Türkiye Petrolleri Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye Petrolleri Personel Alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’deki petrol şirketlerinden birisi olan TP Petrol bir çok istasyonunda personel alımı yapıyor. Bir çok pozisyonda eleman alımı yapacak olan TP Petrol insan kaynakları aracılığı ile işe alım sürecini gerçekleştirecek. Zaman zaman internet üzerinden iş ilanları yayımlayan TP Petrol aynı zamanda Genel başvuru yapan adaylara da ihtiyaç anında ulaşmakta. TP Petrol İş İlanları için yazımızın devamını okuyarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye Petrolleri Hakkında

Dünyanın en büyük ihtiyaçlarından birisi haline gelen akaryakıt dünya nüfusu arttıkça talebi de beraberinde toplamıştır. Benzin , mazot gibi ihtiyaçların yanında bazı araçların tüple çalışabilmesi bir nevi petrol ihtiyacını azaltmış gibi görünse de gazlı olarak üretilmeyen araçların benzinli olarak üretilmesi sonucu yine aynı şekilde benzine olan talebi arttırmıştır. Dünyanın bu kadar ihtiyaç duyduğu yakıt ihtiyacını karşılamaya çalışan TP Petrol 1963 yılında kurulmuştur.

Türkiye Petrolleri markasıyla kurulan TP petrol ün amacı her ile hitap ederek her ilde bayilikler vermektedir. 2012 yılında yakıt satışlarında en büyük çıkartma yapan 8 şirket arasına giren TP Petrol ürün satışlarında da en büyük şirketlerin yanında beşinci sırada yer almıştır. Toplam akaryakıt satışlarında da 6.sırada bulunan TP Petrol 300 aşkın istasyon sayısına ulaşmıştır.

Türkiye Petrollerinin faaliyet alanları Madeni yağ, Ticari atıklar ve anlaşma yaptığı bayiliklerdir. İstasyon hizmetlerinin yanında aynı zamanda TP Mobil ve Küçük ve büyük ölçekli şirketlere Taşıt Tanıma hizmeti de vermektedir. Türkiye Petrollerinin sunduğu ürünler; Kurşunsuz benzin 95 oktan, LPG-Otogaz, Motorin Eurodiesel, Motorin TP Extra Eurodiesel, Endüstriyel yakıtlar. Türkiye Petrolleri 750 adete yakın yakıt istasyonu ve 2 LPG 6 Benzin depolama istasyonun sahiptir.

Türkiye Petrolleri Personel Alımı ve İş İlanları

TP Petrol İnsan Kaynakları; Sektöre yön veren, müşteri tercihiyle lider, çalışılması arzu edilen bir şirket olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Türkiye Petrolleri sağlığa, emniyete ve çevreye duyarlı olarak, değerlerinden güç alan, kaliteli ürün ve müşteri merkezli hizmet sunan, yaratıcı çözümleri ve olumlu yaklaşımlarıyla, performans ve kar odaklı olarak sürekli gelişerek büyüyen bir şirket olarak şirketimizin en değerli kaynağı insan kaynağı olduğunu kabul eder.

Türkiye Petrollerinde Maaş ve Ücret Yönetimi

Türkiye Petrollerinde eşit işe eşit ücret uygulamasına göre ücret ödenmektedir. Her bir unvan için iş yükü analizleri yapılmış ücretler bu kapsamda belirlenmiştir.

Ücret kademeleri, piyasa eğilimlerine ve performansa bağlı olarak belirlenmekte ve güncellenmektedir. Yıllık ücret artışı, Yönetim Kurulu onayı ile işverenin gerekli gördüğü dönemlerde ve oranlarda belirlenerek ücretlere yansıtılır. Ücret politikasına ilaveten tüm çalışanlara unvanları doğrultusunda bazı yan hak paketleri sunulmaktadır.

TP Petrol İş İlanları
  • Tedarik Zinciri Yönetimi
  • Pompacı
  • Market Kasiyeri
  • Temizlik işçisi
  • Finans
  • İnsan Kaynakları
  • Satış
  • Pazarlama
  • Bilgi ve Teknoloji Yönetimi (IT)

Çalışma Saatleri

Beyaz yaka çalışanlarımızın haftalık çalışma süresi 45 saattir. Çalışma saatleri hafta içi (Pazartesi – Cuma) olmak üzere 08:30 – 17.30 arasındadır. Sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde iki kez dinlenme vakti vardır.

Sosyal Sorumluluk

Şirketimiz Vizyon, Misyon ve Değerleri doğrultusunda; iş dünyasının, üretim, kar, verimlilik ve istihdam gibi ticari hedeflerinin yanı sıra toplumsal fayda yaratmak amacıyla hem topluma hem de şirkete gerçek anlamda yarar sağlayacak yatırım ve katkılarının olması gerekliliği düşüncesi ile , sosyal sorumluluk projelerine tam  destek vermektedir.

Türkiye Petrolleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TP Petrol İşe alım süreci 2 farklı yolla yapılmaktadır. İlk olarak online başvurudur. Hazırladığınız öz geçmişinizi TP Petrol insan kaynaklarına ileterek başvuruda bulunabilirsiniz. İkinci olarak ise size yakın çalışmak istediğiniz ilgili Türkiye Petrolleri istasyonuna giderek Öz geçmiş bırakabilirsiniz. Başvuru linkine tıklayarak TP Petrol Personel alımı için Başvurunuzu iletebilirsiniz. Türkiye Petrolleri Personel Alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/turkiye-petrolleri-personel-alimi/

Yorum Yazın