Aksay Plastik Personel Alımı İş İlanı 2023

Aksay Plastik Personel Alımı yapmak için yeni iş ilanları yayımladı. Aksay Plastik; sanayi ve Endüstriyel hortumlar, sulama hortumları fıskiye ve yardımcı bahçe malzemeleri sektöründe 10 yıldan fazladır hizmet vermektedir. Şirketin fabrikası Kocaeli Gebze’de bulunmaktadır. Bu ilanımızda şirkette oluşan açık pozisyon için iş başvurusu yapacak adayları yönlendireceğiz.

Aksay Plastik Personel Alımı ve İş İlanları

AKSAY PLASTİK, sanayi ve endüstriyel hortumlar, sulama hortumları, bahçe fıskiyeleri, fıskiye ve hortum aparatları, yardımcı bahçe elemanları ile sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir AKSAY PLASTİK, müşteri memnuniyetini arttırmak ve sektörün ihtiyacı doğrultusunda ürün geliştirmek için ar-ge çalışmalarına önem vermektedir.

Otuza yakın ülkeye ihraç edilen AKSAY ürünleri TSE, TUV ve Uluslararası kalite belgelerine sahiptir.

 VİZYONUMUZ

  Verimlilik, kalite, çevre ve doğaya saygı ilkelerine sahip nitelikli bir kadro oluşturmak Yenilikleri sürekli takip ederek daha kaliteli ve verimli ürünleri müşterilerimize sunmaktır.  

 MİSYONUMUZ

  PVC hortum alanında , çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak yüksek teknolojinin ışığında üretim yapmak , kalite çıtasını sürekli yükseltmek ve daha üstün nitelikli ürünler geliştirmek , yenilikçi ve rekabetçi bir büyüme politikası ile yeni pazarlar ve fırsatlar oluşturmak . Aksay Plastik için temel amaçtır.  

 KALİTE POLİTİKAMIZ

  Sektöründe lider olabilmek için müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı, Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı, İşimizin, müşterilerimizin ve yasal şartların gerektirdiği tüm şartları yerine getirmeyi, Tüm çalışanlarımızın sisteme dahil edilmesi ve eğitilmesi ile işletmemizin sürekli gelişimi ve memnuniyet hedeflerimize ulaşmayı, Toplam kalite yönetim anlayışına ulaşabilmek için Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri gerekliliklerini yerine getirmeyi ve sürekli iyileştirmeler yapmayı Taahhüt ederiz.

AKSAY İNSAN KAYNAKLARI

  Çalışanlarımızı; yarattığımız olumlu imajı sürdürebilecek, firmamızın hedef ve stratejileri doğrultusunda kendini geliştirebilecek bireyler arasından seçerek, tüm çalışanlarımızın verimliliğini sağlayarak, AKSAY’ de çalışmanın ayrıcalığını oluşturan Kalitesi korumak ve geliştirmektir.

İNSAN KAYNAKLARI AMACIMIZ 
• İnsan Kaynakları Kalitemizle özdeşleşen bireylerle birlikte çalışmak
• Çalışanlarımızın AKSAY vizyonu doğrultusunda gelişimlerini sağlamak
• AKSAY bünyesinde çalışan personelimizi sunduğumuz imkanlarla, başarılarını  destekleyerek   motive ederek bünyemizde tutmak
• Şirketimizin vizyonunu benimseyecek, İnsan Kaynakları Kalitemize uygun yeni bireyleri    bünyemize katmak
• Sağlıklı “Başarı” değerlendirmeleri yapabilmek için doğru performans ölçüm kriterleri ile hareket   etmek
• Sosyal aktiviteler
• İş süreçlerine her personelin düşünce sistemi olarak katılımını sağlamak.

AÇIK POZİSYONLAR

  • Askerliğini Yapmış
  • Vardiyalı çalışabilecek
  • Gebze veya Darıca da ikamet eden
  • Vasıflı vasıfsız bay personeller alınacaktır.
  • MÜRACAT : 0262 751 23 74 Fax : 0262 751 23 79
  • Mail : info@aksayplastik.com

Ayrıca İnsan kaynaklarına özgeçmiş bırakmak için TIKLAYINIZ.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/aksay-plastik-personel-alimi-is-ilani/

Yorum Yazın