25 TL’lik AER Memories of Old Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Epic Games bu sefer de AER Memories of Old oyununu 25 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 25 TL. Bu oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından AER Memories of Old mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

AER Memories of Old Nasıl Bir Oyun?

Bir kuşa dönüş ve gökyüzünde süzülen adalardan oluşan canlı bir dünyayı uçarak keşfedip deneyimle. Her adımında dünyanın sonuna daha da yaklaşacağın kayıp antik harabelerin arasına dal.

Eski tanrılar unutuldu, dünyayı paramparça eden olaylarda kayboldu ve geriye sadece gökyüzündeki ada parçaları kaldı. Sonsuz gökyüzü, renkli adalar ve antik harabelerden oluşan mistik bir dünya, karanlığa bürünme tehlikesiyle karşı karşıya. Son birkaç şekil değiştirenden biri olarak, tanrıların topraklarına doğru kutsal bir yolculuğa gönderildin. Gerçekliği kurtarmana yardımcı olacak sırları açığa çıkar.

Özellikler

  • İstediğin zaman kuşa dönüşerek uç ve keşfet
  • Gizli sırlar ve yeni keşiflerle dolu, büyük bir açık dünya
  • Gizemler, yapbozlar ve tapınaklardan oluşan kutsal bir yolculuk
  • Canlı ve minimalist bir sanat tarzıyla öne çıkarılan atmosfer ve estetik unsurlar

AER Memories of Old Sistem Gereksinimleri

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi Win 7, 8, 10, 64 bit Win 7, 8, 10, 64 bit
İşlemci 3 GHz çift çekirdekli işlemci 3 GHz dört çekirdekli işlemci
Bellek 4 GB RAM 4 GB RAM
Depolama 3 GB 3 GB
DirectX Sürüm 11 Sürüm 11
Ekran Kartı GeForce GTX 560, AMD HD 6870 GeForce GTX 660TI, AMD HD 7800 serisi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 25 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

bodrum escort