Rüyada Kartal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kartal Görmek

Rüyada kartal görmek, genel olarak güzel ve hayırlı olarak yorumlanır. Kartal görmek, rüya sahibinin hayatının başarı, mutluluk ve zaferlerle dolu olmasına delalet eder. Aynı zamanda kişinin hem maddi hem de manevi anlamda kudretli olmasına da delalet etmektedir.

Bazı yazalarına göre ise bu rüya büyük bir kısmet anlamı taşımaktadır. Rüyayı gören kişinin başına çok büyük bir kısmetin konacağı anlamına gelmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kartal görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kartal Yavrusu Görmek

Rüyada kartal yavrusu görmek, yakın zamanda gelecek olan kısmete delalet eder. Aynı zamanda rüyada kartal yavrusu görmek, kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan yüzünün güleceğine, ailesi ile iyi geçineceği ve rahat bir hayta kavuşacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Beyaz Kartal Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz kartal görmesi kişinin hayırlı haberler alacağına, mutlu ve huzur dolu olacağına, bu rüya olumlu olarak yorumlanmaktadır. Rüyada beyaz kartal görmek, kişinin hanesinden huzurun eksik olmayacağına, etrafındaki insanlardan saygı göreceğine alamet eder.


ruyada-kartal-gormek.jpg

Rüyada kartal görmek, kişinin özgür bir hayata sahip olacağı demektir. Rüya sahibinin iş hayatında bulunan sıkıntıların sona ereceğine, rahata kavuşacağına, ailesi ile birlikte uzun bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir. 


Rüyada Büyük Kartal Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında büyük kartal gören kişinin sorunlarının ve sıkıntılarının çok büyük sonuçlar getireceğine, yakın zamanda bu sorunları atlatacağına, eskisinden daha da güçlü bir yapıya sahip olacağına delalete eder.


Rüyada Siyah Kartal Görmek

Rüya sahibinin rüyasında siyah kartal görmesi kişi için pek de hayırlı yorumlanmaz. Kişinin kötü haberler alacağı bu haberlere çok üzüleceğine, aynı zamanda çevresindeki insanların da bu habere olumlu yaklaşmayacaklarına yorulmaktadır.


Rüyada Kartal Yumurtası Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyasında kartal yumurtası gören kişi eğer bekar ise evlenip çocuk sahibi olacağına, evli ise hayırlı evlat sahibi olacağına delalettir.


Rüyada Uçan Kartal Görmek

Rüyasında uçan kartal gören kişinin hayallerinin geniş olacağına, her zaman hayallerinin peşinden koşacağına, çok çalışıp para kazanacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Kara Kartal Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kara kartal görmesi kişinin çeşitli belalar ,le uğraşacağına, yorgun düşeceğine, ailesinin yardımı ile yeniden ayağa kalkacağına delalet eder.


Rüyada Kartal Pençesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kartal pençesi görmesi sevdiği insanlar tarafından kazık yiyeceğine, adeta hayal kırıklığına uğrayacağına yorumlanır.


Rüyada Kartal Olduğunu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kartal olduğunu gören kişinin iş hayatı yüzünden çok yorulacağına, uzun bir tatile çıkması gerekeceğine, tatilde yalnız olup kafa dinleyeceğine yormlanmaktadır.


ruyada-kartal-gormek.gif

Rüyada Eve Kartal Girdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında evine kartal girdiğini görmesi kişinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına, iş hayatında bulunan zorluklarına ortadan kalkacağına delalete eder. 


Rüyada Kartal Öldürmek

Rüyada kartal öldürdüğü görmek, iki şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin elindeki büyük bir fırsatı kaçıracağına yorulan bu rüya, aynı zamanda kişinin düşmanlarını alt edeceği şeklinde de tabir edilir.


Rüyada Kartal Eti Yemek

Rüyada kartal eti yemenin , iyiye yorulur. Rüya sahibinin sağlık sorunlarından ya da işsizlikten kurtulacağına delalet eder.


Rüyada Kartal Olup Uçmak

Rüyada kartal olup uçtuğunu görmek, kişinin büyük bir makam ya da mevki sahibi olacağına işaret etmektedir.


Rüyada Kartal Yuvası Görmek

Rüyada kartal yuvası görmek, kişinin hayallerine ve dileklerine işaret etmektedir. Kartal yuvası gören kişinin dileklerinin kabul olacağı ve önüne hayırlı kısmetlerin çıkacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kartal Saldırması

Rüyada kartalın saldırdığını görmek, önemli bir sağlık sorunu ile karşı karşıya kalınacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kartal Sürüsünün Saldırdığını Görmek

Rüyada kartal sürüsünün saldırdığını görmek, kişinin orada tatsız olaylar yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, moralinin ve sağlığının da bozulacağına alamet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz