ABB Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ülkemizde bilmediğimiz ama aslında uluslar arası işler yapan ve bir çok sektörde var olan şirketler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ABB Gruptur. İş başvurularımız ülkemizde markalaşmış adı duyulmuş şirketlere yapılmaktadır. Herkesin bilmediği bir çok şirket bulunmakta ve bu şirketlere başvurular daha hızlı ve etkin kullanılmaktadır.

ABB grup ne iş yapar derseniz Enerji, ABB Elektrik, Otomasyon, Elektrikli motorlar, Jeneratörler, Entegre dijital güç aktarma sistemi, Robotik ve Ayrık Otomasyon, Güç Şebekeleri ve yazılım gibi bir çok alanda bizleri geleceğe taşımaktadır. ABB Grup Yurt içinde ve yurt dışında iş imkanı sağlamaktadır. Öğrencilere, deneyimsiz personellere ve deneyimli personeller için çalışabileceğiniz bir çok alan bulunmaktadır.

Yurt dışında çalışmak ve yeni bir maceraya atılmak isteyenler ise ABB Elektrik şirketinde kendisine yer edinebilir. ABB Grup ile Yurt dışında çalışabileceğiniz ülkeler; Arjantin, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Çek Cumhuriyeti, Mısır, Estonya, Finandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, Hindistan, Endonezya, İrlanda, İtalya, Japonya, Malezya, Meksika, Fas, Hollanda, Zelanda, Norveç, Panama, Peru, Filipinler, Polonya, Portekiz, Katar, Suudi Arabistan, Singapur, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Vietnam, ABD ve Türkiye gibi ülkelerde ABB grup ile iş bulabilirsiniz.

Yurt dışında ve Yurt içinde bulunan bir çok iş fırsatını ABB Elektrik kariyer sekmesinde sunmaktadır. İstihdam sağlanacak iş alanları; Elektrik, Yönetim, Halkla İlişkiler, Danışmanlık, Geliştirme uzmanı, Tasarım ve Mühendislik, Montaj Elemanı, Maliye Uzmanı, Bilişim, Pazarlama, Ürün Yönetimi, Lojistik, Emlak, Kalite Sorumlusu, Satış, Servis ve Bakım gibi bir çok alanda iş fırsatı bulunmaktadır.

Pozisyon Lokasyon  
HR Business Partner (1 Year Contract) İstanbul (Tümü)  
Product Marketing Engineer – Switchgear İstanbul (Tümü)  
Product Marketing Engineer – Apparatus İstanbul (Tümü)  
Proposal & Sales Engineer Bursa  
Oem Sales Engineer (Motion & Drives) İstanbul(Asya)  
Factory Financial Analyst Kocaeli  
Commissioning Engineer Bursa  
Automation Engineer (Robotics) Bursa  
Field Service Engineer (Robotics) İstanbul(Asya)  
Sales Support Specialist İstanbul(Avr.)  
Electrical Design Engineer- Distribution Solutions Kocaeli  
Supply Chain Engineer Kocaeli  
Operations/Supply Planner Kocaeli  
Sales Specialist İstanbul(Asya)  
Mechanical Design Engineer (Robotics) Bursa  
Field Service Support Engineer (Robotics) İstanbul (Tümü)  

ABB Grup Yurt dışı İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

ABB Elektrik sitesinde oluşturduğu kariyer bölümü ile dünya haritası üzerinde iş fırsatı sunduğu ve eleman alımı yaptığı ilanları göstermektedir. Hangi ülkede kaç kişi alınacak ve hangi ülke de hangi elemana ihtiyaç var gibi soruların cevabını tek bir harita üzerinde göstermektedir. Mesleğe göre başvuru yapacaklar içinse meslek seçimi ve ülke seçimi yaparak iş ilanı arama fırsatı da sunmaktadır.

ABB Elektrik İş Başvurusu; Kariyer sitesinde yayınlanan ilana başvurmak için ABB grup kariyer bölümünde üye olmanız gerekmektedir. Öz geçmişinizi de buraya yükleyerek iş başvurusunu ABB Gruba iletebilirsiniz. İnsan kaynakları neredeyse her başvuruyu incelemekte ve aranan ve aranacak vasıfları havuzda tutarak ihtiyaç halinde geri dönüşte yapabilmektedir. ABB Elektrik Personel Alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/abb-elektrik-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz