Anadolu Isızu Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Otomotiv sektörünün lider kuruluşlarından birisi olan Anadolu Isuzu fabrikasında ve yetkili servis noktalarında çalışacak eleman aramaktadır. Isuzu insan kaynakları tarafından yayımlanan iş ilanları aracılığı ile Personel Alımı yapacak. Başvuru şartları, kriterleri ve açık pozisyonlara yazımızdan ulaşarak İş başvurusunda bulunabilirsiniz. Öncelikle başvuracağımız bu şirketin sahip olduğu vizyonu misyonu ve kuruluş hikayesini ele alalım…

Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş

Otomotiv sektörünün teknolojiye entegre edilerek kullanılacak olan bireysel ve ticari araçlara istinaden doğan üretim ihtiyacı, 1965 yılında Isızu’nun Anadolu topraklarında Çelik Montaj şirketini kurması ile başlamıştır. Şirket büyüme ivmesi yakalayarak sırası ile bir çok gelişmeye ve genişlemeye dahil edilmiştir. Şirket 1980’lere geldiğinde Anadolu Otomotiv sanayi unvanını tescillemiştir. Anadolu Isuzu sonrasında Isuzu Motor limited şirketi ile lisans anlaşması yaparak kamyon üretimine başlamıştır.

1986 da ise Otomotiv sektöründe bir ilk olan Türk-Japon anlaşması yapılarak Midibüs, Otobüs, Belediye araçları, Hafif Kamyon, Akslı kamyon ve arazi araçları üretilmeye başlanmıştır. 300 bin metrekare alana kurulan Şekerpınar Fabrikası ile; Şekerpınar Mahallesi Otomotiv Caddesi
N0:2 41435 ÇAYIROVA-KOCAELİ adresinde yıllık ortalama 19 Bin araç üretimi yapılmaktadır. Üretilen araçlar yurt dışına ihracat ve yurt içinde bir çok satış ve servis mağazası ile tüketicilere satılmaktadır.

Isuzu, üretim yaparken ve ürettiği araçların çevre sağlığının etkilenmesini en az zararla sağlamayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda çeşitli projeler ile çevreye duyarlı çalışmalar yapmaktadır. Araç üretiminde fabrika içerisinde ve dışarısında aldığı önlemlerin yanı sıra üretilen araçların kullanımından doğacak zararları da en aza indirgeyerek çevreye duyarlı bir şekilde çalışmalar yapmakta ve her geçen gün bunu en zararsız hale getirme gayesi ile çalışmaktadır.

Çalışan personellerine değer veren şirket bu bağlamda çalışanlar içinde ekstra güvenlik önlemleri almaktadır. İş sağlığı ve güvenliği kapsamında yasaya uygun hareket eden Isuzu başarının çalışanların sağlığından ve çalışma ortamlarından geldiğini bilmektedir. Bu sebeple çalışanlarına değer veren bir şirket profili çizerek çalışanların performansını ve gelişimini arttırmayı sağlamaktadır. Anadolu İsuzu şirketinde çalışmak isteyen personel, eleman ve işçiler aşağıdaki iş ilanlarını inceleyerek başvuruda bulunabilirler.

Anadolu Isızu Personel Alımı ve İş İlanları

Bir şirkette çalışmak için öncelikle o şirketin benimsediği ve değer verdiği ilkeleri bilmeliyiz. Şirket ve şirket tarihi hakkında edindiğimiz bilgiler bizlere mülakat ve işe alım sürecinde katkı sağlayacaktır. Her şirketin bir vizyonu ve misyonu bulunmaktadır. Buna göre her personelinde bireysel olarak bir vizyonu olmalıdır. Bu vizyon bizlere kariyer yaşantımızda hem sorumluluk almak hem iş hayatımızda yükselmek olabilir. Bu hem çalışma ortamımızı hem maaşımızı olumlu yönde desteklemektedir.

Anadolu Isuzu insan kaynakları, benimsediği politikalar ile şirket ve şirket çalışanlarının 4 ilke üzerinde sağdık kalmalarını istemektedir. Bu ilkeler; Şeffaflık, Güven, Sadık olmak ve Kendine ve çevreye duyarlı olmaktır. İşin işleyişi içerisinde ise önem verdiği değerler; İnsana, Bilgiye ve harekete öncelik vermektir. İnsan kaynakları işe alım sürecinde; Doğru işe doğru insan prensibi, Eğitim, Örgütsel Gelişim ve Şirkete bağlılık kavramlarını benimsemektedir.

Isuzu istihdam yaparken aynı zamanda şirketin katma değerini yükseltecek yenilikçi ve özgür düşünebilen personel ve işçileri işe alımda tercih etmektedir. Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen aynı zamanda bazı durumlarda inisiyatif alabilen çalışma arkadaşları aramaktadır. İhtiyaç duyulan pozisyona ilişkin işe alım sürecinde başvurulan departmana göre Genel yetenek testi, Yetkinlik mülakatları, Mesleki envanter ve bazı bölümlerde duyulan yabancı dil ihtiyacına karşın İngilizce testi yapabilmektedir.

Kariyer hayatında gelişmek isteyen ve terfi hedefleyen adayların tercih edebileceği şirketler arasındadır. Uluslararası çalışma olanakları ile birçok iş fırsatı sunmaktadır. Maaş olanakları orta ölçekli şirketlerden daha yukarıdadır. Çalışma şartları günlük 8 saat olmakla birlikte haftada 45 saattir. Yıllık izin personelin çalıştığı yıl sayısına göre değişmektedir. En düşük yıllık izin süresi 14 iş günüdür.

Anadolu Isuzu İş İlanları

  • Tasarımcı
  • Satış Danışmanı
  • Dizel Motor Teknisyeni
  • Otomotiv Mühendisi
  • Yazılım Mühendisi
  • Oto boya ustası
  • Oto bakım ustası
  • Makine mühendisi

Anadolu Isuzu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak ve mülakat sürecine dahil olmak isteyenler şirketin işçi ve personel alma politikasını sayfasında yayımladığı kariyer adımından takip edebilirler. kurumsal şirketlerin bazıları bünyesinde oluşturduğu kariyer adımından işe alım yapabilmekte Anadolu grubu da buna dahil olan şirketlerden birisidir. Hem kurduğu kariyer sitesinden hem de anlaşmalı olduğu kariyer.net sitesinden iş ilanlarını yayımlamaktadır. Facebook sayfasından da zaman zaman iş ilanları yayımlaya bilmektedir.

Anadolu Isuzu şirketinde çalışmak isteyen adaylar aşağıda vereceğimiz başvuru linkini takip ederek Isuzu insan kaynaklarına iş başvuru formlarını iletebilirler. Açılan sayfada aynı zamanda genel başvuruda yapabilirsiniz. Genel başvuru yapmanız sürekli yayımlanan iş ilanlarını takip etmek zorunda bırakmadan boşalan pozisyon için öz geçmişinizin incelenmesini sağlamaktadır. Anadolu Isuzu Personel alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/anadolu-isizu-personel-alimi/

Yorum Yaz