Çukurova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Adana iline bağlı Çukurova ilçesinin belediyesi olan Çukurova Belediyesi Personel, işçi, eleman ve memur alımına ilişkin iş ilanları yayınlamakta. Zaman yayınlanan bu ilanlara başvuru yapmak için ilanları sürekli incelemek fayda sağlayacaktır. Çukurova belediyesi Personel alımı ile ilgili detaylı bilgiyi bu yazımızdan edinebilirsiniz.

Adana Çukurova Belediyesi

Adana’nın merkez ilçelerinden birisi olan Çukurova 2008 yılında Kanunen Seyhan ilçesinin ikiye bölünmesi ile Çukurova adını almıştır. 27 mahalleden oluşan Çukurova ilçesi son bilinen bilgilere göre 365.735 nüfusa sahiptir. Çukurova ilçesinin vatandaşlarını hizmete tabii tutan, vatandaşların her türlü ihtiyaçlarından sorumlu olan belediye ise Çukurova Belediyesidir. Çukurova belediyesi vatandaşların bir çok ihtiyacına karşılık vermektedir.

Çukurova Belediyesinin verdiği hizmetler:

 • İmar Hizmetleri
 • Çevre Hizmetleri
 • İş yerlerine Yönelik Hizmetler
 • Temizlik Hizmetleri
 • Evlendirme Hizmetleri
 • Vergi Hizmetleri
 • Zabıta Hizmetleri
 • Sağlık Hizmetleri
 • Fen İşleri Hizmetleri
 • Eğitim Hizmetleri
 • Hizmet Standartları
 • Cenaze Hizmetleri
 • Park ve Bahçeler Hizmetleri

Çukurova belediyesi sosyal medyayı ve internet sitesini online olarak kullanmakta ve vatandaşlarına web sitesinden bir çok duyuru yapmaktadır. Çukurova ilçesinin pazar kurulan mahalleleri ve yerleri başta olmak üzere muhtarlıklar, değişen sokak numaraları, Parklar ve bahçeler aynı zamanda Çukurova ilçesinin güzelliklerini gösteren fotoğraflar ve videolar ile Çukurova’da yaşamayanlara da Çukurova hakkında bilgi sahibi olması konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Çukurova Belediyesi Personel Alımı

Çukurova belediyesi insan kaynakları mevcut çalışan personeller de dahil olmak üzere Eğitim, kariyer, Performansa yönelik eğitimler vererek personel niteliğini sürekli arttırmayı ve daha iyi hizmet sunmayı hedeflemektedir. Çukurova Belediyesi hizmetlerinin üretimi ve sunumunda toplam kalite yönetim sistemi ile bütünleşerek, personelin eğitim düzeyini ve verimliliği ile artırarak öncü ve örnek hizmetler sunan bir Belediye olma vizyonunu yürütmektedir.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdür V.

Adres: Belediye Evleri Mah.Türkmenbaşı Bul..No:61 ADANA
Tel:  0 322 239 6464/1063

Çukurova belediyesi memur alımı için KPSS puanı ile alım yapmaktadır. KPSS puanına ilişkin iş ilanlarını işkur üzerinden yayınlamaktadır. Zaman zaman yayınlanan bu ilanları sitemizden ve işkur sitesinden takip edebilirsiniz. Başvurunuz yine Çukurova belediyesi insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınacaktır.

Çukurova Belediyesi İşçi alımı alımı yaparken bir çok unsur göz önünde bulundurulur. Sözleşmeli kadroya dahil olacak işçiler ve mevsimsel ihtiyaçları karşılayacak işçiler olarak farklı kollar bulunmaktadır. Sözleşmeli işçiler her sene ocak ayında sözleşmelerini yenilerler veya fesih ederler. İşçi alımları farklı türlerde yapılabilmektedir.

Belediyenin herhangi bir anlık ihtiyaçlarında meslek sahibi kişiler için yada işi icra edebilecek şirketler için Devletin resmi sitesi ilan.gov.tr den ilanları yayınlayarak teklif almakta veya ihale yapmaktadır. Burada belediye ihtiyacını dönemsel veya mevsimsel karşılamak isteyen işçiler başvuruda bulunabilirler. Çukurova Belediyesi personel alımına iş başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/cukurova-belediyesi-personel-ve-isci-alimi/

Yorum Yaz