Rüyada Kendini Hasta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kendini Hasta Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kendini hasta görmek, rüya sahibinin ya da çevresinden bir insanın şifa bulmasına yorulmaktadır. Sağlıklı kişiler için ise küçük hastalıklara tutulmaya delalet eder.

Bazı yazarlarına göre bu rüya, ruhsal problemlere işaret etmektedir. Rüya sahibinin iç dünyasında yaşanacak olan sıkıntılara ve vicdan azabının göstergesidir.

Rüya tabirlerinde rüyada kendini hasta görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Ağır Hasta Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin kendisini ağır hasta olarak görmesinin , dünya hayatında mutluluk ve huzura kavuşacağına işaret eder.


Rüyada Hasta Olan Bir Kimse Görmek

Rüyada hasta olan kişi, gerçek hayatta tanınan biri ise bu rüya o kişinin birtakım üzüntüler yaşayacağına yorulur. Tanımadığınız bir kimsenin hasta olduğunu görmeniz ise insanlara faydalı olup toplumda tanınan bir kişi olacağınız anlamına gelmektedir.


Rüyada Hasta Olduğunu Öğrenip Ağladığını Görmek

Rüyasında hasta olduğunu öğrenip ağladığını gören kişinin sağlığıyla endişelenmemesine, gayet sağlıklı bir hayat süreceğine, düzenli beslendiği sürece hiçbir sıkıntısının olmayacağına delalet eder.


Rüyada Hasta Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında hasta gören kişinin ya da hayatında bulunan bir insanın hayır yolundan çıktığına, harama bulaştığına, kötü yollarda ilerlediğine, dikkat etmesi gerekeceğine, kişinin daha sonradan doğru yolu bulup tövbe edeceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Hasta Olan Birisinin İyileştiğini Görmek

Rüya sahibinin hasta olan birisini iyileştiğini görmesi sıkıntılarında ve sorunlarından kurtulacağına, rahata kavuşacağına, sağlıklı beslenmesi gerektiğine yorulur.


Rüyada Başkasının Hasta Olduğunu Görmek

Rüyasında başkasının hasta olduğunu gören kişinin hayatında bulunan bir kişinin ağır bir hastalık içerisinden olduğu bu nedenle çok üzgün olduğuna, fakat zaman içinde bu hastalıktan kurtulacağına, eskisi gibi sağlıklı bir birey olacağına, huzurlu ve mutlu olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kendini Hasta Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüya sahibinin birtakım sorunlarla boğuştuğunu göstermektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz