Adapazarı şeker Fabrikası Personel Alımı 2023

Adapazarı şeker fabrikası personel alımı yapıyor. Özelleşen bir çok Şeker fabrikasına istinaden yıldız holding kuruluşu olan Adaşeker eleman alınacağını yayınladı. İşçi alımları için adayların iş başvuru formlarını doldurmasını bekleyen Adapazarı Şeker Fabrikası insan kaynakları başvuruları incelemeye aldı. Adaşeker iş ilanları için yazımızın devamından bilgi edinebilir iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Adapazarı Şeker Fabrikası Personel Alımı hakkında

Adapazarı Şeker Fabrikası Anonim Şirketi  1952 yılında faaliyete geçen 5. şeker fabrikasıdır. 2. dünya savaşından sonra şekillenen yeni dünya için bisküvi çikolata gibi atıştırmalıklar üretmeye başlayan yıldız holding şeker ihtiyacını adapazarı şeker fabrkası ile karşılamaya başlamıştır. 1994 yılı başına kadar Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.’ nin iştiraki olarak faaliyetini sürdüren Adapazarı Şeker Fabrikasının o tarihte Türkiye İş Bankasına ait hisselerinin Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.’i tarafından satın alınması nedeniyle, adı geçen şirketin bağlı ortaklığı olarak faaliyetini sürdürmüştür.Şirket; çalışan personeli, pancar eken çiftçisi, nakliyecisi ve tüccarı ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu suretle ürettiği katma değer yönünden yurdumuzun önde gelen kuruluşlarından biridir.

Adapazarı Şeker Fabrikası İş İlanları

Türk Şeker’e bağlı bulunan Adapazarı şeker fabrikası zaman zaman personel ihtiyacı karşılamak maksadıyla işkur a ilan vermektedir. İşkur üzerinden alınan personeller Türkşeker enstitüsüne bağlı bulunan Şeker fabrikalarında çalışabilirler. Bazı şeker firmaları özelleşse de kamu personeli olarak devam etmektedirler. Googleda Adapazarı Şeker fabrikası personel alımı aramasını yaptığınız zaman başvuru yapabileceğiniz bir site çıkmamaktadır.

Türk Şeker Personel Alımı yazımızı tıklayrak okuyabilirsiniz.

Adapazarı Şeker Fabrikası İş Başvurusu

Şeker fabrikaları için personel alımları bir çok sitede haber olarak geçmektedir. Adapazarı şeker fabrikası Yıldız holding iştirakidir. Adapazarı şeker fabrikasına iş başvurusu işkur üzerinden yapılmaktadır. Sizlere iş başvurusu yapabilmeniz için Yıldız holding resmi web sitesi üzerinden form göndermenizi tavsiye ediyoruz. İş ilanlarını görmek ve başvuruda bulunmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/adapazari-seker-fabrikasi-personel-alimi/

Yorum Yaz