Carrefoursa Personel Alımı ve İş ilanları 2023

Carrefoursa Personel alımı yapacağını açıklayarak İnsan kaynakları aracılığı ile medyadan İş İlanları yayınladı. Market sektörünün kurumsal firmalarından olan CarrefourSA personel alımı yapılacağını duyurdu. İş başvurularını inceleyecek olan Carrefoursa insan kaynakları iş başvurusu yapacak olan adayların iş başvuru formlarını doldurmalarını beklemektedir CarrefourSA personel alımı ve iş ilanları ile alakalı detaylı bilgileri yazımızdan edinebilirsiniz.

Carrefoursa Personel Alımı ve İş ilanları

Türkiye’nin sayılı market zincirlerinden olan Carrefoursa yaklaşık olarak Türkiye ‘de 10545 personeline ek olarak yeni açılan marketlerine ve mevcut marketlerinde ki departmanlara personel alımı yapacağını duyurdu. İnsan kaynaklarının yayınladığı iş ilanına göre Türkiye’nin Birçok ilinde birçok mağazasına personel alımı yapılacak olup bazı departmanlara mülakat ile bazı departmanlara mesleki yeterliliğe göre alım yapılacağını bildirdi.

Dünyada
Carrefoursa;

Türkiye ve Yurtdışında 11 bin marketi bulunan Carrefoursa ‘’ 350 bin ‘’ çalışanıyla iş hacminin büyük bir kısmını kapsamaktadır. 1963 Yılında kurulan ve Fransa ‘da faaliyetine başlayan Carrefoursa Türkiye’de ise ilk marketini 1993 yılında açmıştır. 1e1 marketlerini satın almasıyla Türkiye’de büyük küçük bir çok market zinciri kuran Carrefoursa Sabancı Holding ile birleşerek yeni stratejiler ve yatırımlarla küçük büyük marketleriyle bugün Türkiye’de faaliyet sürdürmektedir. Altınyaka ödülü , Best Practice Awards , Sap Kalite: Bronz , Feliste başarı ödülü , IDC teknoloji parekende ödülü gibi bir çok ödülü kazanmış ve kalitesi tartışılmaz bir şekilde artış göstermiştir.

Carrefoursa İnsan Kaynakları

Carrefoursa çalışanları sadece Türkiye’deki standart çalışma prensiplerine bağlı kalmadılar çünkü Carrefoursa çalışanlarını önemseyen geliştirmeye çalışan bunun yanında eşit istihdam sağlamayı hedefleyen bir şirkettir. Çalışanlarına sosyal sorumlulukların yanı sıra müşteri odağı konusunda da Carrefoursa Akademi Aracılığı ile gerekli eğitimleri veren Sabancı ilkeleri ile çalışanını ve müşterisini memnun etmeye çalışan bir şirkettir. Personellerine maaşın yanı sıra ödüllendirme sistemi de uygulayan prim , alışveriş kuponu ödüllendirme teknikleriyle çalışanın performansını ve müşterinin memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir.

CarrefourSA Personel Alınacak Departmanlar;

CarrefourSA Süper Market olarak birçok farklı mağazası bulunmaktadır. Bu mağazaların katâgorisine göre de departmanlar farklılık göstermektedirler. Carrefoursa Hiper market , Gurme market , Mini market , Süpermarket ve E-ticaret internetten alışveriş sistemi ile hizmet vermektedir. Departman olarak; Meyve Sebze reyonu sorumlusu , Kasap reyonu sorumlusu , E-ticaret sorumlusu , Kasa  sorumlusu , kasiyer , Balık reyonu , Et ve Et ürünleri reyon sorumlusu , reyon şefi , Mağaza müdürü gibi bir çok departmana personel alımı yapmaktadır.

Carrefoursa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günümüzde iş başvurusu yapmanın en kolay yolu bir CV oluşturup bunu iş verenin sitesinden iş veren firmaya göndermektir. Bir çok büyük firma Kariyer.net ve yenibiris.com gibi İşveren ve iş arayanın arasındaki iletişimi sağlıklı bir şekilde yürütmesini kolaylaştırdığı için aranan profildeki ve mesleki yeterlilikteki insanları iş arayan firmalara iletmektedir. Elemanpersonelalimi.com olarak iş arayan ve iş veren arasındaki iletişimin daha güçlü olması gerektiği yönünde çalışmalar yapmakta ve iş arayan kişinin işverenle arasında aracı olmadan direkt işverenin web sitesinden başvuru yapmasını sağlamaktayız.

Carrefoursa Süper marketler zincirinin işe alımda dikkat ettiği en önemli özellikler;

  • Adayın çalışacağı pozisyon için gerekli eğitimi almış olması,
  • CarrefourSA Kurum-Kültürüne ve diğer pozisyonlardaki ekip arkadaşlarına
    uyum sağlayabilecek özelliklere sahip olması,
  • İleriye yönelik amaç ve hedef oluşturması,
  • Çalışacağı pozisyona dair gerekli bilgilere sahip olması.

Carrefoursa Personel alımlarına başvurmak için gerekli deneyiminiz olmasa bile yetiştirilmek üzere işe alım sürecine dahil olabilirsiniz. İş başvurusu yaparken geçmişteki deneyimlerinizi belirtmeyi unutmayınız. İş ilanı ile alakalı bilgileri dikkatli okuduğunuzdan ve anladığınızdan emin olunuz. Carrefoursa hangi departmanlara personel arıyor görmek ve CarrefourSA personel alımlarına iş başvurusu yapmak için online başvuru linki; Carrefoursa İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/carrefoursa-personel-alimi/

Yorum Yaz