Sinpaş Personel Alımı ve İş Başvurusu 2023

Sinpaş Holding Personel alımı yapacak. İnşaat sektöründe adını duyuran Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Sinpaş holding çatısı altında birleşerek daha büyük projelere adım atmakta ve bununla alakalı iş ilanları yayınlamaktadır. Sinpaş Holding ve Sinpaş İnşaat olarak sizlerle bir çok iş kolu ve Sinpaş’ta çalışabileceğiniz departmanlar ile açık pozisyonları paylaşacağız.

Sinpaş Holding ve Sinpaş İnşaat hakkında

İnsanlığa faydalı olmayı amaç edinmiş ve geleceğe yatırımlar yapmak amacı ile 1974 yılında kurulan Sinpaş İnşaat bugün bir çok başarı ile adından çokça söz ettirmeyi başarmıştır. Neredeyse 80 ülkeye ihracat gerçekleştiren Sinpaş modern konut yapıları ile tüketicileri kendisine hayran bırakmaktadır. Modern yaşam alanlarının yanı sıra Sanayi, Gayrimenkul geliştirme ve Finans hizmetleri de sağlamaktadır.

Çatısı altında bulunan Servet GYO, Simya Yönetim sistemleri, Gyy Elektrik gibi firmalar ile gücüne güç katarak bir çok alanda iş hacmini arttırmış iş ortaklığı yaptığı firmalar ile aynı çatı altında koordineli bir şekilde faaliyet yürütmektedir. 45 yılda 42 proje ve 30.000 üzerinde konut inşa ederek hemen teslim yatırım fırsatları sunmaktadır. Hizmet sektöründe kazandığı bir çok ödül ile kalitesini kanıtlamış olan Sinpaş İnşaat hizmet kalitesinden ödün vermeden projelerine devam etmektedir.

Sinpaş İnşaat Personel Alımları ve Sinpaş İş İlanları

İnsanı yaşat ki kurum yaşasın anlayışı ile hareket eden ve bu bağlamda personellerine ve müşterilerine değer veren Sinpaş, Kaliteye ve bilime dayalı politika yürüterek çalışanlarını her zaman daha iyisine teşvik etmektedir. Geleceğin yöneticilerini yetiştirmeye çalışan Sinpaş, Yönetimsel kadroya öncelikle kendi personelleri arasından seçim yapmayı amaçlar. Bu da çalışan personelinin kariyer açısından kendisine hedef belirlemesine ve daha iyi performans sağlayarak diğer çalışanlardan sıyrılmaya çalışmasına itmektedir. Bu bağlamda da her çalışan işinde daha iyi olmaya çalışmakta buda Sinpaş’ ın daha iyi hizmet vermesine katkı sağlamaktadır.

Sinpaş İnsan kaynakları yönetimi Stratejisini Seçme ve yerleştirme olarak başlangıç planlaması yapmış yeni başlayan yada mevcut çalışan personelini Eğitim ve Gelişim sürecine sokarak Performans sürecinde daha çok katkı elde etmeye çalışmaktadır. Kurumsal misyon ve vizyon değerlerini benimsemiş, hedefler bazında görevlerini yerine getiren personeller kariyer planlamasının içine dahil edilerek yönetimsel anlamda görevler alırlar.

Sinpaş Personel Alımı Açık pozisyonlar

İnşaat sektörü yanında enerji ve gayrimenkul alanlarında da faaliyet gösteren Sinpaş, bir çok departmanda personel alımı yapmaktadır.

 • Avm Halkla İlişkiler Sorumlusu
 • Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi/müdürü
 • Satış Temsilcisi
 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
 • Satış Uzmanı (İngilizce Bilen)
 • Mimar
 • Ticari Gayrimenkul Satış Uzmanı
 • Şantiye Şefi
 • İşçi ve Mavi Yaka
 • İş Makinesi Operatörü
 • Tekniker

Sinpaş Holding Ve Simpaş İnşaat Personel Alımlarına İş Başvurusu yapılır ?

Sinpaş şirketi iş başvurularını kendi insan kaynaklarında değerlendirmeye almaktadır. İş başvuru formu kabul edilen aday İnsan kaynaklarına mülakata dahil edilerek niteliği hakkında bilgiler edinilir. Mülakatta başarılı olan aday işe alım yapılan departmanın yöneticisi ile mülakata alınır. Yöneticinin de onayı ile beraber gerekli evraklar getirilerek sigorta girişi yapılır ve işe başlanılır.

Dolduracağınız iş başvuru formunu sadece kariyer.net sitesinden kabul eden Sinpaş Holding aynı zamanda kendi web sitesinde de kariyer hesabınızla giriş yaptığınız zaman iş başvuru formunu kabul etmektedir. Sinpaş holding ve Sinpaş İnşaat’ ta çalışmak istiyor iseniz vereceğimiz linkten iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Sinpaş Personel alımlarına başvurmak ve işe alım sürecine dahil olmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/sinpas-personel-alimi/

Yorum Yaz