Rüyada Klozet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Klozet Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada klozet görmek, genellikle yaşanacak sorunlara ve sıkıntılara yorulmaktadır. Rüya sahibinin iş ya da aile hayatında beklenmedik bir zamanda ortaya çıkacak olan sorunlar karşısında büyük şok yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlarında rüyada klozet görmenin ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Klozet Temizlemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında bir anda ortaya çıkacak birtakım sorunlar yüzünden zorlu bir döneme gireceğine ve çok üzüleceğine delalet eder.


Rüyada klozet görmek

Rüyada klozet görmek, kişinin hayatında yaşanacak çeşitli sıkıntılar demektir. Rüya sahibinin bu sıkıntılardan kurtulmak için kesin ve net çözümler bulacağına, sorunları kökünden halledeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Klozet Taşması

Sıkıntılı bir dönemden geçen rüya sahibinin, aile hayatında çok iyi bir haber alacağına alamet eder.


Rüyada Klozet Yıkamak

Rüyayı gören kişinin bir anda ortaya çıkan sıkıntıyı ortadan kaldırmak için çok büyük bir uğraş vereceğine ve bu dönemde yıpranacağına yorulmaktadır.


Rüyada Klozet Kırılması

Rüyayı gören kişinin hem maddi hem de manevi durumu düzeltmek için çok çalışması ve akıllıca hareket etmesi gerektiğine işaret eder.


Rüyada Kirli Klozet Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kirli klozet görmesi kişinin büyük bir servete sahip olacağına, maddi sıkıntılar çekeceğine, gelir kaynağının azalacağına, eşi ile sorunlar yaşayacağına delalet etmektedir.


Rüyada Klozete Oturduğunu Görmek

Rüyasında klozete oturduğunu gören rüya sahibi evli ise eşi ile nasıl geçineceği klozetin durumuna bağlıdır pisli ve korkuyor ise eşi ile tartışacağına, temiz ise eşiyle iyi geçineceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Klozet Kapağı Görmek

yorumcularına göre rüya sahibinin klozet kapağı görmesi kişinin arkadaş çevresi ile arasının iyi olacağına, maddi geliri yüksek işlere gireceğine, aile içinde olumsuz ve küçük sürtüşmeler yaşanacağına yorulmaktadır. 

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz