Rüyada Kara Üzüm Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kara Üzüm Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüya sahibinin rüyasında kara üzüm görmesi kara üzüm görmesi, genellikle sıkıntı ve stres yaşamaya yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin iş hayatında çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceği, bu sıkıntıların aynı zamanda aile hayatına da yansıyacağına delalet etmektedir.

Aile içinde sürekli olarak tartışmaların ve kavgaların olacağına, sosyal hayat içerisinde istenmeyen durumlarla karşılaşılacağı ve çok büyük üzüntüler yaşanacağına yorumlanır. Genel olarak  yazarları bu rüyayı, iş hayatından yaşanan kötü olaylarla birlikte rüya sahibinin sağlığının da bozulacağına yormaktadır.


Rüyada Kara Üzüm Yemek

Rüya sahibinin rüyasında kara üzüm yemesi mevsime göre farklı anlamlar taşımaktadır. Kara üzüm mevsiminde yeniliyorsa bunun , iş ve özel hayatta çok büyük üzüntülerin yaşanacağına delalet etmektedir. Ancak kara üzüm mevsimi dışında yenirse, sıkıntılar yaşanacağı ve bunun sonucunda sağlık sorunları ile karşılaşılacağına işarettir.


Rüyada Kara Üzüm Koparmak

Rüya sahibinin rüyasında kara üzüm kopardığını görmesi kara üzüm koparmak, iş hayatında geçirilecek olan zor bir döneme işaret etmektedir. Rüya sahibinin iflas edeceği ancak yılmayıp tekrar ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına yorulur.

 


Rüyada Kara Üzüm Salkımı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kara üzüm salkımı görmesi zor bir dönemden geçtiğine ve büyük üzüntüler yaşadığına alamet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın