Banvit Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Banvit personel alımları hakkında bilgileri sizler için güncel medya aracılığı ile bir araya getirdik. Personel alımları hakkında bilgi edinmek istiyor ve iş başvuru forumunu doldurmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz. Banvit Şirketi Personel Alımı yapacağını duyurdu. İnsan kaynaklarından yayınlanan habere göre bir çok ilde personel alımı yapılacak. İş başvuruları internet aracılığı ile iletilebilecek. Cv olarak gönderilebilen başvurularda kabul gören personeller mülakat aracılığı ile iş görüşmesine çağırılacak daha fazla bilgi edinmek ve iş başvuru formunu doldurmak için yazımızın devamını okuyunuz…

Banvit Personel Alımı ve iş ilanları

Türkiye’nin en büyük piliç üretimi yapan firmalardan birisi olan Banvit sektöründeki liderliğini uzun yıllardır korumakta ve bu liderliği Türkiye dışınada taşımayı hedeflemektedir. Personel alımlarında ince eleyip sık dokuyarak müşteri memnuniyetini de en yükseğe çıkarmaya çalışan Banvit çalışmak isteyen arkadaşlarını sınav ve mülakatlardan geçirerek kendileri için en çalışkan ve yaratıcı Personelleri bulmayı hedeflemektedir. Piliç ve Hindi kesimi yaparak ve soğuk kasalı tırlarla soğuk hava depolarına ulaştıran Banvit bu noktadan sonra mutfaklardaki yerini almaktadır.

Sitemizde bulunan haberimizde ki Banvit Personel Alımlarında Genel başvuru ve İşçi Başvuru Formunu doldurup sizin için en uygun departmanda iş bulabilir kariyer hedefinizi zirveye taşıyabilirsiniz.

Peki Banvit Aş. İnsan Kaynakları Neler Söylüyor ?

Banvit İnsan Kaynakları Banvit de Personel Olmanın Ayrıcalıklarını Şöyle belirtmekte ;

Biz ailemize katılan her yeni üyemizin öncelikle Banvit ailesine katılmaktan ötürü gurur duymasını hedefliyoruz.

Sunduğumuz olanaklarla sadece sektörümüzdeki en iyi iş ortamını sağlamaya çalışmakla kalmıyor aynı zamanda sosyal, ekonomik, kariyer ve eğitim olanaklarıyla da çalışanlarımızın gelişimlerini destekliyoruz.

Banvit Personel Alımlarında Aranan Özellikler ;

Yaratıcı ve takım çalışmasını destekleyen,
Ahlaki ve sosyal değerlere saygılı,
Kişilere ve olaylara pozitif yaklaşabilen,
Çevreye ve iş arkadaşlarına duyarlı,
Değişimden korkmayan ve sürekli öğrenmeye açık,
Sadık ve dürüst olmayı kendine ilke edinmiş kişilerdir.

Banvit A.Ş. İnsan Kaynakları Misyon ve Vizyonu

• Kurumun hedeflerine ulaşmasına destek verecek, doğru kişileri doğru işlere yerleştirebilecek etkili işe alım yöntemleri geliştirmek,

• Yönetim ile koordinasyon içinde, kurumsal büyüme hedeflerini destekleyecek farklı kademelere göre (oryantasyon, kişisel gelişim programları, yönetici adayı programları, teknik eğitim programları gibi) yapılandırılmış eğitim/gelişim programları tasarlamak ve yönetmek,

• Performans yönetimi ile yüksek performansı özendirici sistemleri geliştirmek ve güncel tutmak,

• Çalışanların görevlerine, performanslarına ve pazara (sektöre) uygun ücret sistemleri geliştirmek ve güncel tutmak,

• Şirket hedeflerine odaklı takım halinde çalışan ve işbirliği içinde olan insan gücü oluşturmak,

• Mutlu, motivasyonu ve kalıcılık süresi yüksek insan gücü için sektöründeki en iyi çalışma ortamını geliştirmek.

Banvit Personellerinin Maaş ve Sosyal Hakları ;

Sunduğumuz ve sürekli olarak geliştirmeye gayret ettiğimiz sosyal imkanlarımızla hedefimiz; çalışanlarımızın yalnızca iş yaşamındaki beklentilerini karşılamak değil, aynı zamanda Banvit ailesine katılmakla gerçek yaşamlarında da fark yaratabilmektir.
– Balıkesir’in Erdek ilçesinde bulunan Banvit Eğitim ve Dinlenme Kampı çalışanlarımız, aileleri ve yakınlarının yararlanabilmeleri için özellikle yaz aylarında, haftanın yedi günü hizmet vermektedir.
– Basketbol, futbol sahaları ve kapalı spor salonu ile kampüsümüz içerisinde güncel kitaplar, klasikler, süreli yayınlar ve çeşitli ansiklopedileri içeren bir kurum kütüphanesi yer almaktadır.
– Sağlık ve hayat sigortaları ile servis ve yemek hizmetleri, Banvit çalışanlarına sunulan diğer olanaklar arasında bulunmaktadır.

Banvit Personel Alımlarına Türkiye’nin 81 ilinden başvuru yapabilir hangi ilde iseniz oradaki Distribütör de yeni iş hayatınıza başlayabilirsiniz. Personel Alımları ilanı veren Sitemiz Sizlere İş hayatınızda başarılar diler. Banvit Personel Alımlarında Genel Başvuru Formunu Doldurmak için Buraya , İşçi başvuru formunu doldurmak için Buraya tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/banvit-personel-alimi/

Yorum Yaz