Spotify’ın İlk 3 Ay Ücretsiz Premium Kampanyası Yeniden Başladı

Spotify, uzun bir zamandır Türkiye’de sunmadığı “ilk 3 ay ücretsiz” kampanyasını ücretli abonelik servisi olan Spotify Premium için yeniden sundu. Artık 3 ay boyunca hiçbir ödeme yapmadan Spotify Premium’u dinleyebilirsiniz.

Dünya üzerinde en çok kullanım oranına sahip olan Spotify, önceleri Premium hizmetini ilk 3 ay ücretsiz şekilde sunuyordu. Reklamlar olmadan ve çok daha kaliteli bir şekilde müziklerin dinlenebildiği Spotify Premium normal olarak ayda 17,99 TL’lik bir ücret talep ediyordu.

Belirli bir zamandır Türkiye’de “İlk 3 Ay ücretsiz Premium” abonelik sistemini kullanıcılara sunmayan Spotify, yeni kullanıcalra ulaşabilmek için bu hizmeti Türkiye’ye yeniden sunmaya karar verdi. Spotify Premium’un ilk 3 ay ücretsiz abonelik sistemini kullanmak istiyorsanız 31 Aralık 2020 tarihine kadar vaktinizin olduğunu belirtmek isteriz.

Peki Spotify’ın İlk 3 Ay Ücretsiz Abonelik Sistemi Nasıl Kurulacak?

Spotify Premium’u 3 ay boyunca ücretsiz kullanmak isteyenler ilk olarak yeni bir hesap açmalılar. Hesap açıldıktan sonra ise sizlerden bir ödeme bilgisi istenecek. Bu ödeme bilgisi doldurulduktan sonra ise kartınızdan ilk 3 ay herhangi bir ödeme yapılmayacak, fakat Premium’u bu süre zarfında iptal etmezseniz ve tanılanan bu 3 aylık sürenin dışını çıkarsanız, her ay düzenli olarak ücret alınmaya başlanacak.

“Spotify’ın İlk 3 Ay Ücretsiz Premium Kampanyası Yeniden Başladı” haberi hakkındaki düşünceleriniz alt tarafta yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yazın