Surviving Mars Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Ayrıca şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Bununla birlikte Epic Games bu sefer de Surviving Mars oyununu 11 – 18 Mart tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 50 TL. Bununla birlikte kampanya dahilinde oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Bu doğrultuda oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından Surviving Mars mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Daha sonrasında yükle tuşuna basın.
  • Son olarak siparişi ver butonuna tıklayın.
  • Böylece oyun kütüphanenize eklenmiş oldu.

Surviving Mars Nasıl Bir Oyun?

Surviving Mars, konusu Mars’ta bir koloni kurup bu süreçte hayatta kalmayı içeren bir bilim kurgu şehir kurma oyunudur. Koloniniz için bir yer belirlemeden önce kaynak ve finansal destek için bir uzay ajansı seçin. Kubbeler ve altyapı inşa edin, yeni olasılıkları araştırın ve yerleşiminizi şekillendirip genişletmenin daha ayrıntılı yollarını açmak için dronları kullanın. Kendi yiyeceklerinizi yetiştirin, maden çıkarın veya zor bir çalışma gününden sonra barda rahatlayın. Ama hepsinden önemlisi, yerleşimcilerinizi hayatta tutun. Tuhaf ve yeni bir gezegende kolay bir görev değil.

Surviving Mars Sistem Gereksinimleri:

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi Windows 7 64 bit veya üzeri Windows 7 64 bit veya üzeri
İşlemci 4. Nesil Intel i3 İşlemci veya eşdeğeri 5. Nesil Intel i5 İşlemci veya eşdeğeri
Bellek 4 GB RAM 8 GB RAM
Ekran HD 4600/Geforce 620/Radeon 6450 veya 1 GB video RAM’i olan eşdeğer ekran kartları Geforce 750 Ti veya 4GB video RAM’i olan eşdeğer
Depolama 6 GB kullanılabilir alan 6 GB kullanılabilir alan

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 11 – 18 Mart tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Yorum Yaz