Çelik Motor Personel Alımı İş İlanları 2023

Ülkemizin en köklü kuruluşlarından birisi olan Çelik Motor Personel alımı yapmaya devam ediyor. İnsan kaynakları aracılığı ile yayımlanan iş ilanları için bir çok pozisyon belirtilmekte. Çelik Motor şirketinde çalışmak isteyen adaylar bu yazımızdan Çelik Motor İş ilanlarını görüntüleyebilir, şirketin tarihi hakkında detaylı bilgi edinerek İş başvurusu yapabilirler.

Çelik Motor Hakkında

Ülkemizde Otomotiv sektörüne katkılar sağlayarak sektörün gelişmesinde ve büyümesinde emeği olan şirketlerden birisidir. Çelik motor otomotiv sektöründe çeşitli işleri gerçekleştirmek amacı ile 1960 yılında faaliyete başlamıştır. O yıllarda büyük bir yankı uyandıran şirket dönemin gazetelerinde ilk sayfalarda ”Memleketimizin hususi otomotiv firması çelik motor kurulmuştur” şeklinde yer verilmiştir. Sektörde bir çok hizmet vermiş ve vermeye devam eden Çelik Motor Anadolu Grubu bünyesinde bulunmakta ve Ülkenin en eski otomotiv şirketi olma özelliğini taşımaktadır.

Faaliyetine başladığından bu yana bir çok otomotiv firmasının markalarının bilinirliğini arttırılmasında büyük rol oynayan Çelik motor, özellikle Skoda marka kamyonetlerin satışı ile adını duyurmuştur. Otomotiv satışında elinde büyük bir güç oluşturan Çelik motor ülkemizde Lada marka araçların popüler olmasında ve en fazla satılan ithal aracı olma özelliği kazandırmıştır. Milenyum yıllarında ise Güney Kore’de üretilen Kia marka araçları Türkiye’ye getirerek sektörde önemli bir marka ünvanı kazandırmıştır.

Otomobil satışının yanında ürün yelpazesini genişletmek isteyen Çelik Motor daha sonrasında ise İkinci el araçlar ve Araç kiralama hizmetleri vermek için İkinciyeni.com ve Garenta araç kiralama hizmetleri şirketini kurmuştur. Her geçen gün faaliyet alanlarını genişleten Çelik Motor yeni işlerinde ve mevcut yürüttüğü işlerde eleman, personel ve işçi alımı yapmaya devam etmektedir. Çeşitli pozisyon ve departmanda iş ilanları yayımlayan Çelik motor’da çalışmak isteyen adaylar aşağıdan detaylı bilgi edinebilir.

Çelik Motor Personel Alımı ve İş İlanları

Çelik motor iş ilanları zaman zaman kariyer sitelerinde ve Anadolu grubuna ait olan anadolukariyerim sitesinde yayımlanmaktadır. Çelik motor firmasına iş başvurusunda yapmak isteyen adaylar aynı zamanda ikinciyeni.com ve Garenta şirketine de başvuru formunu iletebilirler. Çelik motor yönetiminde bulunan bu iki şirket ile beraber Çelik Motor genel müdürlükte de iş imkanı bulabilirsiniz. Anadolu grubu Deneyimli ve deneyimsiz adayları işe alarak profesyonel adayların tecrübelerinden yararlanır ve deneyimsiz adaylara da gelişme fırsatı sunar.

Çelik motor personel eğitimine büyük önem vermektedir. Çeşitli İnovasyon eğitimleri ile çalışanların gelişimini sağlayarak bireylerin kariyer yaşantılarına tecrübe eklemektedir. Anadolu grubunda 50 bin üzerinde çalışan eleman bulunmaktadır. Anadolu grubu bünyesinde 80 üzerinde şirket bulunmakta 61 üretim tesisi ile hizmet vermektedir. 19 ülkede faaliyet gösteren Anadolu grubunda iş bulmanız öz geçmişinizi iletmeniz ile daha kolay olacaktır. Şimdi Çelik Motorun yayımladığı güncel iş ilanlarını inceleyelim.

Çelik Motor Güncel İş İlanları
  • Satış Temsilcisi
  • Muhasebe Finans yönetivisi
  • Çeli Motor İş Geliştirme ve Proje Sorumlusu
  • Garenta-İkinciyeni.Com Pazarlama ve Ürün Sorumlusu
  • İkinciyeni.Com Fiyatlandırma Yöneticisi
  • İkinciyeni.Com Satış Yöneticisi
  • Çelik Motor Kıa Ürün Sorumlusu
  • Garenta Satış Sorumlusu

Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

Her şirketin olduğu gibi Çelik motor firmasının da İnternet üzerinden yayımladığı iş ilanları vardır. Kariyer.net sitesi de bunlardan birisidir. Kariyer sitesindeki Çelik Motor iş ilanlarını incelediğimizde bir iş ilanına yapılan bir çok başvuru gözümüze çarpıyor. Bu da iş alım yapılabilme olanağını azaltmaktadır. Bu sebeple anlatacağımız yöntem Çelik motor şirketinde yapılan alımlarda şansınızı daha da arttıracak bir yöntemdir.

Çelik Motor İş başvurusu için Anadolukariyerim.com sitesini kullanmanızı öneriyoruz. Bu sitede başvuru aşamaları Özgeçmiş Değerlendirme, Yetinlik Bazlı Mülakat, Test ve Envanterler ve size yapılan iş teklifini kabul ederek işe alımınız gerçekleşmektedir. Sitede iş başvurusu yapabilmek için üyelik açarak iş başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formu doldurduktan sonra hem Çelik motor şirketine hemde bünyesinde bulunan diğer şirketlere rahatlıkla öz geçmişinizi iletebilirsiniz. Çelik Motor Personel Alımı için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/celik-motor-personel-alimi/

Yorum Yaz