Rüyada Kanama Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kanama Görmek

Rüyada kanama görmek, sıkıntılı günler geçireceğine, iş hayatının alt üst olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatında hiçbir işin doğru gitmeyeceğine, uğursuzlukların ve başarısızlıkların peşini bırakmayacağına delalet eder.

Rüya tabirlerinde rüyada kanama görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kanama Geçirmek

Rüyada kanama geçirmek, iş ve aile hayatında yaşanacak üzüntü verici durumlara yorulur. Bazı yazarları rüya sahibinin bu sorunlar karşısında, kendisine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Rüya tabircilerine göre rüyada kanama geçirmek, kötü günler yaşamaya ve bu günlerin rüya sahibini çok yıpratacağına işaret eder.


Rüyada Kanama Olması

Rüyada kanama olması, iş hayatında kişinin engel olamadığı sorunlara işaret eder. Rüyada kanama olması rüya sahibinin şansının her daim yaver gideceğine, sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin uzun bir ilişkiye gireceğinin de habercisidir.


Rüyada kanama görmek, kişinin iş hayatında zarara gireceğine, eski rahat hayatının sona ereceği demektir. Rüya sahibinin güzel günleri geride bırakacağına, kötü günlerin kapıda olduğuna, çok dikkat etmesi gerekeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kanamalı Hasta Görmek

Rüyada kanamalı hasta görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok büyük bir zarara uğrayacağına ve bu zarar yüzünden kötü günler geçirileceğine yorulur. yorumcularına göre rüyada kanamalı hasta görmek, rüya sahibinin kendisine kazanç getirecek işlere gireceğine alamet eder.


Rüyada Burnu Kanamak


Rüyada Kafası Kanamak

Rüyada kafanın kanaması, çevreden alınacak destekle işleri yoluna sokmaya delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin iş hayatında istediği mevkiye geleceği anlamına da gelmektedir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada kafanın kanaması, elde bulunan imkanları çok iyi kullanmaya ve maddi kazancı arttırmaya alamettir.


Rüyada Dişi Kanamak

Rüyada dişin kanaması, aile hayatında çok mutlu edecek gelişmelere delalet eder. Rüya sahibinin sevdikleri ile birlikte huzur içerisinde yaşayacağı da yorulmaktadır. Rüyada dişin kanaması, yakın bir zamanda alınacak güzel bir habere veya bolluk içerisinde yaşamaya işarettir.


Rüyada Gözü Kanamak

Rüya sahibinin duygusal ve hisleri kuvvetli biri olduğunu gösteren bu rüya, kişinin hislerinden faydalanacak biri ile karşılaşacağına delalet eder. Rüyada gözü kanamak, rüya sahibinin değer verdiği bir kişi kaybedeceğine, bu kaybın kendisine iyi geleceğine alamet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz