Çelikler Holding Personel Alımı 2023

Çelikler Holding Personel Alımı yapmaya devam ediyor. Birçok sektörde faaliyet gösteren Çelikler Holding yayımladığı iş ilanları ile bir farklı pozisyonlarda eleman alımı yapacak. İş başvurusu yapmak isteyen ve iş arayışında olan adayların başvuru formlarını doldurmalarını bekleyen Çelikler Holding İnsan kaynakları başvuruları değerlendirmeye hazır. Çelikler Holding’e iş başvurusu yapmak isteyen adaylar bu ilanımızdan nasıl iş başvurusu yapabileceğini öğrenebilir aynı zamanda şirket hakkında detaylı bilgi edinebilirler…

ÇELİKLER HOLDİNG

Çelikler Holdingin temelleri 1958 yılında atılarak faaliyete başlamıştır. İlk etapta Çelikler Taahhüt şirketi ile hizmet vermeye başlayan şirket kısa zamanda büyük başarılara imza atarak büyüme ivmesi yakalamıştır. Sektörde hizmet veren diğer şirketlere nazaran önemli noktalarda kendini geliştirmiş olan şirket, diğer grup şirketleri için yatırım yaparak holding halini almıştır. Çelikler Holdingin hizmet verdiği sektörler; Enerji, İnşaat, Maden ve Turizm sektörleridir.

Holding olarak bir çok sektörde var olan ve projeler gerçekleştiren şirket yatırımlarını özellikle Enerji, Maden ve Turizm sektörlerine yapmaktadır. Ekip ruhu ile hareket eden Çelikler Holding gelişmeyi ve geliştirmeyi ön planda tutmakta ve çalışanlarından da aynı özveriyi beklemektedir. Teknolojiyi yakından takip ederek faaliyetlerine ait geliştirmeler ile uyum sağlamaktadır. Bugünü değil yarını ve sonrasını başarı için arzulamaktadır.

Çelikler Holding çatısı altındaki şirketler; Çelikler taahhüt, Çelikler Seyitömer, Çelikler Elektrik, Kömürsan Madencilik, Petsan İnşaat, YSE Yapı, Çelkar Hazır Beton, Çelikler Jeotermal, YSE Libya, Çelikler Orhaneli Tunçbilek, Afşin Elbistan Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş

Devam Eden Projeler

 • Samsun-Bafra-Sinop Yolu Gerze-Sinop Arası
 • Kastamonu-Zonguldak-Amasra-Cide-Abana-Sinop Yolu
 • Zonguldak-Amasra-Kurucaşile Yolu Çakraz-Kurucaşile Kesimi
 • İzmir-Aydın Otoyolu, Aydın-Denizli-Muğla Bağlantı Yolu
 • Gümüşhane-Bayburt Ayrımı-Kelkit-Şiran-Pirahmet-Alıçlı ve Ünlüpınar-Kelkit Arası
 • Hopa-Borçka Devlet Yolu
 • Bandırma-Bursa-Ayazma-Osmaneli Hızlı Tren Projesi Bursa-Yenişehir Kesimi
 • Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Hizmet Binası İnşaatı
 • Sabiha Gökçen Havalimanı 2.pist Ve Mütemmimleri 1. Etap İşleri
 • Samsun – Kalın Demiryolu Hattının Modernizasyonu
 • Ankara-Sivas Demiryolu Projesi Kayaş-Kırıkkale Arası Kesim I (Kayaş-Elmadağ)
 • Adana-İncirlik-Toprakkale İstasyonları Arası 2. Hat Yapımı ve Mevcut Hattın Rehabilitasyonu Yapım İşi
 • TCDD Bursa-Gölbaşı Kuzey Yenişehir Hızlı Tren Projesi Tünel İnşaatı işi

Çelikler Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Şirket ihtiyaç duyulan pozisyonlarda, yeni iş alanları oluştukça ve personel alımı yapmak istediğinde iş ilanları yayımlamaktadır. İnsan kaynakları açık pozisyonları ve ihtiyaç duyulan nitelikleri resmi web sitesi ve kariyer siteleri aracılığı ile paylaşmaktadır. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar bu iş ilanlarını takip ederek veya genel başvuru formu doldurarak şirkete iş başvurusunda bulunabilirler. Şirket kariyer hayatı için uygun bir yönetime sahip olup, işe yeni başlayan adayları geliştirmeye odaklanmaktadır.

İş pozisyonları grup şirketlerinde sektöre göre değişmektedir. İnşaat sektöründe bir çok pozisyonda personel alımı yapılırken, Turizm sektörü için yayımlanan iş ilanları tamamen birbirinden bağımsız olabilmektedir. Şirket iş başvurularını tek bir yerden kabul ederek insan kaynakları departmanı aracılığı ile değerlendirmeye alır. Şirketin dikkat ettiği unsurlar Nitelikli, Pozisyon yetkinliği ile birlikte başvuru yapan adayları eşit şartlarda değerlendirmektir.

Çelikler İş İlanları
 • Ağır Vasıta Şoförü (Ankara)

İş başvurusu yapabileceğiniz şirketler; Çelikler taahhüt, Çelikler Seyitömer, Çelikler Elektrik, Kömürsan Madencilik, Petsan İnşaat, YSE Yapı, Çelkar Hazır Beton, Çelikler Jeotermal, YSE Libya, Çelikler Orhaneli Tunçbilek, Afşin Elbistan Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş olarak bir çok alanda ve pozisyonda olabilmektedir. Madenci, Ağır vasıta şoförü, İnşaat elemanı, Vasıfsız eleman, Şoför, Betonarme Ustası, Forklift operatörü, Elektrik Mühendisi, Elektrikçi, Kalıp Ustası ve diğer pozisyonlar holding çatısı altında bulunan şirketler için eleman alımı yapılabilmektedir.

Çelikler Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda görülen açık pozisyon güncel bir şekilde ihtiyaç duyulan pozisyondur. Şirket Genel başvuru formları ile Çelikler Holding şirketlerinde çalışmak isteyen adayları insan kaynakları havuzunda tutarak ihtiyaç duyulması halinde mülakata çağırmaktadır. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar önceden word dosyası üzerinden veya kariyer sitelerinde oluşturduğu özgeçmişini vereceğimiz başvuru linkinden yükleyerek başvuru yapabilirler. İhtiyaç duyulduğu taktirde pozisyon için uygunsanız insan kaynakları sizinle iletişime geçerek mülakat yapmak isteyecektir. İş Başvuru formu göndermek için link; Çelikler Holding İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/celikler-holding-personel-alimi/

Yorum Yaz