Rüyada Karnıbahar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Karnıbahar Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada karnıbahar görmek, çeşitli zahmete ve riske girerek elde edeceği toplu paraya yorulmaktadır. Rüya sahibinin zorlu bir iş hayatı olacağına, tatile çıkıp dinlenmesi gerekeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada karnıbahar görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Karnıbahar Kızartması Görmek

Rüyada karnıbahar kızartması görmek, rüya sahibinin hakkı olan bir şeyi elde edeceğine ve bu şekilde sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.


rüyada karnıbahar görmek

Rüyada karnıbahar görmek, kişinin çalışmadan, emek vermeden, alın teri akıtmadan ve uğruna nefes tüketmeden bir iğneye dahi sahip olamayacağı demektir. Rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Karnıbahar Almak

Rüya sahibinin hayırlı bir kimse sayesinde kısmetinin açılacağına, işe ve aşa kavuşacağına alamet eder.


Rüyada Karnıbahar Toplamak

Rüya sahibinin çeşitli zorluklarla da karşılaşsa bir birikim yapacağına, mal ve zenginlik elde edeceğine işaret etmektedir.


Rüyada Karnıbahar Yediğini Görmek

Rüyada karnıbahar yemek, maddi ve manevi anlamda güce, huzura ve mutluluğa kavuşmaya yorulur. Ayrıca kişinin işinde ve özel hayatında kalıcı saadeti bulacağına delalet eder.


Rüyada Karnıbahar Tarlası Görmek

Rüya sahibinin hayırlı bir servet sahibi olacağına, lüks, konforlu ve rahat bir hayat süreceğine işaret etmektedir.


Rüyada Karnıbahar Pişirmek

Rüyada karnıbahar görmek, kişinin bir yerden toplu bir para alacağına, yeniği lokmanın helal olacağına, helal yoldan para kazanarak helal yiyeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Karnıbahar Ağacı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karnıbahar ağacı görmesi kişinin köklü bir aile yapısına sahip olacağına, zor gününde daima yanında olacağına, adeta sırtının yere gelmeyeceğine yorulur.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri
 

Yorum Yaz