Ceyhan Belediyesi Personel Alımı 2023

Ceyhan Belediyesi personel alımı ile alakalı detaylı bilgiyi yazımızdan edinebilirsiniz. Ceyhan belediyesi sözleşmeli personel alımı, İşçi alımı, Memur alımı ve elaman alımı ile ilgili ilanları görüntüleyebilir, nasıl başvuru yapabileceğiniz ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz.

Adana Ceyhan Belediyesi

Adana’nın ilçelerinden birisi olan Ceyhan ilçesi son edinilen bilgilere göre 160.474‘tür. Mahalle ve köylerden oluşan Ceyhan ilçesi Adana merkeze 47 km uzaklıktadır. Adana’nın en büyük yer ölçümüne sahip ilçesidir. Ceyhan ilçesi toprak yüz ölçümü 1.427 km² ‘dir. Ceyhan ilçesinin vatandaşları ile kaynaşmak ihtiyaçlarına cevap vermek ve hızlı çözümler sunabilmek için Ceyhan belediyesinin halka özel Halk Masası vardır. Belediye binasına gelen vatandaşlar ihtiyaçlarını ve isteklerini halk masasında çözebilirler. İstek, Sıkıntı ve şikayetler için 24 saatte çözüme kavuşturma söz vermektedir.

Adana Ceyhan belediyesinin Misyonu vizyonu ve ilkelerini belirlemiş esas almış aynı zamanda uygulamaya koymuş bir belediyedir. Ceyhan halkının isteklerini ve ihtiyaçlarını hızlı, etkin, şeffaf ve adil bir şekilde çözmeyi hedeflemektedir. İlçe belediyeler içinde dünyaya örnek belediye olma yolunda ilerlemektedir. Kanunun verdiği sınırlar içerisinde hareket ederek yasalardan, hukuktan ödün vermeden herkese adil bir hizmet götürmeyi hedeflemektedir.

Ceyhan Belediyesi Personel ve İşçi Alımı

Adana’nın ilçelerinden birisi olan Ceyhan ilçesinin ilçe belediyesi olan Adana Ceyhan Belediyesi bünyesinde Personel, Eleman, İşçi ve memur çalıştırmaktadır. Memur çalışanlar veya çalışmak isteyenler Kpss puanına göre tercihen yerleştirilmektedir. Memurluk için mevcut kpss puanınız ile İşkurda yayınlanan Ceyhan belediyesi iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Ceyhan belediyesi işçi alımları farklı kollarda değerlendirmektedir. Belediyenin zaman zaman ortaya çıkan bazı ihtiyaçları için dış şirketlere veya personellere ihtiyaç duyabilmektedir. Bu ve bunun gibi durumlarda Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi web sitesi olan ilan.gov.tr ye iş ile ilgili ilanlar vermekte ve buradan yapılan başvurular neticesinde dönemsel veya kısa süreli iş verilebilmektedir. Bu işler işin yapısına göre şirketlere yada bireysel mevcut işin meslek sahibi olan kişilere verilebilmektedir.

Ceyhan Belediyesi Personelleri iş sağlığı ve güvenliği aynı zamanda çevre politikasına uygun çalışmalar yürütmekle yükümlüdürler. Ceyhan vatandaşlarının yaşam kalitelerini yükseltebilmek ve bu doğrultuda çalışmalar yapmak belediye ve çalışanların sorumluluğundadır.

Adana Büyükşehir belediyesi personel alım ilanını görmek için tıklayınız.

Ceyhan belediyesinde çalışabileceğiniz bazı pozisyonlar

  • Özel Güvenlik Görevlisi
  • Gişe yetkilisi ve personeli
  • Halk masası sorumlusu
  • Halk masası çalışanı
  • Park ve bahçeler sorumlusu
  • Temizlik sorumlusu
  • Çöp toplama aracı sorumlusu
  • Şoför

Çalışabileceğiniz ayrıca pozisyonlar vardır. Bu pozisyonlarda çalışmak için ilgili mesleklerde uzmanlığınız yada daha önceden bu tarz işlerde çalışmış olmanız tercih sebebi olabilir. Bu ilanlara ulaşabilmek için size vereceğimiz linkten zaman zaman kontrol yapabilirsiniz. Aynı zamanda işkurun arama bölümüne Ceyhan belediyesi yazarak belediyeye ait iş ilanlarına ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Ceyhan belediyesi Personel alımı iş başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ceyhan-belediyesi-personel-alimi/

Yorum Yaz