Şekerbank Gişe Yetkilisi Alımı 2023

Şekerbank Gişe görevlisi ihtiyacı bulunan şubelerine personel alacak. Yayınlanan iş ilanına göre Gişe Görevini yerine getirecek eleman arayan Şekerbank banka sektöründe iş arayan adayların başvurularını bekliyor. Şekerbank Gişe yetkilisi ne yapar? Şekerbank Gişe yetkilisi alımı şartları nelerdir? Gişe yetkilisine dair detayları yazımızdan edinebilir başvuru yapabilirsiniz.

Şekerbank İnsan kaynakları ve İş ilanları

Bir çok iş ilanı sitesinde göreceğiniz Şekerbank Gişe yetkilisi alımı ile alakalı bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Google’da bu ilanı arayanlar ilk sıralamadaki sitelere tıklayarak iş ilanı şartlarını öğrenirler. Sadece iş ilanı şartlarını anlatan sitelere nazaran sitemizde İlgili bankanın tarihçesini ve kariyer yönetimi ile alakalı da bilgiler vermeye çalışıyoruz. Banka İş İlanları yazıya tıklayarak diğer ilanlarda bunu görebilmeniz mümkün.

Şekerbank pancar üreticilerini desteklemek amacı ile çiftçinin birikimi Pancar kooperatifi aş olarak 1953’de kurulmuştur. 1956’da Şekerbank adını almıştır. Genel müdürlüğü İstanbul’da bulunan Şekerbank Esnaf, Kurumsal, Ticari, kobi ve Tarım bankacılığı sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Bölge müdürlüğü sayısı 7 olan Şekerbank’ın 238 şubesi bulunmakta ayrıca 1 adet gezici şubesi de bulunmaktadır. İnsana yatırım kuruma yatırımdır ilkesi ile hareket eden Şekerbank Personel seçiminde de titiz davranmaktadır.

Gişe Yetkilisinin görevleri nelerdir?

Gişe yetkilisi şubeye gelen banka müşterilerini yada bankasının müşterisi olmayan ziyaretçilerin taleplerini karşılamaktadır. Bankanın kendi müşterisi olmayan kişiler için hesap açma, kredi başvurusu alma gibi işlemleri yaparken Bankanın kendi müşterileri için fatura ödeme, Kredi ödeme, Kredi kartı borcu ödeme gibi ve buna benzer işlemleri gerçekleştirmektedir.

Şekerbank Kariyer Yönetimi için insan kaynakları bölümünü kullanmaktadır. Şekerbank İnsan kaynakları Performans Değerlendirme, Terfi, Yönetici havuzu olarak farklı kıvrımlar ile çalışanların kariyer planlarını yürütür. Her yıl verilen hedefleri gerçekleştiren şubelerdeki çalışanlara performansa göre puan verilir, verilen puanlar neticesinde yönetici adaylığına kadar yükselebilmek mümkündür.

Gişe Yetkilisinde Aranan Özellikler

Deneyimsiz adaylarımızda;

  • Bayanlarda 26 yaş, erkeklerde 28 yaşını doldurmamış olmak,
  • En az lisans mezunu olmak
  • Erkek adaylarımızda askerlik görevini tamamlamış olmak ,
  • MT ve Müfettiş Yardımcılığı pozisyonları için iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak (TOEFL, TOEIC, YDS ile belgeleyebilmek şartıyla) Başlıca kriterlerimizdir.
  • Deneyimli adaylarımızdan minimum 2 yıl deneyim ve yeterli mesleki bilgiye sahip olmalarını bekliyoruz.

Şekerbank Gişe Yetkilisi Alımı İş Başvurusu

Şekerbank Deneyimli, Yeni mezun ve Öğrencilere iş imkanı sağlamaktadır. Öğrenciler için staj uygulaması yapan Şekerbank iş hayatına atılmadan önce öğrencilikte edinilen bilgi ve birikimle geleceğe nitelikli ve yetkinlik sahibi çalışanlar hazırlamak için uğraşır. Deneyimli personellerin performansını arttırmaya yönelik eğitimler verir. 2 yıl ve üzeri bankacılık sektöründe çalışanları deneyimli sayan Şekerbank iş arayan adayların başvurularını bekliyor. Şekerbank Gişe Yetkilisi alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/sekerbank-gise-yetkilisi-alimi/

Yorum Yaz