Rüyada Kirpik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kirpik Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kirpik görmek, rüya sahibinin hayattan yana yüzünün gülmesine delalet eder. Kişinin bekar ise evleneceğine ve eşinden yana şansının güleceğine alamet etmektedir. Ayrıca kişinin evlatlarından fayda bulmasına ve ömrünün sonuna kadar sahipsiz kalmayacağına delalet eder.

Genel olarak  yazarları tarafından olumlu yorumlanan bu rüya, kişinin yaşadığı aile saadeti kadar parası ve malının da olacağına, hiç darlığa düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumlarında rüyada kirpik görmenin rüya tabiri ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Uzun Kirpik Görmek

Rüya sahibinin rüyasında uzun kirpik görmesi kişinin uzun zamandan beri moralsiz ve mutsuz olmasının ardından yüzünün güleceğine, rahata kavuşacağına rivayet eder.


Rüyada Takma Kirpik Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında takma kirpik görmesi kişinin çevresinde bulunan insanlar tarafından kazık yiyeceğine, adeta hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder.


ruyada-kirpik-gormek.jpg

Rüyada kirpik görmek, kişinin ailesinin keyfinin daima yerinde olacağı demektir. Rüya sahibinin olumlu olaylar yaşayacağına, moralinin her zaman iyi olacağına, rahat ve huzur dolu bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Uzun ve Gür Görmek

Rüya sahibinin rüyasında uzun ve gür kirpik görmesi kişinin uzun ve mutlu bir ömür geçireceğine, ailesinin daima yanında olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Rimelli Kirpik Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyasında rimelli kirpik görmesi kişinin sıkıntılarının ve dertlerinin çoğalacağına, bu durumun kişi derinden etkileyeceğine, ailesinin desteğine ihtiyaç duyacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Kirpik Dökülmesi

Rüyada kirpik dökülmesi, kişinin maddi anlamda zarara uğrayacağına, malını ve parasını kaybedeceğine yorumlanır.


Rüyada Takma Kirpik Taktığını görmek

Rüyada takma kirpik taktığını görmek, mutluluk ve heyecan verici sürprizlerin yaşanmasına işaret eder. 


Rüyada Kirpik Yolmak

Rüyayı gören kişinin, çok iyi yaptığı bir işi nedeni ile rakiplerini ezip geçmesine işaret eder. 


Rüyada Kirpik Uzaması

Rüyada kirpik uzaması hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatının uzun, sağlık ve mutlu olacağını müjdeler.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz