GittiGidiyor Personel Alımı ve İş İlanları 2023

GittiGidiyor Personel Alımı yapmak için yeni iş ilanları yayımladı. Türkiye’nin lider alışveriş sitelerinden birisi olan e ticaret sitesi GittiGidiyor, açık pozisyonlarını paylaştı. Buna göre Gitti Gidiyor birçok pozisyonda işe alım yapacak. Firma ile ilgili detaylı bilgi edinerek nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi bu ilanımızdan öğrenebilirsiniz…

GittiGidiyor Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’de 2001 yılında faaliyete başlayarak online alışverişin kapılarını açan GittiGidiyor, kullanıcılarına kolay alışveriş yapma fırsatı sunmuştur. E-Ticaret sektöründe faaliyet yürüten şirket kısa zamanda talep gören ve ziyaret edilen bir e ticaret sitesi haline gelmiştir.

eBay tarafından 2011 yılında satın alınarak çatısı altında faaliyet yürütmeye devam etmektedir. ”eBay” şirketinin uluslararası pazarda ki gücü GittiGidiyor ile daha da güçlenmiş ve daha geniş alanlara hizmet vermeye başlamıştır.

Bugün 30 Milyon kullanıcıya sahip olan GittiGidiyor 350’den fazla çalışanı ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. E-Ticaret sektöründeki rakipleri Trendyol, Hepsiburada ve N11 gibi şirketler ile rekabet halindedir. Buna rağmen bu yıl içerisinde En İyi Pazalarma Otomasyonu, E-Ticaret Pazar Yeri Diamond Ödülü ve Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında 2.lik ödülüne layık görülmüştür.

İnsan Kaynakları

Türkiye’nin en iyi işverenleri arasında 2. olan GittiGidiyor ailesi, bünyesine şirketi bir sonraki noktaya taşıyabilecek nitelikte personel alımı yapmaktadır. İş İlanları dönem dönem insan kaynakları tarafından adaylara duyurularak başvuruya açılır.

Kariyer hayatında yeni bir adım atmak isteyen ve kariyer yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bir firmadır. Dijital dönüşüme önem vererek gelece hazırlanan GittiGidiyor, aynı zamanda çalışanlarının da kendilerini geliştirmelerine vesile olmaktadır.

Eğitim olanaklarını genişleterek her personeli için alanıyla ilgili eğitimler verilmektedir. Teknolojiyi takip eden eğitim portföyü ile çalışanlarını geleceğe hazırlamakta ve şirketin gelişmesini sağlamaktadır.

İş Fırsatları

Firma kendi bünyesinde hizmetlerini vermek için iş imkanı sağlarken, bunun yanında e ticaret sektöründe faaliyet yürütmek isteyen esnaflara da iş imkanı sunmaktadır. Vergi Levhası bulunan ve herhangi bir ürün satan esnaflar, GittiGidiyor.com üzerinde mağaza açarak ürünlerini sergileyebilir ve 30 milyon kullanıcıya ürünlerini satabilir.

Bu sayede hem kendi bünyesinde hem de ticaret yapan kobileri destekleyerek büyük bir iş ve işçi hacmi yaratmaktadır. Bunun yanı sıra ticarete atılmak isteyen kişiler yine gitti gidiyor sitesinde mağaza açarak dilediği ürün satışı gerçekleştirebilmektedir.

GittiGidiyor İş İlanları

  • Çağrı Merkezi Temsilcisi (Uzaktan Çalışma)
  • Grafiker
  • Tasarım Uzmanı
  • BT Uzmanı
  • Reklam Uzmanı
  • Yazılım Uzmanı
  • Pazar Yeri Operasyon Sorumlusu
  • Ürün Müdürü
  • Katalog Sorumlusu
Öğrenciler İçin Staj Fırsatları

Staj uygulaması Kampüs ile GittiGidiyor; staj yapmak isteyen öğrencilere kapılarını açıyor. Staj sürecinde öğrencilerin kendilerini geliştirme fırsatı sunan firma, başarılı öğrencileri açık pozisyonlarına yerleştirmektedir. Bu sayede temelden eğitim alan öğrenciler, şirket içerisinde gelişmeye devam ederek kariyer hayatına yön vermiş olacaktır. Staj başvuru linkine tıklayarak Pazarlama Departmanı, Ticaret Departmanı için staj başvurusu yapabilir yada Genel staj başvurusu ile şirketin sizi yerleştirmesini isteyebilirsiniz.

GittiGidiyor İş Başvurusu

İnsan kaynakları işe alım için Ebay altyapısını kullanmaktadır. Linkedin üzerinden de iş ilanı açabilen GittiGidiyor, yurtdışı ve Türkiye’de çalışmak isteyenlere başvuru imkanı sağlıyor. Adaylar yurtdışı iş ilanları için iş başvurusu yapabilme olanağına sahiptir. Sizlere vereceğimiz başvuru linkinden GittiGidiyor firmasının bütün ülkelerde ki iş ilanını görebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yurtdışında çalışmak isteyen Türk Vatandaşlar için birkaç kriterde beraberinde istenilmektedir. İkamet izni kriterlerin en başında gelmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı başvuru yapmak isteyenler GittiGidiyor İş Başvuru Formu linki üzerinden açılan sayfada çalışmak istediği ülkeyi seçerek açık pozisyonları görebilir ve özgeçmiş veya CV formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/gittigidiyor-personel-alimi/

Yorum Yaz