Beta Tek İnşaat Personel Alımı 2023

Beta Tek İnşaatta çalışmak isteyenler İş başvurularını yapabilirler. Son yayınlanan ilanlara göre Beta Tek İnşaat ve Mühendislik firmalarına personel alımı yapacak. Beta Tek İnsan kaynakları İş arayan elemanların mülakata almak için İş başvuru Formunu doldurmalarını bekliyor. Beta Tek Mühendislik firması ile ilgili bilgiler edinebilir, Yurt Dışı ve Yurt içi için iş başvurusu yapabilirsiniz.

Beta Tek Mühendislik ve İnşaat

1988 yılında faaliyetlerine başlayarak sektöre adım atan Beta Tek başarılı bir performansın ardından iş alanını genişleterek SANAYİ PROJELERİ, TİCARİ PROJELER, KONUT PROJELERİ, ALTYAPI PROJELERI, GÜC VE ENERJİ PROJELERİ, ÇİMENTO SANAYİ, PETROL & GAZ SANAYİ, ÇELİK & DİĞER METAL SANAYİ gibi projelerle iş hacmini büyütmüş ve lider firmalardan birisi olmayı başarmıştır. Yurt dışı ve yurt içinde yaptığı projelerle bir çok insana İstihdam sağlamaktadır. Sektörde proje alanları bir hayli geniş olan Beta Grup Mühendislik, İnşaat ve Proje Yönetimi, Tedarik olarak 3 ana branşta projeler yönetmektedir.

Beta Tek Grubun çatısı altında bulunan Beta Tek İnşaat, Beta Tek inşaat olarak alınan bir çok projede profesyonel hizmeti vermektedir. İnşaat sektöründe kullanılan bir çok ekipman ve araçları proses mühendislik ile profesyonel çalışanlarıyla kontrol eden ve bu alanda lider olan Beta Tek yurt içi ve yurt dışında bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Beta Tek inşaatın projelerinde de kontrol mekanizmasını proses mühendisler yardımıyla yürüten Beta Tek bu alanda Temel ve Detay Mühendislik Tasarımı, Proses Teknolojisi, Enstrümantasyon ve Ekipman Tasarımı, Satın Alma Yönetimi, Proje Yönetimi, İnşaat Yönetimi gibi hizmetler sunmaktadır.

Beta Tek İnşaat Personel Alımları ve İş Başvurusu

Beta Tek İnşaat Personel Alımı ile alakalı daha önce iş ilanı yayınlamıştık. Beta Tek grubun çatısı altında bulunan Beta Tek İnşaat yurt dışında ve yurt için de iş imkanı sağlamaktadır. Çalışan makinelerin ve kullanılan ekipmanların kontrolünü sağlayarak değişkenlik durumunu kontrol eden mühendislerin yanı sıra işçi ve eleman ihtiyacı da bulunmaktadır. Türkiye, Azerbaycan, Almanya, Rusya, Irak, Katar, Fas, Suudi Arabistan, Kazakistan gibi ülkelerde faaliyet gösteren Beta Tek için istediğiniz ülkeye İş başvurusu yapabilirsiniz. Petrol ve Doğal Gaz, Enerji ve Boru Hatları, Endüstriyel Tesisler ve Terminaller, Ulaşım, Çelik ve Betonarme Yapılar ve Altyapı gibi projeler gerçekleştiren Beta Tek bu alanda çalışabilecek personeller aramaktadır. Kaliteli personelin hizmetine kalite kattığını düşünen ve personellerini teknoloji uygun şekilde yetiştiren ve eğiten bir yapıda olan Beta Tek Mühendislik personeline verdiği değer ile hizmet kalitesinin aynı oranda olduğunu savunmaktadır. Takım çalışmasına yatkın, Ekip içinde uyum sağlayabilecek ve esnek çalışma saatlerine uygun adaylar aramaktadır. Maaş olarak departmana göre ve yaptığınız işe göre belirlenen bir yapıdadır ve çalışacağınız ülkeye göre değişkenlik gösterir.

Beta Tek Personel Alımlarına Nasıl İş başvurusu yapılır ?

Çalışmak istediğiniz departman ve meslek gruplarında başarılı bir geçmişiniz var ise Beta Tek Personel Alımlarına İş başvurusu yapabilirsiniz. Son dönemde azalan iş olanaklarının yanı sıra yurt dışında da faaliyet gösteren Beta Tek de çalışmak hayal değil. Sizlere sunacağımız iş başvuru formunda Beta Tek grup ve inşaat için İş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gereken alanlar vardır. Özellikle geri dönüş için iletişim bilgilerinizi doğru yazmaya özen gösterin. Çalışmak istediğiniz yurt dışı için ülkeyi belirtiniz. Çalışmak istediğiniz departmanları yazmanızda fayda var. Dilerseniz daha önceden hazırladığınız başvuru formunu Beta Tek inşaat için hr@betagrup.com adresine mail olarak da iletebilirsiniz. Sizde Beta Tek İnşaat Personel Alımlarına başvurmak ve İş başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/beta-tek-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz