Trakya Elektrik Personel Alımı İş İlanları 2023

Tredaş insan kaynakları açık bulunan pozisyonlara personel alımı yapmak için iş ilanları yayımladı. Hizmet verdiği bölgede ikamet eden ve elektrik sektöründe deneyimli veya deneyim kazanmak isteyen adayların başvurusunu kabul edecek olan Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. iş aramakta olan adayların başvurularını beklemektedir. Tredaş şirketinde çalışmak isteyen adaylar bu posttan detaylı bilgi edinebilir ve iş başvurusunda bulunabilirler.

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.

Türkiye elektrik kurumunun 1970 yılında kurulması ile faaliyete geçen Tredaş şirketi elektrik dağıtım hizmeti vermeye başlamıştır. Yıllardan beri değişen süreçlerle gelişen kurum Devletin elektrik sektörünü daha iyi hizmet vermek ve denetlemek amacı ile özelleştirme kapsamına almıştır. Özelleştirme kapsamına alınan Elektrik dağıtım hizmetleri 21 dağıtım bölgesi ile çeşitli şirketlere ihaleye girmesi ile hisseleri devredilmiştir. Hisseleri devredilen şirketlerden birisi olan Tredaş şirketi ihale yolu ile 2001 yılında IC Holding şirketine devredilmiştir.

Sektörün daha iyi denetlenebilmesi için IC Holding çatısı altında bulunan Tredaş şirketi dağıtım ağını ve perakende satış şeklini ayrıştırmak amacı ile ayrı bir şirket olarak faaliyetlerini yürütme kararı almıştır. Bu vesile ile de Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. olmuştur. İçtaş Enerji şirketi çatısı altında faaliyetlerini yürüten şirket teknolojinin getirdiği yenilikleri işine uygulayarak Trakya halkına kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek için çalışmaktadır.

Tredaş şirketi insan kaynağını iyi kullanarak yurt içinde ve yurt dışında sektörde lider olma ve istikrar yakalama vizyonu ile faaliyetini yürütmektedir. Hem çalışanlarının hemde müşterilerinin memnuniyetini sağlama gayreti ile çalışan Tredaş, kaliteli yönetim ile insan kaynağının ve teknolojinin gelişimini sürekli desteklemektedir. Bölgede dağıtım faaliyetlerinin yanı sıra Akıllı şebeke ve AR-GE çalışmaları yapan şirket müşterilerine kaliteli elektrik ulaştırmanın yanında anlık ve planlı kesintileri önceden haber vererek müşteri şikayetlerini en aza indirme gayreti göstermektedir.

Trakya Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları

Tredaş insan kaynakları kaliteli yönetim anlayışı ile kalifiye eleman takımı oluşturmak amacı ile dönem dönem iş ilanları yayımlamaktadır. Boşalan pozisyonlar ve oluşan personel ihtiyacını karşılamak için verilen ilanlar sosyal medya ve çeşitli kariyer siteleri üzerinden duyurulmaktadır. Trakya Elektrik iş ilanları olarak yayımlanan ilanlara başvuran adaylar fırsat eşitliliği ilkesine dayanarak değerlendirilmektedir. Elektrik sektöründe tecrübesi bulunan adaylar ile birlikte sektörde tecrübe edinmek isteyen deneyimsiz adayları da işe alım sürecine dahil etmektedir.

Tredaş ilkelerine bağlı ve sadık olan bir şirket olarak İbrahim ÇEÇEN Holding stratejilerini Elektrik sektöründe de uygulamaktadır. Şirket bütün çalışanların birbirine saygı ile yaklaşmalarını istemektedir. Çalışanlarının farklı görüş ve önerileri her zaman dinleyen ve öneri getirmelerini bekleyen bir insan kaynakları yönetim anlayışına sahiptir. Şeffaf ve dürüst yönetim anlayışı ile yasalara uygun bir işleyiş biçiminde hizmet vermektedir.

Trakya Elektrik Personel Profili
 • Değişime ve gelişime açık
 • Müşteri odaklı
 • İşini seven ve katılımda bulunan
 • Strateji, hedef ve amaçlara inanan
 • Topluma örnek davranışlar sergileyen ve sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek

Tredaş yirmi bin kilometrelik elektrik hattı üzerinde 300 bin direk ile 10’bini aşkın trafo buna ek olarak 1500 çalışanla hizmet vermektedir. Aşağıda oluşmuş veya oluşabilecek iş pozisyonlarını göreceksiniz. Bu pozisyonlar sektörde çalışanların profili ile oluşturulmuş olup iş fırsatı doğduğunda oluşabilecek pozisyonlardır.

Trakya Edaş İş İlanları
 • Sayaç Okuma Elemanı
 • Dağıtım Elemanı
 • Montaj Elemanı
 • Satış Yetkilisi
 • Kurumsal Müşteri Temsilcisi
 • Gişe Görevlisi
 • Endüstri Mühendisi
 • Örme Direk Ustası
Trakya Elektrik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tredaş şirketine iş başvurusu yapmanın bir çok yolu bulunmaktadır. İctaş enerjiye bağlı olan şirket holding nezdinde bir kariyer bölümü bulunmamaktadır. Bir çok şirket iş başvurularını alabilmek için resmi sitesinde kariyer bölümü oluşturarak iş başvuru formu bulundurmaktadır. Ancak İctas enerji şirketinde böyle bir bölüm bulunmasa da insan kaynaklarının mail yolu ile başvuru kabul ettiğini söyleyebiliriz. Öncelikle bir özgeçmiş hazırlayınız. Öz geçmişinizi oluştururken detaylara değininiz. Özgeçmişinizi göndererek başvuru yapabileceğiniz mail adresi; insankaynaklari@ictasenerji.com.tr ilanlar kariyer.net adresinden yayımlansa da en sağlıklı başvuru mail yolu ile olacaktır.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/trakya-elektrik-personel-alimi/

Yorum Yaz