Tosçelik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tosçelik İnsan kaynakları Personel alımı yapılacağını açıkladı. Personel alımı yapılacağını açıklayan Tosçelik İş arayan adaylar için iş başvuru formlarını doldurmalarını bekliyor.

Tosçelik Personel Alımı Yapacağını Duyurdu. Tosçelik personel alımı yapıyor , Tosçelik  de çalışmak için gerekli bilgileri yazımızdan öğrenebilirsiniz. Tosçelik  hangi departmanlara personel alımı yapıyor ? Tosçelik  personel açığı olan departmanlar hangileri ? Tosçelik  ile ilgili iş ilanlarını yazımızdan öğrenebilir , iş başvurusunda bulunabilir , iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Tosçelik Holdingin Hikayesi

9m2‘lik bir dükkanda başlayan macera. Baba şerif Tosyalı..Tosyalının 1952 başlayan öyküsü. İskenderun da açtığı mini bir dükkanda boru, kaza, soba, kova gibi envanterlerin üretimine başlama kararını almasıyla Tosyalının bugün ki dünya devi bir markayı bizlere tanıtmasını kime söyleseniz inanmazdı. Tosyalı imalatını yaptı ve oğullarına da bu mesleği aşılayarak bayrağı onlara devretti. Onlar kim ? Fuat , Ayhan , Fatih TOSYALI yani Tosçeliğin o günden bugünlere gelmesindeki başarılı , çalışkan bilekleri sağlam gençler. 1970’lerde ticaret hayatına atılarak başlayan 1988 yılında Tosyalı Metal Ticaret şirketini kurarak adımlarını atmaya başladılar.Babalarının izini takip eden üç kardeş 1993 yılında iskenderundaki organize sanayisinde bir yer alarak büyümeye devam ettiler.Üretimleri artan üç kardeş 1996 yılında yurt dışınada ticaret yapmak satışlarını arttırmak maksatıyla Tosyalı Dış Ticaret şirketini kurdular.Beklenen oldu ve 1998 yılında bütün şirketleri Tosyalı Holding adı altında birleştirdiler. Bu üç kardeş yurdunu ve insanını unutmayarak Hacı Şerif Tosyalı Sağlık Merkezi inşaatını yaptırdıktan sonra baştan sona donatılıp Sağlık Bakanlığı’na hibe ettiler.Bu üç kardeşin emekleri boşa gitmedi ve Fortune 500’de en büyük 500 şirketin içine girerek 46.sıraya yerleştiler.

Yukarıda göstermiş olduğumuz istatistikte Tosçelik Personellerinin eğitim durumlarını görmektesiniz. Gördüğünüz Gibi her gruptan İlk öğretim , lise , Endüstri meslek lisesi , meslek yüksek okulu , Lisans , Master , Doktora gibi bir çok eğitim seviyesinden personeli bulunan Tosçelik Personel alımlarında her kesimden insana kulak vererek bilgi ve becerilerini değerlendirmeye alıp çeşitli mülakatlar yaparak işe alım yapmaktadır.Tosçelik personeli olmak Biraz da sanayii bilgisi olmak demektir.

Tosçeliğin Personel Alımı yapacağı Departmanlar.

  • Muhasebe Departmanı
  • Finansman Departmanı
  • Bilgi Sistemleri
  • üretim / üretim planlama
  • Bakım / onarım Departmanı
  • lojistik / Sevkiyat
  • Satın alma / Satış Pazarlama
  • Dış Ticaret
  • İnsan Kaynakları
  • kalite kontrol / iç Denetim
Tosçelik İş Başvurusu

TOSYALI Holding; kuruluşundan itibaren hızla gelişen ve değişen rekabet üstünlüğünün, insan kaynağının gücü ve farkı ile elde edildiğinin bilincindedir. TOSYALI Holding; tüm aktivitelerinde mükemmelliği ve sahip olduğu yüksek performansın değerini artırmayı ve geliştirmeyi ana ilke olarak belirlemiştir.

TOSYALI Holding; Yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik durum, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin eşit çalışma fırsatlarının sağlanması gerekliliğine içtenlikle inanır. Bu ilke; grubumuzda iş ilanlarından işe alım ve yerleştirmeye, terfiden, statü değişikliğine, çalışanlara ilişkin çeşitli uygulamalardan ücret ve diğer yan haklar ile eğitim seçimlerine kadar iş hayatımızın tüm aşamaları için geçerlidir.

Tosçelik Personel Alımı

TOSYALI Grubunu bu noktaya getiren şirket kültürümüz ve temel prensiplerimizin, tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmiş olmasıdır. Başta üst yönetim olmak üzere, tüm çalışanlarımızın kendilerini sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık tutmaları değişimi özümsemeleri, değişime liderlik etmeleri, fark yaratan özelliklerimizdendir. Tosçelik Personel alımına başvuru yapmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/toscelik-personel-alimi/

Yorum Yaz