Vedaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

VEDAŞ şirketi istihdam sağlamak üzere yeni ilanlar yayımlamaktadır. Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. insan kaynakları Sosyal ve Güncel medya aracılığı ile iş ilanları yayımlayarak personel alımı yapacak. Vedaş şirketinde çalışmak isteyen adaylar iş başvuru formu doldurarak başvurularını iletebilirler. VEDAŞ şirketinde çalışmak isteyen adaylar bu yazımızdan şirket ile alakalı detaylı bilgi edinerek Açık pozisyonlara başvuru yapabilirler.

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş.

Enerji sektörü yıllardan beri yapılan düzenlemeler sonucunda 21 dağıtım bölgesi belirlenerek özelleştirme kapsamına alınmıştır. Özelleştirme kapsamının sonucunda ihaleye giren bir çok şirket çeşitli bölgelerin sorumluluğunu almıştır. Bu şirketlerden biriside VEDAŞ şirketinin hisselerini alan Türkerler Holding’tir. Holding olarak çatısı altında faaliyetlerini yürütecek yeni iş alanları belirleyen Türkerler bu vesile ile de Enerji sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

VEDAŞ şirketi kesintisiz ve kaliteli elektriği dağıtım il ve ilçelerine ulaştırma hedefi ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra hizmet verdiği iller; Bitlis, Van, Muş ve Hakkâri’dir. VEDAŞ Türkeler Holding çatısı altında faaliyet göstermeye başladıktan sonra özellikle doğu bölgesinde dahada yaygın olan kaçak elektrik kullanım oranını düşürmeyi hedeflemiştir. Neredeyse %70 üzerinde kullanılan kaçak elektrik bugün gelinen noktada %50 oranının altına düşmüştür. Bu başarının akabinde dağıtım ağlarına yapılan yatırımlar ile teknolojinin getirdiği yenilikleri uygulayan şirket yatırımlarına devam etmektedir.

Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş olarak vizyonunu ve misyonunu belirleyen şirket Türkiye’nin lider Elektrik şirketlerinden biri olma hedefi ile yola çıkmıştır. Vizyonu Türkiye ile sınırlı kalmamasını hedefleyen şirket enerji sektöründeki birikimi ile Türkerler Holding olarak Avrupa seviyesinde bir şirket olma hedefi ile ilerlemektedir. Misyonu ile bizlere insan, çevre ve hayvanlara zarar vermeden kaliteli hizmet anlayışı ile hareket edeceklerini bildirmekte olup; Başarının dürüstlük, Cesur ve çalışkan olmakla şirketin bir ileri noktaya taşınacağını bilmektedir.

Vedaş Personel Alımı ve İş İlanları

Elektrik ve Enerji sektöründe faaliyet gösteren VEDAŞ bununla birlikte sektörde tecrübeli ve tecrübesiz bir çok personel çalıştırmaktadır. Gelişim ve Genişleme hedefi ile büyümeye odaklı şirket artan iş ağında yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Bunun yanında Emekli olan ve çeşitli nedenler ile şirketten iş akdini fes edenlerin yerine iş ilanları yayımlamaktadır. İş İlanları çeşitli kariyer siteleri aracılığı ve Sosyal medya aracılığı ile bildirilmektedir.

VEDAŞ Elektrik şirketinde kariyer planlaması yapan adayların çalışabileceği gibi sadece para kazanmak isteyen adaylarda çalışabilir. Vedaş Elektrik şirketi bazı pozisyonlar için yüksek lisans eğitim seviyesi istiyorken bazı pozisyonlar için ise ilkokul mezunu olmak yeterlidir. Örneğin; Sayaç okuma elemanı için üniversite mezunu olmak gerekmiyor. Yetkinlik isteyen ve nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyulan pozisyonlar için meslek sahibi olan adaylar başvuru yapabilmektedir. Bu pozisyonlar için meslek okulu veya meslek yüksek okulu mezun olma şartı arana bilmektedir.

Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş Personellerine verdiği çeşitli eğitimler ile şirket kalitesini artırma yolunda ilerlemektedir. Sadece pozisyona özel eğitimlerle sınırlı kalmamakta ve İş Güvenliği Eğitimi ile İlk yardım eğitimi gibi eğitimler düzenleyerek çalışanlarının hem bilgilenmesini hemde sertifika sahibi olmasını sağlamaktadır. VEDAŞ Açık Pozisyonlar dönem dönem değişebilmekte ve ilanlar yayımdan kaldırılabilmektedir. Ancak Genel Başvuru kapısını her zaman açık tutmaktadır. Bu sebeple Genel başvuru Formu doldurmanız Van gölü Edaş Şirketinde oluşacak boş pozisyonlar için değerlendirmenizi sağlayacaktır.

Vangölü Edaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir çok şirket kariyer sitelerine ilan vererek yapılan başvuruları incelemektedir. Ancak 1 iş ilanına başvuru sayısı 1000’i bulunca bir çok adayın gönderdiği öz geçmiş yada Cv açılmadan ve değerlendirilmeden çöp olmaktadır. Bunu engellemek isteyen bir çok şirket resmi web sitesine iş başvuru formu koyarak başvuruları kendi insan kaynaklarına direk ulaşılmasını sağlamaktadır. Bu şirketlerden biriside VEDAŞ şirketidir. VEDAŞ şirketine iş başvurusu yapmak için vereceğimiz başvuru linkine tıklayarak iş başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Var ise şirket tarafından size geri dönüş yapılır eğer yok ise boşalacak pozisyonlar için başvurunuz değerlendirilecektir. Başvuru linki; Vedaş İş Başvuru Formu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/vedas-personel-alimi/

Yorum Yaz