Yıldız Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Yıldız holding İnsan kaynakları Personel alımı yapılacağına dair işaret verdi. Yıldız holding Personel Alımları için adayların iş başvurusu yapmasını bekliyor. Eleman alımları için iş ilanları yayınlayan Yıldız holding bir çok sektörde bir çok markasına personel alımı yapacak. Bir çok firması ile istihdam kaynağı olan firma adaylar için iş görüşme sürecinde adaya en uygun işi verebilmektedir. Detay için yazımızı okuyunuz.

Yıldız Holding Hakkında

Birçok markayı içerisinde bulunduran Yıldız holding belki de temas ettiğimiz ve bilmediğimiz bir çok ürünün üreticisi konumundadır. Sadece Türkiye’de değil bütün dünyada tanınan büyük bir firmadır. Sabri beyin sadece 1 bisküvi çeşidi üretmesi ile başlayan macera kimsenin tahmin edemeyeceği şekilde uluslar arası bir firma haline geldi. Büyüyen pazarın büyük bir bölümünü elinde bulunduran şirket, CRM teknolojisini bünyesine entegre ederek büyümeye devam ediyor.

Bugün Adapazarı Şeker Fabrikası, Aytaç Gıda, Ülker, Kerevitaş, Marsa, Pendik nişasta, Besler, Godiva gibi markaları bünyesinde bulunduran Yıldız holding, Yurt dışında 13 ülkede 23 fabrikaya sahiptir. Toplam 68 fabrikası bulunan Yıldız Holding’in 45 fabrikası Türkiye sınırları içerisindedir. Üretim yapılan tesis olarak 14 ülkede üretim tesisine Sahip olan Yıldız Holding 50 ürün kategorisini 100’ün üzerinde ülkeye pazarlamaktadır.

Gıda dışında da faaliyet gösteren Yıldız Holding Komili, Şok, Bizim Toptan gibi şirketleri de içerisinde bulundurmaktadır. Ayrıca uluslar arası arenada Pladis olarak da bilinmektedir. Avrupa’da 5.200 tedarikçisi bulunan Yıldız holding 65.000 çalışana istihdam sağlamaktadır. Çiftçilerin tercih firmalarından birisi olan Yıldız Holding Türkiye’de 2900 çiftçimiz 400 distribütör ile işbirliği içindedir. Türkiye’de 50.000’den fazla çalışanı bulunan Yıldız holding çalışanlarının yüzde 40 ‘ını kadınlar oluşturmaktadır.

Yıldız Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Bir çok marka ile pazarı elinde bulunduran Yıldız holdingde çalışabileceğiniz bir çok iş kolu ve pozisyon bulunmaktadır. Özellikle gençlerin fikirlerini önemseyen ve gençleri yetiştirmeye çalışan bir yapısı bulunan Yıldız holding eğitim için Bizz@Kampüs kurmuştur.

Gençlere yönelik eğitimler veren Yıldız holding gençleri iş hayatına başlamadan önce kurs ve stajlarla iş hayatına hazırlayarak Mcvites, Godiva gibi ürünlerin büyük firmalarında pazarlama ağına yerleştirerek gençlerin fikirlerinden yararlanmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda iş ilanlarını bir kariyer.net üzerinden vererek tek çatıda bir çok marka için iş başvurularını almaktadır.

Yıldız holding iş ilanları içerisinde; Mağaza Müdürü, Enjeksiyon üretim mühendisi, Mekanik bakım elemanı, Montaj Paketleme üretim mühendisi, İhracat planlama uzmanı, Mağaza elemanı, erp proje yöneticisi, Elektrik bakım elemanı, Sebze meyve sorumlusu, Santral operatörü, İletişim uzmanı, altyapı ve operasyon müdürü, İnşaat ve idari işler uzmanı, Kalite teknikeri, Crm uzmanı, bölge yöneticisi, Dağıtım elemanı, Bilgi teknolojileri müdürü, Digital satış kanalları uzmanı, Satış lideri, satış uzmanı, Satış temsilcisi, iş geliştirme sorumlusu, Kurumsal satış lideri.

  • Otobüs şoförü
  • Kamyon Şoförü
  • Depocu
  • Satış elemanı
  • Paketleme elemanı

Yıldız Holding İş Başvurusu

Ülkemizde çok fazla istihdam sağlayan firmaların başında gelen Yıldız Holding bir çok markaya iş ilanı verirken adaylar başvurularını kariyer.net sitesinden iletir. Buradan başvurulan sayı oldukça fazla olduğundan bir çok insanın öz geçmişi incelenmeden silinebilir.

Sizlere vereceğimiz linkten oluşturacağınız öz geçmişinizi direkt olarak yıldız holding insan kaynaklarına iletebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Başvurunuz Yıldız holding resmi web sitesinden yapılacaktır. Lütfen özgeçmişinizi doldururken doğru bilgiler kullanınız.

Başvuracağınız yada çalışmak istediğiniz pozisyon ve işi belirtmeniz gerekmektedir. İnsan kaynakları tarafından incelenen başvurunuz olumlu bulunması halinde telefon ile aranarak mülakata çağrılır burada bir görüşme daha yaparak işe alım süreciniz gerçekleşir. Bir çok yan fayda sağlayan Yıldız holdingde çalışmak istiyorsanız Yıldız holding personel alımı için iş başvurusu yapmak ve iş başvuru formu doldurmak istiyorsanız Yıldın Holding Online başvuru linki; İş Başvuru formu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/yildiz-holding-personel-alimi/

Yorum Yaz