Akedaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Akedaş Elektrik Dağıtım şirketi hizmet sahası olan Kahramanmaraş ve Adıyaman ili için iş ilanları yayımladı. Akedaş İnsan kaynakları tarafından yayımlanan ilanlar ile bu 2 şehir için personel alımı yapılacağı bildirildi. Akedaş Açık pozisyonlar, eleman alımı yapılacak departmanlar ve nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz ile ilgili bilgiyi bu yazımızdan edinerek şirket hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Elektrik piyasasının düzenlenmesi amacı ve daha kaliteli hizmet sağlama hedefi ile özelleştirilme kapsamına alınmasından sonra ihaleye giren şirketler Elektrik sektöründe söz sahibi olmaya başlamışlardır. 21 elektrik dağıtım şirketlerinden birisi olan Akedaş Elektrik Dağıtım şirketi ihaleyi kazanan Kipaş, Arsan, İskur ve Nazar ortaklığının çatısı altında bulunmaktadır. Akedaş elektrik hizmetini bireysel ve kurumsal olarak sağlamaktadır. Özellikle sanayi bölgelerinde bulunan işletmeler için toptan elektrik satışı gibi modeller üretmiş olan şirket bireysel olarak yaklaşık 450 bin müşteriye kesintisiz ve kaliteli elektrik hizmeti vermektedir.

Akedaş Enerjiyi orantılı ve verimli kullanma amacı ile çağdaş toplumun desteklediği çevreye zararsız bir şekilde hizmet verme amacı gütmektedir. Personel ve çalışanlarınında sağlığını önemseyen şirket çeşitli eğitimler ile İş sağlığı ve Güvenliği konusunda hassas davranmaktadır. Teknolojik yenilikleri dağıtım ağlarına uygulayarak en az kesinti ve en az arıza ile hizmet vermeye çalışmaktadır. Merkezi Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçesinde bulunan Akedaş genel aydınlatma konusunda da çok titiz davranmaktadır.

Akedaş Personel Alımı ve İş İlanları

Akedaş İnsan kaynakları Elektrik dağıtım sektöründe tecrübe edinmiş veya tecrübe edinmek isteyen adaylara kapılarını açık tutmaktadır. Elektrik ve Elektronik mühendislerinden sayaç okuma elemanına kadar bir çok departmanı ve pozisyonu bulunan şirket kalifiye eleman yaratma hedefi ile uzun soluklu işçi çalıştırmaktadır. Kariyer hedefi olan adaylarında tercih edebileceği bir şirket olan Akedaş Elektrik İşçi Alımı ve Personel Alımı yapmaktadır.

Akedaş hizmet verdiği illerde iş ilanları yayımlayarak ikamet eden adayları işe alım yapmaktadır. Bu iller Kahramanmaraş ve Adıyaman illeridir. Kahramanmaraş iş ilanları için istihdam katkısı sunan Akedaş Adıyaman ili içinde iş ilanları yayımlayarak Elektrik hizmetinin yanında ülkemize istihdam hizmeti de vermektedir. Çalışanlarına büyük ölçüde önem veren şirket hizmet kalitesinin çalışanlarından geçtiğine inanmaktadır.

Akedaş şirketi teknolojinin getirdiği yenilikler ile çalışanlarının iş gücünü düşürerek performansların olumlu yönde arttırma amacı ile çalışmalar yapmaktadır. Çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerini düşünen, anlayan ve uygulayan bir yapı ile hareket etmektedir. Bu vesile ile de sektörde iş arayan adayların başvuru için ilk tercih edeceği şirket olma gayreti göstermektedir.

Akedaş Çalışabileceğiniz ve Açık Pozisyonlar
  • Arıza Onarım Bakım Görevlisi
  • Tüketici Saha Operasyonları Şefi
  • Yeni Bağlantı Başvuru İşlemleri Uzmanı
  • Teknik Kalite ve Enerji Depolama Sistemleri Uzmanı
  • Proje Mühendisi
  • Bakım Onarım Görevlisi
  • Bakım Onarım ve Yönetim Mühendisi
  • Satın Alma Uzmanı
  • Harita Teknikeri
  • Sayaç Okuma Elemanı

Yukarıdaki iş ilanları ve çalışabileceğiniz pozisyonlar sektör ön görülerek yazılmıştır. İş ilanları şuan açık olmayabilir ile birlikte açılacak pozisyonlar ön görülmüştür. Şuan hiç bir iş ilanı mevcut olmayabilir. Pozisyon oluştuğunda başvurmak için zaman zaman kontrol edilmesi gerekir.

Akedaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akedaş zaman zaman iş ilanları yayımlayarak başvuruları kabul etmektedir. Resmi sitesinde iş başvuru formu bulunmamaktadır. Bu sebeple iş ilanlarını kariyer.net aracılığı ile duyurmaktadır. Kariyer sitesi üzerinden başvuru yapmak için öncelikle siteye ücretsiz olarak üye olup bir özgeçmiş oluşturmalısınız. Özgeçmiş oluşturduktan iş başvuru formu adı altında Akedaş şirketine başvurunuzu iletebilirsiniz. Başvuru yapmak için www.kariyer.net sitesine giderek Akedaş araması yapmanız yeterli olacaktır. Güncel iş ilanlarını kontrol ederek açık olan istediğiniz pozisyona başvurabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/akedas-personel-alimi/

Yorum Yaz