Superonline Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Superonline personel alımı yapmaya ve istihdama katkı sunmaya devam ediyor. Kariyer sitesi aracılığı ile yayımladığı iş ilanları için insan kaynakları tarafından başvuruları değerlendirecek olan Superonline adayları bekliyor. Teknolojinin getirdiği bütün yenilikleri bünyesinde bulunduran ve teknoloji ile uyum içerisinde hizmet veren Türkcell Superonline personel Alımı yapacak. Turkcell Superonline iş ilanları için yazımızı okuyabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Superonline.net

1994 yılında Tellcom olarak Türkiye’ye ilk interneti getiren Superonline 2004 yılında Fiber internet alt yapısını getirerek bir ilke imza atmıştır. Üstün hız seçenekleriyle hizmet veren Turkcell Superonline Kariyer hedefi olan bir çok personele iş imkanı sağlamaktadır. Saha Satış sektöründe yine bir ilke imza atarak çat kapı sistemini hayata geçiren Superonline saha satışta da başarılarına başarı eklemektedir. Fiber internet alt yapısı olan bina ve sitelere tanıtıp yaparak yüz yüze sıcak satış yapacak personel aramaktadır. Ofis operasyonlarını yöneten ve internet kurulumu gerçekleştiren ekipler içerisinde kendinize yer bulabilirsiniz. Sizde kariyer hedefinizi bir üst tura taşımak istiyorsanız Turkcell Superonline doğru bir seçim olacaktır.

Superonline İnternet hizmeti sağlamanın yanı sıra teknolojik ürünler ile her geçen gün kendisini geliştirmektedir. İnternet altyapısını bulunmayan bölgelere götürerek ışık hızında fiber internet deneyimini insanlarla buluşturmaktadır. Bunun yanı sıra farklı internet sağlayıcılarının altyapıları üzerinden de internet hizmeti verebilmektedir. İnternet altyapısı bulunmayan bölgeler için Superbox 4.5G internet hizmetini piyasaya sürmüştür. Bu sayede altyapı olmayan haneler veya internet altyapısı yavaş olan kullanıcılar için büyük oranda çözüm sağlamıştır.

Superonline Turkcell grup şirketidir. Kurulduğu ilk günden itibaren Superonline olarak hizmet vermeye başlasa da daha sonra ismine Turkcell ibaresini de monte ederek insanlara kaliteli bir şirket olduğunu hissettirmektedir. Bugünlerde Turkcell Ev interneti olarak da anılmaya başlayan Superonline web sitesi olarak superonline.net’i kullanmaktadır. Bu sebeple hala bir çok insan Superonline ayrı bir şirketmiş gibi düşünebilirler. Superonline iş imkanları büyük bir alanı kapsamaktadır. Sadece ev ve iş interneti olarak hizmet verse de sağladığı teknoloji bir hayli geniştir. Şimdi sizlerle Superonline iş imkanlarına ve çalışabileceğiniz pozisyonlara değineceğiz…

Superonline Personel Alımı, İş İlanları ve İş Başvurusu

Superonline iş ilanları için dönem dönem açık pozisyonları paylaşarak personel alımı yapmaktadır. İhtiyaç duyulan pozisyonlara yönelik iş ilanları yayımlayan Superonline daha çok yönetici pozisyonlarında alım yapmaktadır. Superonline çalışma ağını iş ortakları ile kurmuş ve iş ortakları ile sektörde ilerlemektedir. Fiber internet için Fiber Çözüm Merkezleri, Kurumsal internet için Kurumsal Çözüm Merkezleri, diğer internet altyapıları için DSL Çözüm merkezleri bulunmaktadır. Fiber bulunan illerde 2 veya 3 fiber çözüm bayisi olmakta ve her 5 yada 6 il için bir Dsl çözüm merkezi bulunmaktadır.

Superonline İş İmkanları

Superonline merkezde veya bayilerinde yine sertifikalı Turkcell Superonline çalışanı olabilirsiniz. İş ortakları direkt olarak Superonline bağlı bulunmakta ve Superonline tarafından yönetilmektedir. İş imkanları bir hayli geniş olmakla birlikte, Teknisyen, Satış Personeli, Çağrı Merkezi personeli, Back Ofis personeli, Temizlikçi, Danışman ve Ön büro elemanı gibi pozisyonlarda istihdam sağlanmaktadır. Eğitim düzeyi pozisyona göre değişiklik gösterebilmekle birlikte en az lise mezunu tercih edilmektedir.

Teknik Ekip

Teknik Ekip Superonline internet kurulumu ve Arıza süreçlerinden sorumludur. İnternet başvurusu yapan müşterilerin evlerine giderek kablo çekimi ve modem kurulumu yaparlar. Aynı zamanda arızalar içinde müşterilere giderek internet arızasını onararak çözüme kavuştururlar. Maaş olanakları asgari ücret+ Prim şeklindedir.

Back Ofis Personeli

Back ofis personeli teknik ekip ile koordineli çalışmaktadır. İnternet başvurusu yapan müşterilerin kurulumu anında müşteri girişi yaparak aktivasyon gerçekleştirir. Müşterinin internete çıkabilmesinde destek olan Back ofis personeli aktivasyonu tamamlayarak internet hizmetinin başlamasını sağlamaktadır.

Çağrı Merkezi

Çağrı merkezi personeli ise yeni müşteri kazanımında mevcut müşterinin yönetiminde ve müşteri talep, istek, önerileri değerlendirmektedir. Müşterileri arayarak yeni kampanya ve cihaz konusunda bilgilendirme yapar. Aynı zamanda arıza veya başvuru yapmak isteyen müşterileri karşılayarak kampanyalar hakkında bilgi vermektedir.

Saha Satış Ne Yapar?

Eğer daha önce bir satış sektöründe yada saha satışta çalışmadı iseniz Superonline başlamak için en doğru yer. Belli root planlamasıyla Ziyaret edeceğiniz fiber alt yapısı bulunan site ve binalarda çat kapı sistemiyle müşterilerinizin ayağına kadar gidip; fiber internet hizmetini anlatmak, hem müşteriye satın almadaki kolaylığı ile hem de Satış temsilcisinin kovanlardan bal toplaması gibi iki tarafı da memnun eden bir çözüm ortaklığı olmaktadır. Tabi ki saha satış sektöründe satacağınız üründen önce rakiplerinizi tanımak analiz etmekte en az kendi şirketinizi tanımak kadar önemlidir.

Superonline İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Superonline iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar kendini yetiştirmek üzere veya kariyer yapmak için tercih edebilirler. Dönem dönem açık pozisyonları paylaşan insan kaynakları bulunduğunuz ildeki FÇM veya DÇM bayisinde çalışabilmeniz için sizi yönlendirebilmektedir. Bu nedenle açık pozisyon olmasa bile İş başvuru formunu doldurunuz. İhtiyaç duyulan pozisyonda ilan yayımlanacağı zaman sizinle iletişime geçilerek mülakat yapılacaktır. Superonline Başvuru formu doldurmak için vereceğimiz online başvuru linkine tıklayabilirsiniz. Online Başvuru linki; Superonline İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/superonline-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz