Türk Traktör Personel Alımı İş İlanları 2023

Türk Traktör Personel Alımı yapmaya devam ediyor. İnsan kaynaklarından yayınlanan ilana göre Türk traktör personel alımı için başvuruları kabul etmekte. Türk Trakör iş ilanlarını sitemizden öğrenebilir ve iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Eleman alımlarına başlayan ve açık pozisyonları doldurmaya çalışan Türk traktöre başvuru için yazımızı okuyunuz.

Türk Traktörde çalışmak mı istiyorsunuz? Sizler için Güncel medyadan derleyip düzenlediğimiz Türk Traktör iş ilanlarını bu sayfada birleştirdik. Günümüz şartlarında personel alımlarına ve iş başvurularına titizlikle yaklaşan şirketlerden birisi olan Türk Traktör personel alımı yapacağını medya aracılığı ile duyurdu. Sizde Türk traktör şirketine iş başvurusu yapmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Türk Traktör Personel Alımı ve İş İlanları

Türk Traktör Yeni personeller alacağını duyurdu. Türk Traktör‘de çalışmak isteyen personellerin daha fazla bilgi alabilmesi için haberimizi detaylı olarak sizler için hazırladık. Türk traktör personel alımlarında nelere Dikkat ediyor?  Türk Traktör  personel açığı olan departmanlar hangileri? Türk Traktör  ile ilgili iş ilanlarını yazımızdan öğrenebilir , iş başvurusunda bulunabilir, iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Türk Traktör personel alımı yapıyor, Türk Traktör  de çalışmak için gerekli bilgileri yazımızdan öğrenebilirsiniz…

Türkiye’nin Otomobil sanayisinde ilk üreticisi olan Türk Traktör 1954 yılında kurulmuş Türkiye’nin İlk motorlu aracını üretmiştir.1954 yılından bu yana 130 dan fazla ülkeye yaptığı ihracaatla Türk ekonomisinde büyük katkıda bulunan Türk Traktör aynı zamanda koç holding iş ortaklığındadır. Fortune 500 de 45. Sırada bulunan Türk Traktör hiç kuşkusuz ki Türkiye’nin ihracat konusunda en büyük demirbaşlarından bir tanesidir. Yıllık 2,723,317,809 luk cirosuyla işçi ye emekçiye büyük katkılar sunmakta Tarım sektörünün en büyük yardımcısı olmaktadır.

Türk Traktör İnsan Kaynakları

Motor gücünü ve kalitesini sürekli geliştirerek ve üstüne koyarak giden Türk Traktör Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor. Personel alımlarında da koç holding tecrübesiyle işçi alımı yapmakta olan Türk Traktör bir çok departmana personel alınacağını duyurdu. Personellerinin online olarak genel bir başvuru niteliğinde alarak insan kaynaklarının incelemesiyle başvuruya dönen bir sistemi vardır. Aynı zamanda kariyer.net ve kockariyer.com gibi iş ilanları sitelerinden de başvuru almaktadır.

Türk Traktör personelleri Beyaz yaka ve Mavi yaka olarak ikiye ayrılmaktadır.

BEYAZ YAKA SEÇME SÜRECİ

 1. İngilizce Seviye Tespit Sınavı
 2. İnsan Kaynakları Özgeçmiş Mülakatı
 3. Mesleki Kişilik Envanteri
 4. Yetkinlik Bazlı Panel Mülakat
 5. Vaka Analizi, Analiz Sunum (pozisyon profiline bağlı olarak

BEYAZ YAKA ORYANTASYON SÜRECİ

Aramıza yeni katılan çalışanlarımızın hızla şirketimize entegre olmalarını sağlamak amacıyla Oryantasyon Programı düzenlenmektedir. Bu program kapsamında, – Şirket genel tanıtımı
– Fonksiyona ve pozisyona yönelik bölüm ve süreç tanıtımları ve bilgilendirmeleri yer almaktadır.

TürkTraktör’de unvandan ve fonksiyondan bağımsız, işin içeriğine dayalı bir iş değerlendirme sistemi uygulanmaktadır. Beyaz yaka çalışanlarımıza yönelik ücretlendirme uygulamalarımız rekabetçi ve adil bir sistemi temel almaktadır. Ücretlerimiz, şirket ve bireysel performans sonuçları, içinde bulunan sektör- otomotiv ana sanayi, hedeflediğimiz konum ve bölüm ve şirket içi denge göz önünde bulundurularak her yıl Ocak ayında güncellenmektedir.

Ücret politikamız, içinde bulunulan sektöre göre her yıl gerçekleştirilen ücret araştırmaları sonuçlarının incelenmesi ve yapılan detaylı ücret analizleri ile gözden geçirilmektedir. Çalışanlarımıza, yılda 12 maaş ve 4 ikramiye olmak üzere toplam 16 maaş ödeme yapılmaktadır. Belirlenen kademelerde bulunan çalışanlarımıza performanslarına bağlı olarak ise prim ödemesi de yapılmaktadır. Yüksek performans gösteren çalışanlarımız her yıl “Üstün Başarı ve Özel Görevlendirme” Sistemi çerçevesinde prim ile ödüllendirilmektedir.

Aramıza yeni katılan çalışanlarımızın hızla şirketimize entegre olmalarını sağlamak amacıyla Oryantasyon Programı düzenlenmektedir. Bu program kapsamında,

 • Şirket genel tanıtımı
 • Çevre Eğitimi
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi
 • Dünya Klasında Üretim Eğitimi
 • Bölüme yönelik teorik ve uygulamalı bilgilendirmeler yer almaktadır.

BEYAZ YAKA PERFORMANS YÖNETİM SÜRECİ

TürkTraktör, mavi yaka çalışanlarının performansını yılda iki kez gösterge ve yetkinlik bazlı süreçlerle değerlendirmektedir.
Performans değerlendirme sonuçları,
•çalışanımızın gelişim planının oluşturulmasına,
•terfi ve rotasyon sürecine bir girdi oluşturmaktadır.

Türk Traktör İş İlanları

 • Mühendis – Sakarya
 • Elektrik Bakım Mühendisi
 • Mühendis – Ankara
 • Hidrolik ve Aktarma Mühendisi
 • Fabrika Elemanı
 • Fabrika İşçisi
 • Üretim Elemanı

Türk Traktör İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firmaya iş başvurusu yapmadan önce mavi yaka iş ilanları ve beyaz yaka iş ilanlarından hangisine başvurmak istediğinize karar vermelisiniz. Başvurular başvuru yapılan departman ve görevin niteliğine göre değerlendirilmektedir. Bazı departman ve birimler için mesleki yeterlilik belgesi istenebilmektedir. Buna istinaden İş başvurusu yapmanın 4 farklı yolu bulunmaktadır. İlk yöntem koç kariyer sitesi üzerinden açılan pozisyonlara başvurmak, 2. yöntem ise kariyer.net üzerinden açıklanan pozisyonlara başvuru yapmak, 3.yöntem ise şirketin linkedin hesabı üzerinden yayımladığı pozisyonlara başvurabilirsiniz. Son olarak Türk Traktör firmasının oluşturduğu iş başvuru formu üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. Online başvuru linki; Türk Traktör İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/turk-traktor-personel-alimi/

Yorum Yaz