Rüyada Lunapark Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lunapark Görmek

Rüyada lunapark görmek, aile içindeki en küçük bireyin büyük başarılar elde edeceğine ve bu durum hane halkını çok sevindireceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin ailesini gururlandıracağına delalet etmektedir.


Rüyada Lunaparka Gitmek

Rüya sahibinin rüyasında lunaparka gittiğini görmesi kişinin hayatında istemeden de olsa biri ile vedalaşmak zorunda kalacağına, hayırlı bir işe gireceğine, huzur dolu bir hayat kavuşacağına delalet eder.


Rüyada lunapark görmek

Rüyada lunapark görmek, kişinin yaptığı iş sayesinde önemli yerlere geleceği demektir. Rüya sahibinin ailesini gururlandıracak başarılara imza atacağına, çevresinde bulunan insanların takdirini toplayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Lunaparkta Eğlendiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında lunaparkta eğlendiğini görmesi kişinin mutluluk verecek bir olay yaşanacağına, bu olayın sadece rüya sahibinin değil çevresinde bulunan insanları da mutlu edeceğine rivayet eder.


Rüyada Lunaparkta Gondola Bindiğini Görmek

Rüyada gondola binmenin manası; rüya sahibinin yeni ortamlara gireceğine ve yeni heyecanlarla karşılaşacağı şeklinde açıklanır. Tanışacağınız yeni insanlar sayesinde, yeni ortamlara gireceğiniz ve bu ortamlarda son derece mutlu olacağınız anlamına gelir.


Rüyada Lunaparkta atlı Karıncaya Bindiğini Görmek

Uzun zamandır arkadaşlarınızı çok ihmal ediyorsunuz. Arkadaşlarınız sizi seviyor ve size değer veriyor. Siz ise son dönemlerde kendi iç dünyanıza çekilerek, geçmişe özlem duymaktasınız. Arkadaşlarınız sizi arıyor ve kendi bulundukları ortamlara dahil etmek istiyor. Geçmişinizden koparak, anınızı yaşayınız. İşte, o zaman mutlu olacaksınız.


Rüyada Lunaparkta Trene Bindiğini Görmek

Korkacağınız bir olayla karşı karşıya kalacağınız demektir. Hiç beklemediğiniz bir anda sizi korkutacak bir kaza geçireceğinize ve uzun süre bunun etkisinde kurtulamayacağınıza yorulur. Yaşadığınız bu korkudan dolayı içinize kapanacak ve çevrenizde kimseyi görmek istemeyeceksiniz. Biraz kafanızı dinlendirmeniz gerekecektir. Rüyada korku trenine bindiğinizi görmeniz ise korkarak giriştiğiniz bir işte büyük kazançlar elde edeceğinize yorulur. Hiç beklemediğiniz bir anda büyük bir paraya sahip olacaksınız. Elinize geçen bu parayı mantıklı bir şekilde kullanmalı ve çevrenizdeki herkese güvenmemeniz gerektiğini bilmelisiniz.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz