Rüyada Kelek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kelek Görmenin  Anlamı ve Yorumu

Rüyada kelek görmek, hayırlara yorulmaktadır. Rüya sahibinin sabrının sonunda muradına ereceği, uzun vadede yaptığı yatırımların kendisine hayır ve başarı getireceğine delalet eder. 

Genel yazarları tarafından olumlu yorumlanan bu rüya, kişinin şans, bolluk, bereket ve kısmetinin açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kelek görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kelek Karpuz Görmek

Rüya sahibinin hayallerine, isteklerine, ideallerine kavuşacağına, hem maddi hem de manevi anlamda tüm olanaklara sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kelek görmek, rüya sahibinin sabırlı bir insan olduğuna, doğru yatırım yapıp zengin bir hayat süreceği demektir. Kişinin zekası ve sabırlı oluşu sayesinde hayatının kolaylaşacağına, karşısına güzel fırsatlar çıkacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kelek Kavun Görmek

Rüyada kelek kavun görmek, kişinin başarılarının daim olacağı, sağlığının ve kazancının sağlamlaşmasına vesile olacak olayların yaşanmasına alamet eder.


Rüyada Kelek Toplamak

Rüya sahibinin hayatında yaşanacak güzel ve hayırlı gelişmeler sonucunda üzgün, gergin ve mutsuz mizacını değiştirecek olması, yüksek moral ve motivasyon sağlayacak olması anlamına gelmektedir.


Rüyada Kelek Turşusu Görmek

Rüyada kelek turşusu görmek iyiye yorulmaz. Kişinin mutsuz olacağı, isyan ve sitem edeceği bir dönem ile karşı karşıya kalacağına delalet eder.


Rüyada Kelek Tarlası Görmek

Kelek tarlası görmenin , büyük şans anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin sorunlarının çözüleceğine, korkularından ve endişelerinden kurtulacağına aynı zamanda önünde hayırlı kapıların açılacağına delalet eder.


Rüyada Kelek Yediğini Görmek

Rüyasında kelek yediğini gören kişinin, emeklerinin boşa çıkacağına, maddi anlamda sıkıntı çekeceğine, mal mülk kaybedeceğine, hayatının kötüye gideceğine delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın