Rüyada Leopar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Leopar Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada leopar görmek, insanlar arasında saygın bir makama ulaşacağına ve çevresindeki insanların sevgisini kazanacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin gerçek hayatta edineceğiniz sağlam arkadaşlıklara ve bu arkadaşlıklar sayesinde güçlü olacağınıza delalet etmektedir.


Rüyada Leoparın Saldırması

Rüyada bir leoparın saldırarak zarar vermesi, gerçek hayatta da güçlü olan biriyle aranızın bozulacağına ve böyle güçlü düşman edineceğinize işaret eder. Aynı zamanda bu kimseden zarar görmeye ve onu tuzağınıza düşeceğiniz anlamına da gelmektedir.


Rüyada leopar görmek, kişinin hayatında kötü niyetli insanlar bulunacağı demektir. Rüya sahibinin önüne engel koymak isteyecek insanları alt edeceğine, düşmanlarını hayrete düşürecek işler başaracağına, ailesiyle birlikte mutlu bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Leoparın Isırması

Rüyanızda bir leopar tarafından ısırılmanın anlamı, güçlü bir kişiden gelecek büyük bir kötülükle karşılaşacağınıza yorulur. Bu rüya, amirinizin sizin başınızı ezerek iş hayatınızda geride kalmanıza ve başarısızlıklara yol açtığına tabir edilir. Rüyada leoparın kafanızı ısırması, bir hastalık geçirmenize, elinizi ısırması ise mesleğinizle ilgili yaşayacağınız bir sıkıntı yaşamanıza delalet eder.


Rüyada Leopar Öldürmek

Rüya sahibinin rüyasında leopar öldürdüğünü görmesi kişinin düşmanlarından kurtulacağına, iş hayatında rakiplerini alt üste edeceğine, sıkıntılarının sona ereceğine delalet eder. Rüyada leopar öldürmek ele geçen kazancın artacağına, büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, korkularının sona ereceğine, hayırlı bir hayat süreceğine, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri
 

Yorum Yaz