Ücretsiz İş İlanını Yayınla 2023

Günümüz Türkiye’sinde bir çok iş ilanı sitesi ve kariyer sitesi vardır. İş arayan binlerce vatandaş ile işveren bir çok şirketin ara buluculuğunu yapan bu sitelerde personel bulmak gerçekten kalıcı bir çözüm sunmaktadır. Sürekli Güncellenen İş İlanı ile iş arayanları buluşturan siteler ve sitemiz iş verenlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

İş İlanı yayımlayan bir çok site artık ücretli personel temin etmektedir. Yani işveren şirket kariyer sitelerinden personel temin etmek için iş ilanını yayımlayan siteye belli bir miktarda ücret ödemesi gerekmektedir. Bazı şirketler sürekli sirkülasyon problemi yaşadığından sürekli eleman ihtiyacı duyabilmektedir. Bu sitelerde ne yazık ki her Cv için ücret ödemek zorunda kalmaktadır.

İşveren küçük işletmeler, ücretsiz iş ilanı yayımlamakta zorlanmaktadır. Personel bulmak için para ödemek istemeyen küçük çaptaki işletmeler çözümü dükkan camına iş ilanı asmak ve çevresine haber salmakla çözüm sağlamaya çalışmaktadır. Bu çoğu zaman bir meslek sahibi olmayan yada uzmanlık istemeyen işler olabilmektedir. Buna çözüm getirmeye çalışıyoruz.

İş İlanı vermek Ücretsiz

Covid-19 virüsünün ülkemizde görülmesi ile birlikte bir çok işletme zarar görmüş, kısa süreli kapanmak zorunda kalmıştır. Bu sebeple bir çok işçi, eleman ve personel işlerinden çıkarılmak zorunda kalmıştır. Devletin işten çıkarma yasağı getirmesi ile birlikte bu sorun ortadan kalksa da, işten çıkarma yasağı getirilene kadar ki süreçte işsiz kalan ve daha öncesinde iş bulmakta zorlanan vatandaşlar ile birlikte sayı çoğalmıştır.

Sokağa çıkma yasağının gevşetilmesi ile birlikte açılan işletmeler personel ve eleman arayışına başlamıştır. Eleman bulamayan işletmeler bazı kariyer sitelerinde ücretsiz ilan vermek istese de bu sadece sağlık personeli için geçerli olmaktadır. Bu yüzden elemanpersonelalimi.com olarak büyük, küçük orta ölçekli tüm şirketler için sitemizde iş ilanı yayınlamanız ücretsiz.

Sitenize Nasıl İş İlanı verebilirim?

Sitemize iş ilanı vermenizin en güzel tarafı çok basit olmasıdır. Sizleri sürekli sorulan sorular ve bir şeyleri yazmakla alt alta gelen soru sekmelerini doldurmakla uğraştırmıyoruz. Size vereceğimiz mail adresimize hangi iş ihtiyacı için personel aradığınızı ve kendince istediğiniz kriterleri yazmanız yeterlidir. Yani tek bir mail göndermek yeterli.

İş İlanımız nasıl Gözükecek ?

Bize istediğiniz kriterleri ve ihtiyaç olan pozisyonu bildirdikten sonra arkanıza yaslanabilirsiniz. Çünkü editörlerimiz vermiş olduğunuz bilgiler ışığında Şirketinizin profilini araştırarak trafik çekecek bir iş ilanı içeriği hazırlayacak. Sitemiz günlük ortalama 1000 kişinin ziyaret ettiği bir iş ilanı platformudur. İhtiyaç duyduğunuz pozisyona özel trafik çekecek bir makale ile istediğiniz personeli bulmanızı sağlayacağız.

Adaylar Nasıl Başvuru yapacak?

İşin burası tamamen size kalmış ister mail ile ister telefon ile isterseniz sadece öz geçmiş iletimi yapabiliriz. Telefon ve mail ile alınan başvurularda hiç bir aksiyon göstermeyeceğiz. İş tamamen sizin İnsan kaynaklarınız veya iş veren ve iş arayan aday ile aranızda. Biz sadece İş arayan ve işverenleri buluşturmakla görevliyiz. İş İlanını mail olarak gönderirken nasıl sizinle nasıl iletişim kurulması gerektiğini belirtiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ücret Ödeyecek miyim?

|Hayır. Sitemizde iş bulmak ve iş ilanı yayınlamak tamamen ücretsizdir.

İstediğim zaman yayından kaldırabilir miyim?

|Evet. Sadece bize bildirmeniz yeterli.

Sitenizde Üyelik açmak gereklimi?

|Hayır. Sitemiz iş arayan ve iş verenler için üyelik istememektedir.

Sitenize Nasıl İş İlanı verebilirim?

İstediğiniz kriterleri, Çalışma ili, Şirket adı, Süreli ise süresini belirterek elemanpersonelalimi@gmail.com adresine e-posta olarak göndermeniz yeterli. İş İlanınız editörlerimiz tarafından hazırlandıktan sonra sitemizde yayımlanarak size bilgi verilecektir. En kısa sürede başvuru oluşturmaya çalışacağız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ucretsiz-is-ilani-ver/

Yorum Yaz