Bim Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye’de bir çok mağazası bulunan Bim market bir çok mağazasına personel alımı yapacak. Zaman zaman yayınladığı iş ilanlarının yanı sıra mağazalarına eleman arayan Bim çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyor. Bim firmasına iş başvurusu nasıl yapılır? Mahallemdeki Bime nasıl iş başvurusu yapabilirim? Bim ne kadar maaş veriyor? Gibi soruların cevabını merak ediyorsanız yazımızın devamından iş ilanlarını görebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Bim Birleşik Mağazalar

Büyük indirimler ile yaklaşık 750 ürün portföyüyle Türkiye modelinin ilk temsilcisidir ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir. 1995 yılında 21 mağaza ile faaliyete geçen BİM Birleşik Mağazalar, temel prensibi, tüketicilere temel gıda ve tüketici ürünlerini mümkün olan en iyi fiyat ve yüksek kalitede sunma amacı gütmektedir.

BİM sektöre girdiği günden bu güne Türkiye pazarında insanlarca çok sevilmiş ve tutulmuş olan bir alışveriş market zinciridir. Kendi bünyesinde çalıştırdığı insanlara karşı oldukça adil ve cömert davranan BİM bu sebeple pek çok iş arayanın başta düşünecekleri bir isim haline gelmiştir. Baita 21 mağazayla işe başlayan BİM’in şu an Türkiye genelinde 2000’den fazla mağazası vardır.

Bim birleşik mağazalar neredeyse herkesin zaman zaman market ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile uğradığı bir yerdir. İl ve ilçelerden mütevellit neredeyse her mahallede açtığı mağazalar ile ulaşılabilir bir birleşik marketler zinciri haline gelmiştir. Yerel marketlerin Bim mağazalarından sonra yavaş yavaş eski talebini yitirdiğini söylersek yanlış olmaz.

Bim, haftalık Aktüel yayınları ile haftada bir gün ucuz ve indirimli ürünler tedarik ederek müşterilerini mağazalarına çekmekte çok başarılı olmaktadır. Bu hem kısa vadede fazla ürün satmakta yarar sağlamakta hemde indirimli ürünü almaya gelen müşterilerin diğer ürünlerden de alarak ek kazanç sağlattığı için bu tarzda mağazaların genellikle uyguladığı bir kampanya metodudur.

Bim Personel Alımı ve İş Başvurusu

Her geçen gün yeni açılan bir mağazasıyla karşılaşabileceğiniz BİM bu sebeple pek çok insana bünyesinde iş olanağı sağlamaktadır. BİM’de yarı zamanlı ve tam zamanlı vardiyalarda çalışabilirsiniz. BİM başvuracak olan adaylarda en az lise mezunu olma şartını aramaktadır. Erkek adaylar için askerliklerini yapmış olmaları önemli bir kriterdir.

Ofis, depo ve mağazalarımızda çalışacak en az lise mezunu, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan genç arkadaşlar, ihtiyaç duyulan pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bilgi bankasına bir özgeçmiş bırakabilirsiniz.

Bim İş ilanları hem merkez ofisler hemde mağazalar olarak iki farklı yönü ile yayınlanmaktadır. Merkez ofisin yanı sıra genellikle en çok başvurulan bölüm adayların yaşadığı bölgede ki Bim mağazası olmaktadır. Başvuru sürecinde İl ilçe ve mahallenizi belirterek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bim personel alımı yapacağı zaman resmi İnternet sitesinden ve kariyer.net sitesinden iş ilanlarını yayınlamaktadır. Başvurular Bim Birleşik Mağazalar İnsan kaynakları tarafından incelenmekte olup işe alımlar Bim mağaza müdürlerinin ve insan kaynaklarının onayı ile gerçekleşmektedir. Başvurular mağazalardan ve İnternet sitesinden yapılabilmektedir.

Bim İş İlanları

 • Danışma Görevlisi İstanbul(Asya)
 • Kalite Güvence Asistanı İstanbul(Avr.),İstanbul(Asya)
 • Meyve Sebze Hal Satın Alma Sorumlusu İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.)
 • Sipariş ve Stok Yönetimi Yetkilisi İstanbul(Asya)Satın Alma Asistanı İstanbul(Asya)
 • Ihtiyaç (Kategori) Asistanı İstanbul(Asya)
 • Altınova / Tekirdağ Taze Gıda Personeli Tekirdağ
 • Altınova / Tekirdağ Kasa Reyon Personeli Tekirdağ
 • Fatih Mah. / Küçükçekmece Kasa Reyon Personeli İstanbul(Avr.)
 • Fatih Mah. / Küçükçekmece Taze Gıda Personeli İstanbul(Avr.)
 • Maltepe Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Asya)
 • Kurtköy / Pendik Kasa Reyon Personeli İstanbul(Asya)
 • Kurtköy / Pendik Taze Gıda Personeli İstanbul(Asya)
 • İstanbul Bölge Mağaza Personeli (Engelli) İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
 • Esenyurt Depo Reachtruck Operatörü İstanbul(Avr.)

Bim İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İşe ihtiyacı olan insanların en çok arzuladığı konu en hızlı şekilde işe başlamaktır. Bu konuda bir çok başvuru yapan adaylar doğru ve etkin başvurular yapmadığı için süreyi uzata bilmekteler. Size vereceğimiz Bim Hızlı başvuru linki ile iş başvuru formunuzu doldurduğunuz anda insan kaynakları havuzuna iletilecektir. Başvuruda yaşadığınız il ilçe ve adresiniz isteniyor, bilgilerinizin yanında açıklama kısmına kendinizden bahsetmeniz başvurunuzun olumlu değerlendirilmesinde kilit rol oynayacaktır. Online başvuru linki; Bim Kariyer Hızlı Başvuru.

Hangi Pozisyonlar İçin Başvuru Yapabilirim?

Mağazalarında market reyonlarında çalışmak, Depo sorumlusu olmak için veya kasiyer olarak müşteri ürünlerini ödeme adımında yapılmasına yardımcı olmak amacı ile başvuruda bulunabilirsiniz.

İş Başvuruma Neden Dönüş Yapılmıyor?

Birleşik Mağazalara iş başvurusu yaptınız ve uzun zaman olmasına rağmen dönüş yapılmadı ise muhtemelen başvurunuz kriterlere uygun bulunamamış olabilir. Öz geçmişiniz yeterli derecede doldurulmamış olabilir veya eksiklikler olabilir. Başvurunuzu Kariyer.net sitesinden yapmış olabilirsiniz. Buradan yapılan başvurular yoğunlukta olduğu için Özgeçmişinizi yeniden doldurarak size vereceğimiz Hızlı başvuru formundan direkt olarak Bim insan kaynaklarına başvuru yapınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/bim-personel-alimi/

Yorum Yaz