Yörükoğlu Süt Personel Alımı 2023

Yörükoğlu Süt ve Süt ürünleri üreticisi olan bir şirkettir. Yıllardan beri Süt ürünleri ile ilgili üretim yapan ve hizmet sağlayan Yörükoğlu personel alımı yapmaya devam ediyor. Yörükoğlu süt şirketinin sunduğu iş imkanları; Antalya içindeki üretim tesislerinde ve farklı illerde bulunan Yörükoğlu Süt Bölge müdürlükleri ile sağlanmaktadır. Şirket içerisinde kendine yer edinmek isteyen ve Kariyer hedefleyen adaylar yayımlanan iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Şirket hakkında daha detaylı bilgi almak ve iş ilanlarını incelemem için yazımızın devamını okuyabilirsiniz…

Yörükoğlu Süt A.Ş.

Yörükoğlu Süt kurulduğu günden bu yana gücünü yörüklerden almaktadır. Toros dağlarının içerisinde yaşayan ve Süt üretimi yapan yöre halkını keşfeden Yörükoğlu Süt, doğallığını ve saflığını Toroslardan almaktadır. Yine Yörük halkının köklü ailelerin girimleri ile kurulan Yörükoğlu 1976 yılında faaliyete başlamıştır. Her geçen gün kalite anlayışını geliştiren şirket yeni yatırımlar yapmaya ve büyümeye devam etmektedir.

Üretimin yanında kaliteli ve lezzetli ürünler ile tüketicileri buluşturan Yörükoğlu Süt, sürekli ürünlerini geliştirmekte ve müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Türkiye’nin en büyük sanayi devleri arasına girmeyi başarabilen Yörükoğlu Süt şirketi 35000 metre karelik tesisinde 700’den fazla çalışanı ile üretim yapmaktadır. Yörükoğlu Ayran, Süt, Peynir, Tereyağı ve Kaşar gibi bir çok ürün üretmektedir.

Yörükoğlu Süt Personel Alımı ve İş İlanları

İş hayatında kariyer hedefleyen adaylar için tercih edilebilir şirketlerden birisi olan Yörükoğlu Süt, tesislerinde teknolojinin geldiği son cihazları kullanmaktadır. Yörükoğlu İnsan Kaynakları hem üretim fabrikasında hem de tesisleri ve bölge müdürlüklerinde iş imkanı sağlamaktadır.

İnsan kaynakları işe alım sürecinde başvuran adaylarının Irk, Cinsiyet, Etnik köken, Din, İnanç ve Siyasi düşünce gibi konuları ile ilgilenmemekte ve bu sebepler ile ayrımcılık yapmamaktadır. Fırsat eşitliliği ilkesi ile hareket eden şirket başvuru yapan adayları eşit şartlarda değerlendirerek mülakat yapar ve işe alır.

Ürünlerindeki lezzeti arttırmak amacı ile işe yeni başlayan personellere ve mevcut personellerine belirli aralıklarla eğitim sağlamaktadır. İşe yeni başlayan adaylar oryantasyon eğitimine tabi tutularak şirket ve iş ile ilgili daha detaylı bir şekilde bilgilendirilir.

İşe Alım Şartları
  • TC Vatandaşı Olmak
  • Doğayı Korumak ve Muhafaza Etmek
  • Türk vatandaşı olmak (Genel Müdürlüğün teklifi Yönetim Kurulu’nun onayı ile çalışma izni olanlar istihdam edilebilir)
  • 18 yaşını bitirmiş olmak, (Özel durumlarda 18 yaşından küçükler kısmi süreli olarak çalıştırılabilir.)
  • Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak,

Yörükoğlu Süt İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmak için deneyimli adayların özgeçmişinde deneyimlerinden yeterince bahsettiğinden emin olması gerekiyor. Yörükoğlu şirketine iş başvurusu yapmak için önceden bir CV hazırlamış olmanız gerekmektedir. Çeşitli kariyer sitelerinden oluşturduğunuz öz geçmişinizi de MS Office Word formatında indirerek başvuru aşamasında karşıya yükleyebilirsiniz. Deneyimsiz adaylar ise yine genel profilinden detaylıca bahsetsin ki iş başvuru yapma aşaması şöyledir;

Şirket iş başvurusu yapmayı kolaylaştırmış ve isteyen herkesin başvuru yapabileceği şekilde ayarlamıştır. Açık Pozisyon olmasa bile Genel Başvuru olarak İş başvurunuzu iletebilirsiniz. İster iş ilanları yayımlandığında ister işe ihtiyacınız olduğunda şu şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz; İş Başvuru Formu linkine tıklayarak sayfayı açın. Açılan Sayfada temel bilgileriniz ve okuduğunuz okulu yazabileceğiniz bölümler vardır. Bu bölümü doldurduktan sonra CV Yükleme kısmından özgeçmişinizi yükleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İş Başvurusu Yapabileceğiniz Diğer Gıda Üretim Şirketleri

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/yorukoglu-sut-personel-alimi/

Yorum Yaz