Çoruh Edaş Personel Alımı İş İlanları 2023

Ülkemizde Elektrik dağıtım hizmeti veren Çoruh Edaş iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Çoruh Edaş şirketinin yayımladığı ilanlara göre bir çok pozisyonda personel alımı yapılacak. Çoruh Edaş insan kaynakları tarafından yönetilecek işe alım süreci kariyer yapmak isteyen adayların iş başvuru formlarını doldurmaları ile başlıyor. Çoruh Edaş Elektrik Dağıtım şirketine nasıl iş başvurusu yapılır? Çoruh Edaş şirketi ile ilgili detaylı bilgiyi bu yazımızdan edinebilirsiniz.

 Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş.

Karadeniz bölgesinde bir çok ilin elektrik dağıtım sorumluluğunu yerine getiren Çoruh Edaş kaliteli ve kesintisiz elektriği müşterileri ile buluşturuyor. Elektrik sektöründeki düzensiz yapıyı ortadan kaldırmak amacı ile özelleştirme kapsamına alınarak, ihale usulü ile ihaleye giren şirketlere elektrik sektörünün önü açılmıştı. Bu şirketlerden biriside  Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Giresun illerine hizmet veren Çoruh Edaş şirketidir. Kazancı holding şirketinin girdiği Enerji ihalesi ile Çoruh Edaş şirketinin hisselerini satın almış ve 2010 yılında hizmete başlamıştır.

Enerji sektörünün lider şirketlerinden birisi olan Kazancı Holding çatısı altında bulunan Çoruh Elektrik Dağıtım Şirketi, Kazancı Holding’in elektrik sektöründeki 50 yıllık tecrübesi ile gelişmeye devam etmektedir. Çoruh Edaş kaliteli hizmet vermeye devam ederken aynı zamanda teknolojik yenilikleri dağıtım ağına entegre ederek çağdaş hizmet seviyesine ulaşmaktadır. Sadece kesintisiz elektrik ve kaliteli hizmet verme amacı gütmeyen şirket aynı zamanda Avrupa’nın önde gelen şirketlerinden birisi olma amacı gütmektedir.

Dünya’daki doğal kaynakların hızla tükenmesinden dolayı üretilebilir bir enerji olan Elektrik bugün artık bireysel ihtiyaç haline gelmiştir. Bunun bilincinde olan Çoruh Edaş şirketi ise geleceğe yatırım yaparak enerji sektöründe lider olmayı hedeflemiş şirketlerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra ülke istihdamına yapılan katkı ile ekonomiye destek olan şirket yeni eleman alımı yapmaya ve iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Çoruh Edaş şirketine nasıl başvuru yapabileceğinizi aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Çoruh Edaş Personel Alımı ve İş İlanları

Çoruh Edaş Elektrik Dağıtım şirketi zaman zaman internete verdiği ilanlar ile personel alımı yapmaktadır. Açılan yeni iş alanları için ve boşalan pozisyonları doldurmak için yayımlanan iş ilanlarına Online olarak İnternet üzerinden başvurmanız mümkün kılınmaktadır. Kariyer hayatında tecrübe kazanmak ve terfi almak isteyen adayların çalışmak isteyeceği şirketin iş ilanları genellikle Kazancı Holding olarak ve ona bağlı olan Aksa Elektrik olarak yayımlanabilmektedir.

İşe alım süreci Çoruh Edaş insan kaynakları tarafından yürütülerek başvurulan pozisyonlara özel mülakatlar ile işe alım yapılmaktadır. Özellikle Staj yapmak isteyen öğrencilerde Çoruh Edaş şirketini staj için tercih edebilirler. Deneyim kazanarak çalışabileceğiniz pozisyonlar olmasına karşın aynı zamanda Meslek sahibi olmayı gerektiren pozisyonlarda bulunmaktadır. Örneğin Teknik departmanlara yapılan iş başvurularında işe alım yapılırken mülakat süreci teknik beceri ve uygulama ile yönetilmektedir.

Çoruh Edaş İş İlanları ve Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

  • Endüstriyel Kontrol Uzmanı
  • Abkant Operatörü
  • Gazaltı Kaynakçısı
  • Servis Teknisyeni
  • Teknik Personel
  • Elektrik Teknisyeni
  • Sayaç Okuma Elemanı
  • Acil Ekip Görevlisi (Trabzon)
  • Bakım Teknikeri (Trabzon)

Çoruh Edaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmak için çalışmak istediğiniz şirketi öncelikle iyi tanımanız gerekiyor. Şirketi araştırarak vizyonunu ve misyonunu öğrenmek sizi mülakatta bir adın önde tutacaktır. Staj yapmak isteyen öğrenciler için öncelikle başvuru linkini verelim. Çoruh Edaş Staj Başvurusu linkine tıklayarak lise ve üniversiteli öğrenciler başvurularını kolayca iletebilirler. Tam zamanlı çalışmak isteyen ve kariyer hedefi olan adaylar için nasıl iş başvurusu yapabileceklerini anlatalım. Öncelikle Çoruh Edaş şirketi Kazancı Holding çatısı altındadır. Bu sebeple iş ilanlarını bu isim altında yayımlamaktadır. Size vereceğimiz link ile kolayca başvuru formu doldurup iletebilirsiniz. Çoruh Edaş İş Başvurusu linki ile Kazancı Holding resmi web sitesinden Çoruh Edaş Şirketi için başvuru yapabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/coruh-edas-personel-alimi/

Yorum Yaz