Toroslar Edaş Personel Alımı İş İlanları 2023

Günlük ihtiyaçlarımızdan vazgeçilmez olan Elektrik ihtiyacını karşılayan şirketlerden birisi olan Toroslar Edaş çeşitli pozisyonlarda Personel alımı yapmakta ve Enerji sektöründe istihdam sağlamaktadır. Toroslar Edaş Elektrik dağıtım şirketinde çalışmak isteyen adaylar bu iş ilanı ile gerekli bilgileri edinerek iş başvuru formunu doldurabilirler. Şirket hakkında detaylı bilgi edinmek ve başvuru yapmak için yazımızın devamını okuyunuz…

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.

Hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan Elektrik enerjisi, hayatımızın her alanına etki etmektedir. Evlerdeki buz dolaplarından iş yerlerimizdeki klimalara kadar hayatın her alanında elektrik enerjisine muhtacız. Bu bağlamda Toroslar EDAŞ Şirketi de yaptığı çalışmalar ile hayatımıza kolaylıklar sağlayan bir şirket profili çizmektedir. Enerji sektöründe Elektrik dağıtım şirketlerinden birisi olan EDAŞ evlerimize ve iş yerlerimize sağlıklı ve kesintisiz elektrik ulaştırma gayreti ile hizmet vermektedir.

TEDAŞ Devletin iktisadi bir birimi olarak 1994 yılında hizmet vermeye başlamış olup 2005 yılında ise TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş faaliyetlerine devam etmiştir. Enerji piyasasının özelleştirme çalışmaları kapsamında başlayan ihale 2013 yılında Sabancı Holding çatısı altında bulunan EnerjiSA şirketi tarafından hisselerinin tamamı satın alınmıştır. 8 milyona yakın abonesi bulunan Toroslar bölgesinin sorumluluğunu alan şirket Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin ve Osmaniye illerine hizmet vermektedir.

Toroslar EDAŞ teknolojinin yeniliklerini takip ederek Elektrik Enerji sektöründe dağıtım ağlarını güçlendirmeye devam etmekte ve bu bağlamda yatırımlar yapmaktadır. Elektrik dağıtım ve yatırım faaliyetlerini daha iyi hizmet verecek şekilde tasarlayan Toroslar EDAŞ, Tüketicilerine katma değer sağlayacak şekilde çözümler getirerek tüketici memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. Toroslar EDAŞ yeni elektrik aboneliği, Elektrik sayaç tedariki, Sokak aydınlatmaları ve Elektrik kesme açma işlemlerini yapma ile görevlidir.

Toroslar EDAŞ Personel Alımı ve İş İlanları

Toroslar EDAŞ insan kaynakları boşalan pozisyonlara ihtiyaç anında veya genişleyen dağıtım alanında yeni bölgelere personel ihtiyacı olduğunda iş ilanları yayımlamaktadır. İnternet üzeriden yayımladığı iş ilanlarına tecrübeli/tecrübesiz adaylar başvuru yapabilmektedir. Sorumlusu olduğu illerde personel alımı yapan şirket pozisyona göre ilkokul ve üniversite mezunu adayları işe alabilmektedir. EnerjiSA yönetimi altında bulunan Toroslar EDAŞ iş ilanlarını EnerjiSA olarak yayımlamaktadır. Şirket başarının çalışanlarından geçtiğine inanmakta ve çalışanların başarısının şirketi bir ileri noktaya taşıyacağını düşünmektedir. Şirket ”Uygun İşe Uygun İnsan” stratejisi ile işe alım yapmaktadır.

Toroslar EDAŞ İşe Alım Süreci

İnsan kaynakları işe alım sürecinde başvurulan pozisyona göre nitelikler arayabilmekte ve personel alımı için çeşitli uygulamalar yapabilmektedir. Seçme ve yerleştirme sürecine departman müdürününde katılımı ile 2 seanslık bir görüşme gerçekleştirmektedir. İlk seansı geçen adaylar 2. Seansa katılmaya hak kazanmaktadır. İlk görüşmede başvuran adaylar için Kişilik envanteri testi uygulanmaktadır. Bazı pozisyonlar için ise adaylara uygulamalı çalışma yaptırılmaktadır. Yani iş ile alakalı kritik bir soru ile uygulama yaptırılarak işe alınacak personelin sorunu giderip gideremeyeceğini kontrol etmektedir. Yönetim kademesine başvuran adaylar için ise Değerlendirme Merkezi uygulamaları yapılmaktadır.

Toroslar EDAŞ Kariyer

İş hayatında kariyer yapmak isteyen veya terfi alarak kariyerinde yükselmek isteyen adaylar Toroslar EDAŞ şirketini tercih edebilirler. Şirket kariyer hedefleyen adayların performansını takip ederek çalışanlarına kariyer yolunda destek olmaktadır. Her yıl yapılan performans değerlendirme uygulamaları ile çalışanlarını ölçen Toroslar EDAŞ performansı olumlu bulunan adayları terfi ederek yönetimsel anlamda geliştirmeyi hedeflemektedir. Ücret ve yan haklar konusunda çalışanlarını memnun etmeye çalışan şirket yüksek performans gösteren personellerini ödüllendirerek başarıyı sürekli hale getirmeyi hedefler.

Toroslar EDAŞ Çalışabileceğiniz iller; Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin ve Osmaniye

Toroslar EDAŞ İş İlanları
  • Satış uzmanı (Kurumsal Müşteriler)
  • Satın Alma Personeli
  • Eğitim Uzmanı
  • Yapım İşleri Teknikeri
  • Sayaç Okuma Elemanı
  • Proses Teknisyeni
  • Filo Uzmanı
  • Endeks Okuma Görevlisi
  • Temizlik Şefi
Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

İş başvurusu yapmanın bir çok yolu vardır. Bazı adaylar şirkete giderek şirketin verdiği iş başvuru formunu doldurarak başvurur. Günlük hayatta en çok tercih edilen yöntem ise İnternet üzerinden şirketlere gönderilen cv’ler ve şirketlerin iş ilanlarına yapılan başvurulardır. Toroslar EDAŞ şirketi Sabancı Holdingin oluşturduğu kariyer sitesi ile ve Kariyer.net sitesi üzerinden başvuru kabul etmektedir. Şirketin kendi oluşturduğu kariyer sitesinden iş başvurusu yapmanız ön başvurunuzun incelenmesi konusunda size destek olacaktır.

Bu sebeple sizlerle Toroslar EDAŞ şirketine iş başvurusu yapabilmeniz için Sabancı holding başvuru linkini paylaşacağız. Linke tıkladıktan sonra sabancı iş ilanlarına yönlendirileceksiniz. Sayfa açıldıktan sonra en aşağıda bulunan Sabancı Holding iş başvurusu linkine tıklayarak açılan sayfada EnerjiSA şirketine tıklayınız. Burada Toroslar EDAŞ iş ilanlarını görerek başvuru yapabilirsiniz. Toroslar EDAŞ Personel Alımı linki; Toroslar EDAŞ İş başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/toroslar-edas-personel-alimi/

Yorum Yaz