Rüyada Kiremit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kiremit Görmek

Rüyada kiremit görmek, hane içerisinde yaşanacak çok büyük mutluluklara, müjdeli ve sürpriz gelişmelere yorulmaktadır. Rüya sahibinin devlet dairesinde olan bir işinin hallolucağına ve bu işten hayırlı kazançlar elde etmeye delalet eder.

Rüyada kiremit görmenin bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı arayı bozan bir kişinin varlığına yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kiremit görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kırık Kiremit Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kırık kiremit görmesi kişinin, inişli çıkışlı bir iş hayatında sahip olacağına demektir. Kişinin hayal kırıklığına uğrayacağına, bu nedenle de mutsuz ve huzursuz olacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Kiremit Rengi Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kiremit rengi gören kişinin rahat bir hayata kavuşacağına, ailesi ile birlikte uzun bir ömür yaşayacağına yorumlanmaktadır. Rüyhada kiremit rengi görmek rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına delalet eder.


Rüyada Kiremit Rengi Görmek

Rüyada kiremit rengi görmek, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısından, dertlerinde ve sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada kiremit görmek, kişinin güçlü bir aile yapısının olduğu demektir. Rüya sahibinin eğitim hayatında veya iş hayatında başarılı işler yapacağı, herkesi hayrete düşüreceği, uzun bir aradan sonra yeniden ayağa kalkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kiremit Kırmak

Rüyada kiremit kırmak, rüya sahibinin yaşayacağı zorluğa, zahmete ve çalışmaya yorulmaktadır. Rüyada kirmeit kırmak kişinin başarıya emin adımlarla gideceğine ve bunu kimseden destek almayarak yapacağına, maddi açıdan büyük bir güç kazanacağına  ve aile içindeki sorunları çözeceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Kiremit Çatı Görmek

Rüyada kiremit çatı görmek, genellikle huzurlu ve mutlu bir aile yaşamına delalet eder. Rüyada kiremit çatı görmek rüya sahibinin hayatına yeni bir sayfa açıp yeni ortaklar bularak maddi anlamda büyük bir yere geleceğine ve kısmetinin açılarak mutlu bir aile sahibi olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kiremit Kırmak

Rüya sahibinin helal ve lekesiz kazanç elde etmesine, dünya malına önem vermemesine yorulur. Rüyada kiremit kırmak kişi bir akrabasına yardıma muhtaç olduğunu görüp yardım edeceğine ve aile içi yardımlaşmayı arttıracağına, iş hayatında ise hedefine büyük adımlarla gideceğine rivayet etmektedir. 

BilgiSelf.com / Rüyada Kiremit Görmek

Yorum Yaz