretim İşçisi
 • Forklift Operatörü
 • Teknisyen
 • Fabrika Elemanı

Tümosan İş Başvurusu Nasıl Yapılır??

Açık pozisyonları çeşitli kariyer sitelerinde paylaşan Tümosan için nasıl iş başvurusu yapabileceğinizle alakalı birkaç ipucu bulunmaktadır. Öncelikle aradığınız kariyer siteleri içerisinde iş ilanı bulunduğundan emin olmanız gerek. Açık pozisyon var ise acil eleman alımı için size uygun pozisyona iş başvurusu iletebilirsiniz. Açık pozisyon yok ise resmi web sitesi üzerinden Genel Başvuru yapmalısınız. Hem size uygun olan pozisyonlar için hem de yeni pozisyon oluştuğunda mülakat için aranma potansiyeliniz yüksek olmaktadır. Bunun için Tümosan İş Başvurusu linkine tıkladıktan sonra istenilen bilgileri doldurarak özgeçmişinizi karşıya yükleyiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/tumosan-personel-alimi/

Yorum Yaz