17 TL’lik Stranger Things 3: The Game Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Epic Games bu sefer de Stranger Things 3: The Game oyununu 25 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 17 TL. Bu oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından Stranger Things 3: The Game mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

Stranger Things 3: The Game Nasıl Bir Oyun?

Stranger Things 3: The Game, çok sevilen dizinin 3. sezonuna eşlik eden resmi oyundur! Daha önce hiç görülmeyen görevleri, karakter etkileşimlerini ve sırları açığa çıkararak diziden hatırlayacağın olayları oyna! Bu macera oyunu, kendine has retro sanat tarzını modern oyun mekanikleriyle bir araya getirerek nostaljik eğlenceye yepyeni bir boyut katıyor.

Dizide olduğu gibi, oyunun merkezinde de takım çalışması var. Oyuncular, iki oyunculu yerel eşli oyunda takım kurup dizide çok sevilen on iki karakterden biri olarak Hawkins dünyasını keşfedebilir, bulmacaları çözebilir ve The Upside Down’da ortaya çıkan kötülüklerle mücadele edebilir

Stranger Things 3: The Game Sistem Gereksinimleri

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi Microsoft® Windows® 10 (sadece 64 bit)
İşlemci Intel Core 2 Duo 2 GHz+ veya daha iyisi
Bellek 2 GB RAM 4 GB RAM
Depolama 2 GB
DirectX 9.0
Ekran Kartı 256 MB ekran kartı. Shader Model 4.0 desteği

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 25 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın