Tekfen İnşaat Personel alımı ve İş İlanları 2023

İşveren olarak en çok personele sahip inşaat şirketlerinden birisi olan Tekfen İnşaat insan kaynakları Personel ve İnşaat işçisi alımı yapılacağını açıkladı. Tekfen İnşaata ait iş ilanlarını görebileceğiniz yazımızda Tekfen İnşaat ile ilgili bilgiler edinebilir Tekfen holding açık pozisyonları öğrenebilir ve Tekfen İnşaat Personel Alımlarına iş başvurusu yaparak ihtiyacınız olan işe sahip olabilirsiniz.

Tekfen İnşaat Personel Alımı Ve İş İlanları

İnternette aradığınız işi bulmak için öncelikle ne aradığınızı nasıl bir firma olması gerektiğini sizin mutlu olmanızı sağlayabilecek kriterdeki şirket yapılarını ve firmaları araştırmanızı öneririz. Tekfen İnşaat ise iş başvurularını kabul ederek mülakat görüşmelerinin yapılacağını işaret etti. Yazımızda Tekfen İnşaat Personel alım haberinin yanı sıra Tekfen İnşaata ait bilgiler edinebilir şirket yapısını öğrenebilirsiniz.

Tekfen İnşaat’ın kuruluşu 1956 yılına dayanmaktadır. Bir mühendislik danışmanlık şirketi olarak kurulan Tekfen iş yönetimine verdiği önem ve çalışmasıyla 50 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte ve düzenli bir şekilde büyümektedir. 15000 aşkın personeliyle hizmet veren Tekfen yeni projeleri için iş arkadaşları aramaktadır. Personel alımında geleceğe yönelik plan yapan Tekfen inşaat sektöründe personel kazanım ve geliştirme anlamında çok önemli bir konuma sahiptir.

Personelleriyle birlikte personelini geleceğe hazırlamakta gelişimini takip etmekte ve kariyer hedeflerini gerçekleştirmeye yönelik eğitimler vermektedir. Personel alımında en çok dikkat ettiği kriterlerden biride başvuru formundaki bilgilerdir. Orta okul ve yüksek okul mezunu adaylar için geniş çaplı bir mülakat yapmaktadır. Tekfen İnşaatı daha çok tanımak için yazımızın devamını okuyunuz.

Tekfen İnşaat Faaliyet Alanları; Günümüzde Tekfen Holding A.Ş.’nin bir yan kuruluşu olan Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş. ; Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Kafkasya ve Orta Asya, Doğu ve Orta Avrupa’da büyük başarıları olan uluslararası bir yüklenici olarak saygın bir isimdir. Geniş çaplı faaliyetleri ağır inşaat işlerinden rafineriler ve petrokimya tesislerine; uydu kentlerden büyük endüstriyel işleme tesislerine; boru hatları ve deniz yapılarından güç tesisleri, elektrik ve iletişim işlerine kadar çeşitlilik göstermektedir. Kardeş şirketleri ve stratejik ortaklıklarıyla beraber Tekfen hizmetlerini dünya çapında çok çeşitli müşterilere kadar ulaştırmaktadır.

Tekfen Holding ve Grup Şirketleri

Tekfen Holding için iş başvurusu yaparak bir çok grup şirketinden birinde iş imkanı bulabilirsiniz. Tekfen Holding olarak çatısı altında bir çok firmayı barındırmaktadır. Bunlardan bazıları Azfen, Tekfen İmalat ve Mühendislik, GATE İnşaat Taahhüt, Hallesche Mitteldeutsche Bau, OOO Rusfen, Tekfen Mühendislik, Tekfen Emlak Geliştirme Yatırım ve Ticaret, Bayıl İmalat Tesisi. Bu şirketlerin bulunduğu ülkeler; Türkiye, Azerbaycan, Almanya, Rusya, Irak, Katar, Fas, Suudi Arabistan, Kazakistan.

Tekfen inşaat yaptığı projelerde faaliyet alanı olarak, Boru Hatları, Pompa İstasyonları, Endüstriyel Tesisler, Tank Çiftlikleri, Petrokimya Tesisleri, Rafineriler, Enerji Santralleri, Su Rezervuarı, Arıtma Sistemleri, Demir yolları, Otoyollar, Köprüler, Tüneller, Deniz Terminalleri, Hava alanları, Uydu Kentler, Alışveriş Merkezleri, Askeri Tesisler, Çelik Yapı İmalatı gibi alanlarda iş yapmaktadır. İnşaatın yanı sıra Üretimde de büyük istihdam sağlayan Tekfen İnşaat sahip olduğu üretim tesisleri ile rakiplerine fark yaratmaktadır. Üretim tesisi olarak Ceyhan Çelik yapı imalat, Derince ağır makine imalathanesi, Cenup tıkıntı gibi tesislere sahiptir. 

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

 • Alçı Levha Ustası
 • Betonarme Demircisi
 • Duvar Ustası
 • Seramik Ustası
 • İnşaat Boyacısı
 • Alçı Sıva Ustası
 • İnşaat işçisi (Vasıfsız Eleman)
 • Beden İşçisi
 • Yangın ve Su Yalıtımcısı
 • Kartonpiyer Ustası
 • İnşaat Mühendisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Bekçi
 • Elektrik Mühendisi

Tekfen İnşaat İş başvurusu

Tekfen inşaat yazımızda belirttiğimiz üzere bir çok ülkede faaliyet göstermektedir. Öncelikle hangi ülkede çalışmak istediğinizi belirtmeniz sizin yararınıza olacaktır. Özellikle Türkiye de çalışmak isteyen personellerin İstanbul bölgesinde işine Tekfen inşaat ‘ın sağladığı servis ile gidip geldiğini ulaşımda kolaylık sağladığını belirtmek isteriz. Maaş olarak yüksek maaş talepleriniz var ise yurt dışı ofislerde çalışarak daha fazla maaş alabileceğinizi belirtmekte fayda var. Tekfen İnşaat bütün personellerine işi ile alakalı gerekli eğitimleri vermekte ve alanlarında gelişmelerini sağlamaktadır. Tekfen sizin için işinizde gelişebileceğiniz bir şirket olabilir.

Çalışmak istediğiniz departmanın yanı sıra ülke olarak da belirtmeniz işe alım sürecinizde size fayda sağlayacaktır. Sizin için hangi ülkede çalışacağınız fark etmiyor ise diğer adaylardan bir adım önde olabilirsiniz. Bu da işe alım sürecinde size fayda sağlamakta kalmayacak daha hızlı iş sahibi olabileceksiniz. Tekfen İş başvurusu yapabileceğiniz bir çok firma var bunlardan Tekfen mühendislik, Tekfen üretim gibi bir çok alanda faaliyet gösterir.

Sadece Tekfen İnşaat olarak iş başvurusu yapmak istiyorsanız business@tekfen.com.tr adresine İş başvuru formunu mail olarak iletebilirsiniz. Ayrıca telefon ile arayarak da iş başvurusu yapmak istediğinizi belirtirseniz size Ön başvuru formu doldurtarak mülakata katılmanızı isteyebilirler. Tekfen İnşaat Personel Alımlarına katılmak ve Tekfen İnşaat İş Başvuru Formunu doldurmak için online başvuru formu Tekfen İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/tekfen-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz