Türk Tuborg Personel Alımı İş İlanı 2023

Türk Tuborg yeni yayımladığı iş ilanları ile eleman alımı yapacak. İnsan kaynaklarından yapılan açıklama ile Tuborg şirketinde çalışmak isteyen adaylar başvuru formlarını iletebilecekler. Türkiye topraklarında farklı hikayelere sahip olan şirket yurt dışında da bir çok ülkede tüketim sektörünün lider konumundaki şirketlerinden biri olma özelliğini taşıyor. Türk Tuborg İş ilanları ve şirket hakkında detaylı bilgi için bu yazımızı okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Türk Tuborg A.Ş.

Bira sektörünün lider şirketlerinden birisi: Türk Tuborg 1967 yılında İzmir’de faaliyete başlamıştır. Bira seven neredeyse herkesin tatmış olduğu ürünlere istinaden bir çok marka ile de iş birliği içinde çalışmaktadır. Şirket tüketicilerin damak tadını önemsemekte ve hem kendine has hemde tüketicinin seveceği bir malt bira üretimi yapmaktadır. Her şişede aynı kalite ve aynı tadı veren biralar ile tüketicilerin beğenisini kazanan Türk Tuborg bir çok Bar, Disko, Meyhane ve alkol satış sözleşmesi bulunan işletmelerden temin edilebilmektedir.

Türkiye’nin en büyük bira fabrikalarından biri: Türk Tuborg sektöre liderlik etmeyi ve yön vermeyi amaçlamaktadır. Türk Tuborg yılda 37 bin tona yakın malt ve 580 milyon litre bira üretim kapasitesi olan bir fabrikaya sahiptir. Şirket kazancın yanında geleneksel bira üretimi yaparak adını saygın ve kaliteli bir seviyeye getirmeyi, yaptığı işi bir sanat yapıtı gibi benimsemeyi kendisine vizyon edinmiştir. Münih Teknik Üniversitesi tarafından yapılan testlerle Alman Saflık Yasası belgesine sahip olmuştur.

Alman Saflık Yasası: Türk Tuborg fabrikası üretimde hiç bir katkı maddesi ve işlenmiş veya genetiği ile oynanmış ürün kullanmamaktadır. Üretim sürecinde ise geleneksel yöntemler ile üretim yapılarak tüketicinin sağlığının korunması amaçlanmaktadır. Tuborg Alman Saflık Yasası belgesine sahip olsa da sürekli denetlenerek testi geçmektedir. Buna göre yasa dışı bir üretim yapılması halinde belgenin iptal edilebileceği de bilinmelidir.

Türk Tuborg Fabrikası Üretim Aşamaları;

Bira üretilirken bir çok aşamadan geçer. Kurulan fabrikalarda yapılan üretimler markaya göre değişkenlik göstermektedir. Bazı fabrikalar hormonlanmış ve seri üretim amaçlanmış şekilde çalışırken bazı firmalar maltın doğal gelişimini takip ederek üretim yapmaktadır. Türk Tuborg’da bu doğrultuda tamamen doğal üretim yapan firmalardan birisidir. Üretim aşamaları hem personelin hemde ürünlerin kalitesi ile yürütülmekte ve tüketiciye ulaştırılmaktadır. Üretim aşamasına bakacak olursak;

 1. Arpa: Arpa ile elde edilen maltın kalitesinin arttırılması ve tadının standardı yakalaması amacı ile özenle yetiştirilen arpalar malt üretimi için kullanılmaktadır.
 2. Malt: Suda dinlendirilen arpalar özel havuzlara alınarak çimlendirilir. Sonrasında fırınlara konularak kurutulur.
 3. Mayşeleme: Elde edilen Maltın mayşelenmesi için ve formuna kavuşması için su eklenerek özel kazanlarda bekletilir ve mayşe elde edilir. Dışarıdan hiç bir katkı maddesi eklenmez.
 4. Şerbetçiotu: Mayşe süzülür, süzüldükten sonra ortaya ”şıra” çıkar. Kaynar kazanlarda bulunan Şıraya ek olarak Şerbetçiotu eklenerek biraya tat verilir.
 5. Fermantasyon ve Olgunlaşma: Uygun sıcaklığı yakalamak için bira soğutulur. Maya: alkol, aroma ve karbondioksit üretir. Beklemeye alınır.
 6. Süzme: Elde edilen miktar şişelenmeye hazırdır. Son işlem olarak süzgeçten geçirilerek parçacıklardan kurtulunur.
 7. Şişeleme ve Konserve: Bira şişelenerek, fıçıya doldurularak ve teneke kutulara konularak tüketiciye ulaştırılır.

Türk Tuborg Personel Alımı ve İş İlanları

Sürekli kendini geliştirmesi gerektiğinin bilincinde olan şirket bu bağlamda şirkete değer katacak ve şirket değerlerini benimseyecek çalışma arkadaşları seçmektedir. Eşit fırsat ilkesi ile başvuran adayların değerlendirilmesi eşit şartlarda yapılarak en yetkin ve nitelikli adayların işe alımı sağlanmaktadır. Buna ek olarak şirket KAGİDER Fırsat Eşitliği Modeli sertifikasına da sahiptir.

Kadın çalışanlara büyük değer veren şirket kadınları desteklemekte ve kadınlara önem vermektedir. Bu sebeple işe alım sürecinde, maaş konusunda ve terfi durumunda kadınlara eşit fırsatlar sunmaktadır. Türk Tuborg Şirketinde çalışan personelin %43’ü kadın çalışanlardan oluşmaktadır. Kadın personele verdiği değer ile Türk Tuborg bir çok ödüle layık görülmüştür.

İşe alım süreci: Bu süreçte Tuborg insan kaynakları eşit ve adil davranış sergilemektedir. Doğru adayı tutarlı bir değerlendirme kapsamında doğru pozisyona yerleştirmeyi hedeflemektedir. İş başvurusu yapan adaylar başvurduğu pozisyona göre yetkinlik ve deneyim açısından değerlendirilerek başvuran adaylar arasında en nitelikli olanı işe alınır.

Performans ve yönetim sistemi ile çalışanların performansını arttırmaya yönelik eğitimler verilerek hem personel hem şirket kalitesinin arttırılması hedeflenmektedir. Mesleki gelişimleri de takip ederek iyi performans sergileyenler ödüllendirilmektedir. Şirketin personeline tanıdığı Sosyal haklar olarak tüm çalışanlara hayat sigortası yapılmaktadır. Sosyal yardım ödeneği de ödüllendirme sistemi içerisindedir.

Türk Tuborg Çalışabileceğiniz Pozisyonlar
 • Depo Sorumlusu
 • Bira dolum operatörü
 • Satış Geliştirme Temsilcisi
 • Planlama mühendisi
 • İnsan kaynakları yöneticisi
 • Bayi satış Temsilcisi
 • Dağıtıcı
 • Şoför

Tuborg İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Tuborg sürekli olarak ihtiyacını internetten yayımladığı iş ilanları ile gidermektedir. Şirkete iş arayan adayların başvuru yapmasının yanı sıra mevcutta işe sahip olan diğer şirket adaylarınında başvuru yaptığını görüyoruz. Buda şirketin ne kadar beğenildiğinin ve çalışan mutluluğuun bir göstergesidir. Tuborg yeni başlayacak olan adayları % 100 Takım programına dahil ederek işe hazırlamaktadır. Tam zamanlı çalışmanın yanı sıra staj fırsatı ile öğrencilere de staj imkanı sağlanmaktadır.

İş başvurusu yapmak için Türk Tuborg’un anlaşmalı olduğu linkedin profili ve kariyer.net sitesini takip etmek gerekiyor. Sürekli olarak yayımlanan iş ilanları bulunmaktadır. Size uygun bir pozisyon var ise başvurunuzu rahatlıkla iletebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz link ile Türk Tuborg’un kariyer sitesine giriş yapacaksınız. Burada bulunan linkler ile diğer sitelerde yayımladığı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Türk Tuborg Personel Alımı İş başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/turk-tuborg-personel-alimi/

Yorum Yaz